Získejte přirozený oční make-up s nahými a růžovými tóny| Zdravápleť

25. leden Získejte přirozený make-up s nahými a růžovými tóny

Zveřejněno ve 12:00 v Makeup by Fabra Communication

The Oči jsou stále hlavním protagonistou, pokud jde o dobrý make-up. Zvýraznění vzhledu očními stíny a tužkou se stalo nezbytností na každém výletě. Stále více z nás však na nějaké sází neutrální a nahé tóny základní prvky dne. V současnosti je to jeden z nejoblíbenějších makeupů mezi celebritami: přirozený oční make-up S ním budete moct zvýraznit své přirozené vlastnosti každé ženy díky jeho přirozenému účinku.

část celku

Když vytváříte svůj nahý make-up, nemusíte to jen brát v úvahu oční stínale použít také a vhodný základ. Nezapomeňte si vybrat ten ideální pro váš tón pleti a získejte tak přirozený make-up. Bude vaším skvělým spojencem s korektorem a osvětlovačem, který bude definovat váš styl.

Růžové a hnědé palety: vaši velcí spojenci

Existují produkty, které všichni musíme mít v naší kosmetické soupravě, a palety nahých očních stínů jsou jistě jedním z nich. Ujistěte se, že najdete paletu s neutrálními tóny, které připomínají odstín vaší pokožky. Z tohoto důvodu jsou směsi růžové a hnědé tóny Jsou jednou z nejzajímavějších možností, které si můžete vybrat. Doporučujeme vám vzít si jeden s matnými odstíny na den a několik duhových na dny, kdy chcete více zvýraznit svůj vzhled.

přirozené tóny navždy

Pokud ještě nemáte v lásce nahé tóny, nebojte se, v Zdravaplet si vás brzy zamilujete. V lednovém Zdravaplet Boxu naleznete paletku očí v nahých a růžových tónech od Magické studio, ideální pro každý den s 9 atraktivními barvami se speciální poznámkou. Ukažte svůj nejpřirozenější vzhled ještě dnes!

Paletka očních stínů Magic Studio Savannah Soul Medium Wallet (4,99 EUR)

Napsat komentář