Způsoby léčby krůtího krku– Tipy pro dokonalou pleť a vlasy Andrea S. doporučuje:

Při budování anti-agingové rutiny mě sotva napadnou produkty určené na krk a dekolt. Většina žen si neuvědomuje, že složky stárnoucí pleti – vrásky, laxnost (ochabnutost), změna barvy a krepovatění – se rovněž pravděpodobně vyvinou jak na sluncem chronicky exponované pokožce krku a hrudníku, tak i na horní části pokožky. . tvář. Pokud vás zajímá, jak správně pečovat o tuto konkrétní část pokožky, zvažte tipy uvedené níže.

1. Prodlužte rutinu péče o pokožku krku a hrudníku.

I když nemůžeme udělat nic s resorpcí kostí obličeje a řídnutím svalů – dva faktory, které přispívají k „krůtímu krku“ – které se přirozeně vyskytují s přibývajícím věkem, existuje několik věcí, které můžeme udělat, abychom jeho nástup oddálili. Pravidla prevence jsou jednoduchá, ať už na tváři, krku nebo dekoltu: správná hydratace, UV ochrana a stimulace syntézy kolagenu a elastinu, které nahrazují ty, které věkem ztrácíme. Pokud je již vaše rutina péče o pleť obsahuje, pokračujte a jednoduše prodlužte aplikaci na krk a hrudník.

2. Zvyšte příjem živin.

Ve věku dvaceti let se o preventivních opatřeních, jako je každodenní hydratace a používání opalovacích krémů, nelze vyjednávat. Když se blížíme k třicítce a čtyřicítce, produkty obsahující aminokyseliny, vitamíny, lokální retinoidy, antioxidanty a alfa-hydroxykyseliny jsou nezbytnými pomocníky v boji proti nerovnoměrnému ochabování pokožky, krepovatění nebo pigmentaci.

3. Dobíjejte pleť během spánku.

Ačkoli neexistuje jediný krém, který by dokázal zázračně zvednout ochablou pokožku, níže uvedené produkty patří mezi nejmodernější volně prodejné krémy pro boj proti známkám stárnutí a poškození hrdla a hrudníku. Při použití v kombinaci s jinými prostředky proti stárnutí nebo s procedurami v ordinaci (jako je laserový resurfacing nebo ulterapie) si můžete všimnout jemnějšího a pevnějšího vzhledu. Zde jsou některé z produktů, které jsem vyzkoušel a doporučuji svým pacientům:

 1. Kupte nyní v

  StriVectin-TL Tightening Lift Advanced Neck Cream PLUS

  StiVectin-TL je skvělé místo, kde začít pro ty, kteří mají časné příznaky krepování na krku a horní části hrudníku. Tento krém je zpočátku hustší, ale po jemné masáži se rychle vstřebává a je na pokožce hedvábný. Je formulován s přísadami proti stárnutí, jako je myristylnikotinát, složka vitamínu B-3, ke snížení poškození způsobeného focením, minimalizaci hyperpigmentace, snížení zánětu a obnovení bariérové ​​funkce pokožky. Doporučujeme, abyste tento krém používali spolu s lokálním retinoidem, abyste zvýšili účinky obou produktů a dodali silný úder jedna nebo dva. Během několika týdnů se pokožka cítí jemnější a zdá se být viditelně napnutější. Ještě pár týdnů a jemné linky budou méně viditelné.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  Perricone MD Cold Plasma Plus pod hrdlo

  V podstatě tento zpevňující krém obsahuje několik antioxidantů a peptidů pro řešení ochablosti pleti a vrásek. Perricone MD Cold Plasma Plus povzbuzuje pokožku, aby se nadzvedla a napínala, čímž snižuje ochabnutí a vrásky. Obsahuje tokoferol, živinu, která vyživuje pokožku a podporuje obnovu buněk. Vhodné pro ranní i večerní použití, linie krku a nerovnoměrná pigmentace způsobená chronickým fotopoškozením postupně vyblednou.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  NEOSTRATA Anti-Aging Trojitý pevný krém na krk (2,8 oz)

  Tento krém nabízí složky, které opravují pokožku a stimulují kolagen v elegantním složení, které působí na jemné pokožce krku lehce, hedvábně a luxusně. Triethylcitrát stimuluje kolagen k redukci jemných vrásek, zatímco acetylglukosamin obnovuje funkci pokožky a zmírňuje zabarvení. Antioxidanty, jako je tokoferol, chrání před poškozením UV zářením a snižují poškození volnými radikály. Tento produkt působí synergicky s lokálním retinoidem nebo lokální alfa hydroxy kyselinou pro dodatečnou exfoliaci a zvrácení účinků stárnutí. To pomáhá dosáhnout jemné, pružné a postupně pevnější pokožky na krku a hrudníku.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář