Zralá pleť: příznaky, prevence a péče| Zdravápleť

3. července Zralá pleť: Známky, prevence a péče

Zveřejněno v 10:00 ve Skin od Fabra Communication

Existuje mnoho otázek, které si klademe o zralé pleti, jaké jsou její vlastnosti? Jak se to léčí? V jakém věku mluvíme o zralé pleti? V tomto příspěvku vyřešíte všechny své pochybnosti o zralé pleti a jejích vlastnostech a péči.

Jaké jsou vlastnosti zralé pleti?

Vrásky, skvrny, ochabnutí, žilky, nedostatek světla… Existují znaky, které dávají a zralou pleť.

Zralá pleť trpí A snížená fyziologická funkční kapacita. Proces regenerace se postupně stává nedostatečným, a proto buňky potřebují více času na obnovu vrstev, zejména vnější vrstvy, takzvané stratum corneum.

Jako hlavní důsledek se pozoruje, že získáme kůži citlivější vnější faktory a vyžadující výživnější bioelementy. Proto budete mimo jiné náchylnější na faktory prostředí, špatnou péči nebo návyky, nevhodnou výživu, narušený spánek nebo obávaný stres.

Obecně mluvíme o zralé pleti od věku 35 let. Každá pleť je však jiná a pro určení přechodu neexistuje přesný věk.

Jak o ni pečovat?

Péče o zralou pleť sahá od udržování správné životosprávy až po efektivní rutinu, která jí umožňuje déle vypadat leskle a hladce. Toto jsou zlatá pravidla, která je třeba dodržovat:

Nepřetržitě zvlhčujte. Když úroveň hydratace klesá, je důležité mít po ruce dobrý krém, který pomůže obnovit rovnováhu a tím sníží pravděpodobnost jemných linek a vrásek.

Vsaďte na konturku. Pokožka kolem očí je jednou z nejtenčích a nejcitlivějších na těle. Proto se na ní obvykle jako první objeví známky stárnutí. Proto se důrazně doporučuje zahrnout specifickou péči, aby byla pevná.

Použijte sérum. Séra se stala nejúčinnější zbraní v boji proti hlavním kožním problémům. Zejména ty, které obsahují ve svém složení niacinamid. Tato složka je v kosmetice vysoce ceněná pro své vlastnosti k opravě pokožky, pomáhá zlepšovat její texturu a tón.

Obsahuje krém proti vráskámkterý pomáhá specificky léčit tvorbu mimických vrásek charakteristických pro zralou pleť.

Jaké produkty použít?

Tuningový krém na obličej na oční kontury se šipkami

Tuningový krém na obličej na oční kontury se šipkami

Tento oční obrys obsahuje šípkový olej, který pomáhá vytvářet kolagenová a elastická vlákna a zároveň zabraňuje ztrátě vody; zabraňuje tak tvorbě jizev, zvyšuje hydrataci pleti a zlepšuje tón a jas pleti.

Pleťová maska ​​Honey Bee

Pleťová maska ​​Honey Bee

Včelí mateří kašička je bohatá na lipidy a vitamíny, proto má schopnost udržovat hydrataci pokožky, zanechává ji jemnější a pružnější. Kromě toho má antioxidační a regenerační vlastnosti, díky kterým je ideální pro ošetření proti stárnutí a stárnutí pleti.

Liftingová maska ​​V-Line

Liftingová maska ​​V-Line

Tato speciální textilní maska ​​drží a pevně táhne od brady až po oblast uší, čímž pomáhá definovat ovál tváře. Jeho složky hydratují pokožku a díky aloe vera zklidňují podráždění pokožky.

Posilovací bělící sérum

Posilovací bělící sérum

Niacinamid, hlavní složka tohoto séra, má mnoho výhod: zklidňuje zarudnutí, reguluje tvorbu mazu, zlepšuje bariérovou funkci pokožky, je depigmentační a antioxidační a redukuje vrásky. Navíc jeho velkou výhodou je, že je kompatibilní téměř se všemi skiny.

7-denní ampule vitamínu C.

7-denní ampule vitamínu C.

Tyto ampule zvlhčují, mají antioxidační vlastnosti a poskytují jas. Mají čistý vitamín C, který pomáhá při tvorbě kolagenu a má depigmentační účinek.

Zesvětlující krém proti vráskám

Zesvětlující krém proti vráskám

Okamžité ošetření světlem a přirozený finiš. Obsahuje makadamiový olej a kyselinu hyaluronovou, dvě účinné složky, které pečují o pokožku a chrání ji před ztrátou vlhkosti.

Je důležité přizpůsobit svoji rutinu péče o pleť potřebám vaší pleti, abyste zajistili, že zůstane krásná bez ohledu na věk. S těmito doporučeními a tímto výběrem produktů Zdravaplet to pro vás bude velmi jednoduché.

Napsat komentář