Zlepšete zdraví zad pomocí těchto cvičení (a tohoto gelu)| Zdravápleť

12 Jul Zlepšete si zdraví zad pomocí těchto cvičení (a tohoto gelu)

Zveřejněno v 10:00 v Zdravaplet Fit od společnosti Fabra Communication

oh, bolest zad. Pokud jí trpíte, velmi dobře víte, že tato nepříjemnost vám může znepříjemnit den – nebo život – a učinit vaše každodenní úkoly nesnesitelnými. opatruj se zdraví vašich zad Je to priorita, zvláště pokud vaše práce zahrnuje trávení spoustu času před počítačem nebo sezením ve špatném držení těla. Péče o něj znamená kromě dbání na držení těla a pravidelného strečinku také jeho cvičení a posilování.

Jinými slovy, sport a trénink mohou výrazně pomoci při prevenci nebo léčbě bolesti zad. Silná záda budou zdravými zády, tak si to ověřte tato jednoduchá a efektivní cvičení abyste upevnili, že to navíc můžete dělat z domova nebo kdekoli.

Stačí si pořídit elastickou hadičku a expandér MOI Sports a postupujte podle těchto cvičení, které navrhuje samotná značka prostřednictvím jejího kanálu YouTube.

  • Nejprve držte trubici jednou nohou a vytáhněte rukávy do výšky ramen, abyste se zahřáli a procvičili tuto svalovou oblast.
  • Aniž byste změnili polohu, proveďte stejné cvičení, ale otevřete ruce, abyste vytvořili kříž, aniž byste překročili výšku ramen.

S tyto dva super jednoduché cviky Pomůžete zpevnit zádové svalstvo a nepřímo napravit držení těla.

Kosmetika: gel s úlevovým účinkem

© Gym Beauty Gel pro uklidnění svalů

Sportovní kosmetika nám pomáhá a optimalizuje naše tréninkové výsledky a už se objevily značky, jejichž produkty se specializují na řešení problémů lidí trénujících. Kosmetický salonna prodej na sestřenice, je jedním z nich. Tato značka „se zrodila s myšlenkou jít nad rámec kosmetiky a představovat životní styl. sázka na Kosmetický salon Spočívá ve využívání všech výhod sportu pro pokožku a minimalizování jeho nevýhod, vytváření kosmetických řešení pro aktivní lidi,“ říkají.

To je správné gel s úlevovým efektem Obsahuje arniku a kanabidiol (CBD) a je speciálně indikován pro zlepšení pocitu svalové nepohodlí a artikuluje. Nabízí uklidňující a povzbuzující účinek tím, že proniká hluboko do lokalizovaných oblastí, takže je ideální pro péči o zdraví vašich zad.

Napsat komentář