Zimní produkty, které zachrání váš obličej (a vlasy!)

Tento článek je založen na některých informacích týkajících se Zimní produkty, které zachrání váš obličej (a vlasy!)

.

Vývojový tým mediální platformy

Zleva doprava Krém z mořských řas od Mario Badescu, Moisture Surge & Aquaphor od Clinique.

Zima se blíží – a máme na mysli zimu, kdy Weather.com publikuje varování před holou pokožkou a slzy vám stékají po tvářích od chladu – máme tendenci hledat v našich lékárničkách různé produkty. Když vaše pokožka potřebuje hydrataci a vaše vlasy celý den vejí ve větru, potřebuje trochu víc lásky. Níže se tři redaktoři podělí o svá tajemství chladného počasí.

Emily Hebert, redaktorka krásy
1. Fresh Twilight face glow
Tekutý podklad nosím každý den, bez ohledu na roční období (jsem posedlá!). Zatímco základ pomáhá vyrovnat tón pleti a maskovat jizvy po akné, také zhoršuje suché skvrny. Abych se vyhnul tomuto problému během zimních měsíců, před nanesením make-upu si pleť připravím pomocí Fresh Twilight Freshface Glow. Přísady, jako je olej ze semen luční pěny a vitamíny A, C a E, poskytují hydratační základ, aby plátno zůstalo hladké. Bonus: Jeho vlhká textura má vlastnosti odrážející světlo, které rozzáří i tu nejmdlejší pleť.

2. Noční krém z mořských řas Mario Badescu
Kdysi jsem se vyhýbala super změkčujícím nočním krémům, protože jsem se bála, že mě budou uspávat. Ale odkdy jsem začala používat noční krém s mořskými řasami Mario Badescu, tak mě to chytlo! Bezolejové složení, které obsahuje mořské řasy zmenšující póry a proti vráskám působící kyselinu hyaluronovou, elastin a kolagen, hydratuje bez podráždění nebo skvrn. Tento produkt mám obzvlášť ráda na zimu, protože mi hydratuje pokožku, aniž by zanechával nežádoucí zbytky.

3. La Mer Koncentrát na pokožku kolem očí
La Mer The Eye Concentrate, obohacený o charakteristický „zázračný nápoj“ La Mer (název mluví za vše!), je luxusní pochoutkou. Moje oční okolí má v zimě tendenci být dosti suché a aplikace tohoto krému na oční víčka a kolem nich poskytuje okamžitou hydrataci. Minimalizuje také výskyt nepříjemných jemných vrásek. Zkontrolujte!

Sydney Wasserman, módní redaktorka
1. Lékařská mast Aquaphor
Moje nejlepší kamarádka je zdravotní sestra a řekla, že ona a všechny její kolegyně se živí Aquaphorem na suchou pokožku, protože si během dne musí tolik mýt ruce. V zimě ho nanáším na vše od tváře až po rty a ruce.

2. Nuxe víceúčelový suchý olej
Tuto zimu jsem tento suchý olej používala na konečky vlasů, zvláště po tuhém mrazu. Nevím, jak moc se to časem zahojí, ale úžasně voní a dodává mým konečkům pěkný lesk.

3. Hydratační pleťová maska ​​Dermalogica
Vždy, když moje pleť vypadá unaveně, používám tuto masku od Dermalogica – trvá to jen 10 minut a je bez oleje, což je skvělé pro mou smíšenou pleť. Nechala jsem ho působit i přes noc jako oční masku.

Britt Abutaleb, redaktor zpravodajství
1. Moisture splash od Clinique
Po 24hodinové cestě domů z Blízkého východu po Vánocích jsem měla ve tváři nepořádek. Všechno jsem to rozmazal a od té doby používám každou noc; Už jsem téměř vyléčen z letní záře.

2. Apres Beach Oribe
Většina sprejů pro surfování je mokrá a nejlépe fungují při letní vlhkosti. Apres-Beach od Oribe je jako suchý sprej, který udrží mé plážové kudrny úžasně udržované i během sněhové bouře.

3. Sunday Riley Juno Lipid Transforming Serum
Právě na zimu je sérum Tata Harper na léto. Je hustší (a nevoní tak dobře), ale „transformační“ nepřehání. Po týdnu nočního používání moje pleť vypadá a cítí se úplně jinak.

.

Napsat komentář