Zvýrazňovač TheBalm Cindy Lou Manizer| Zdravápleť

5. květen Cindy Lou Manizer Highlighter od TheBalm

Zveřejněno v 07:43 v Ukázkách od Giannella

Ahojte bratranci! Tento týden začneme povídat o novém iluminátoru od společnosti theBalm, na který jsme se velmi těšili. Ne hezké?

Cindy Lou Manizer je třetím iluminátorem společnosti. Abych to trochu zrekapitulovala, zatím jsem našla jen Mary Lou Manizer (tón šampaňského, lze použít jako oční stín nebo rozjasňovač) a Betty Lou Manizer (Toasted tón, lze použít jako oční stín nebo opálení).

Nejprve vám dovolte říci, že všechny tyto iluminátory lze použít různými způsoby. Jak jsem vám již řekla, dají se použít jako oční stíny a v závislosti na odstínu vaší pleti se dají použít jako rozjasňovač, opálení nebo i tvářenka.

Cindy Lou Manizer Jedná se o odstín broskve s nádechem do růžova a mrazivým povrchem, což z něj činí střední odstín v této řadě iluminátorů.

Proto se dá použít jako StínCo osvětlení v sobě samém. Ale díky svému střednímu tónu nám umožňuje použít jej i jako a Červená nebo přidat světlo k tomu, co jsem aplikoval dříve.

Zde můžete ocenit Cindy Lou Manizer (vlevo) dále Mary Lou Manizer (vpravo) Jaký rozdíl!

Samozřejmě, obě jsou krásné as ultra jemnou a pigmentovanou texturou, která je doprovázena vynikající výdrží. Nepochybně oba produkty po deset.

už jsi skončil? Která se vám líbí nejvíc? ⁇

Napsat komentář