Živá mistrovská třída: Garnier – Zdravaplet| Zdravápleť

Pokračujeme v našich živých super show s nejlepšími značkami a nejlepšími profesionály, takže můžete objevovat a vytvářet si svůj vlastní vzhled, abyste se cítili jako skutečná hvězda. Máte-li značku rádi tak jako my Garnier Potěší vás, že dnes, 2. listopadu, máme ve 20:00 živé vystoupení Rachel Reitxkde máme pro vás připravená překvapení. BUDETE HO MILOVAT!!!

Přinášíme vám losování pro všechny lidi, kteří během a po 24 hodinách od přímého spuštění nakoupí nad 25 € v Garnier.

3 naši bratranci nemůže trvat nic víc a nic méně než jeden zázračná krabička. Kdo by nechtěl zažít zážitek pro dvě osoby na dvě noci se snídaní na hradě či paláci ve Francii?

Chcete-li být jedním z těch šťastných, pokračujte ve čtení.

Připojte se živě a získejte úžasný zážitek!!!

Kdo se může účastnit?

Přihlásit se může každý, kdo se chce zaregistrovat, sledovat živé vysílání a také nakupovat během a po 24 hodinách od začátku vysílání (platí jen při nákupu nad 25 EUR).

Jak se můžete účastnit?

Účastnit se můžete pouze v případě, že nakoupíte ve větším než 25 € v Garnierběhem a po 24 hodinách od začátku živého vysílání.

Trvání extrakce

Do slosování se můžete zapojit v přímém čase 2. listopadu od 20:00 do 21:00 a během následujících 24 hodin od začátku losování. (GMT + 2).

Výběr vítězů

Výherci budou vybráni z těch, kteří splňují všechny požadavky, jejichž jména budou zveřejněna 5. ve stejném příspěvku.

Výhercům bude zaslán e-mail s informací, že vyhráli. Budete požádáni o data doručení a potvrzení odeslání těchto informací společnosti L’oreal, aby vám poslali cenu.

Pokud do 48 hodin nepřijde žádná odpověď, losování proběhne znovu a vybereme nového výherce.

Doručování bude realizováno jen doma (ani do poštovních schránek, ani vyzvednuto v prodejnách Zdravaplet). Uskuteční se dva pokusy o doručení a pokud příjemce není doma, vrátí se odesílateli.

A cena?

3 výherci může vzít jeden zázračná krabička který zahrnuje pobyt pro 2 osoby, 2 noci a snídaně na zámku / paláci ve Francii.

Napsat komentář