Zesíťovaná kyselina hyaluronová: vše, co potřebujete vědět| Zdravápleť

24. listopadu Zesíťovaná kyselina hyaluronová: vše, co potřebujete vědět

Zveřejněno ve 12:00 v sekci Kosmetika od adminprimora

Je normální slyšet o kyselině hyaluronové jako o jedné z největších (anti-aging) složek současnosti. Je to složka, která hydratuje a vyplňuje vrásky a mimické linky. Pokud jste však o něm již slyšeli, budete vědět, že existuje více druhů, například je mezi nimi rozdíl Zesíťovaná a nezesíťovaná kyselina hyaluronová. Povíme vám vše, co potřebujete vědět!

Co je kyselina hyaluronová?

Začněme s definicí. The kyselina hyaluronová (HA) Jedná se o polysacharid podobný glykosaminoglykanu (druh cukru), který máme všichni přirozeně v kůži. Jeho hlavní funkcí je zajistit jeho stabilitu a neustále jej chránit a obnovovat. Je to však aktivum, které můžeme najít v jiných organismech, jako jsou aorta, plíce, srdeční chlopně, prostata, pupeční šňůra atp. A to může udělat hodně pro vaše vlasy.

Jak omlazuje tvář?

Jeho vlastnosti vypadají magicky. Jedna molekula kyseliny hyaluronové unese až 1000 násobek své hmotnosti ve vodě a jeden gram až šest litrů vody. To je jeden z důvodů proč hvězdná složka v kosmetice a kosmetické medicíně protože má schopnost vyplnit vrásky a omladit vzhled. Navíc, jelikož kyselina hyaluronová je již přítomna přirozeně, naše tělo ji snáší velmi dobře.

Jeho hlavní výhody jsou:

  • Udržuje strukturu pokožky, protože poskytuje potřebnou hydrataci, díky čemuž naše tvář vypadá pevněji a hladší.
  • Vyplňuje vrásky a vnitřní linie výrazu.
  • Nabídky a extra hydratace pokožku před vnějšími faktory, které ji mohou dehydratovat nebo oslabit.
  • Usnadňuje opravu buněk.

Proto je a složka, kterou naše pokožka používá, aby zůstala hydratovaná, elastická a vitální; ale plynutí času a vnější faktory jako např. znečištění, extrémní teploty nebo hormonální změny může ovlivnit snížení nebo nerovnováhu v produkci této složky. The krémy s kyselinou hyaluronovou Jsou velkým přínosem, který nám pomáhá částečně zmírnit tyto účinky. Musíme však myslet i na to, že v každém věku au každého typu pleti budeme muset jít na jiný typ potřeb.

Rozdíl mezi zesíťovanou a nezesíťovanou kyselinou hyaluronovou

zesíťovaná kyselina hyaluronová

Tento typ kyseliny hyaluronové je nejlepší spojenec pro vaši tvář a je tvořen řadou molekul, které spojením vytvářejí síťovitou strukturu, na rozdíl od nezesíťované, která tuto vlastnost nemá. Vstřikuje se, je hutnější, a proto vydrží déle.

Používá se v cílené kosmetické medicíně zvýšit hlasitost nebo vyplnit prostor. Používá se také v traumatologii ke zmírnění bolesti kloubů prostřednictvím infiltrací. Provádí se subkutánní a nejoblíbenější oblasti jsou rty a lícní kosti. Kromě toho potřebuje čas na vstřebání, což znamená, že výsledek je okamžitý a dlouhotrvající.

Neretikulovaná kyselina hyaluronová

Na druhé straně, nezesíťovaná kyselina hyaluronová vezmi si jedno přirozenější efekt, obvykle se používá jako doplněk výživy pokožky. Jedná se o tekutou a těkavou látku, která trvá méně protože se snadno rozkládá. Je to způsobeno tím, že se jeho molekuly nevážou a cirkulují povrchněji, aby hydratovaly a dodaly mu větší elasticitu. Jedním z nejběžnějších způsobů léčby tohoto typu HA je zvlhčování rtů.

K čemu se používá zesíťovaná kyselina hyaluronová?

Díky všem svým vlastnostem a po dlouhých studiích byla do ní začleněna zesíťovaná kyselina hyaluronová potravinové doplňky, tobolky, krémy, séra a injekční sloučeniny. Jeho výhody? Mnohem víc, než si myslíte:

  • Podporuje tvorbu kolagenu a pevnost pokožky získává na síle.
  • Redukuje vráskyvyplňuje je a dodává pokožce objem jak injekční, tak kosmetické.
  • Hodně hydratuje. Díky vysoké absorpci a retenční schopnosti pokožky usnadňuje vlastní hydrataci. Vaše tvář bude vypadat mnohem mladší, elasticky a hladce.

Nejlepší kosmetika se zesíťovanou kyselinou hyaluronovou

5x čistá hyaluronová ampule od La Cabine

Tyto koncentrované ampule s 5 různými typy čisté kyseliny hyaluronové hydratují pokožku, vyplňují vrásky, restrukturalizují epidermis, opravují buňky před škodlivými účinky slunce a dodávají objem zralejší pleti. Nejpozoruhodnější je zesíťovaná kyselina hyaluronová, která poskytuje trojrozměrnou strukturu, která chrání pokožku před poškozením UV zářením a znečištěním, přičemž má dlouhodobý hydratační účinek.

5x čistá hyaluronová ampule od La Cabine.

Collistar Pure Active Bust Zpevňující sérum

Collistar představuje novou hranici v dermatologickém a kosmetickém výzkumu, který kombinuje kolagen + kyselinu hyaluronovou. Dvě aktivní složky používané v estetické medicíně dostupné v nejčistší formě a v optimálních koncentracích, aby byla zaručena úplná účinnost. Navíc s luxusní texturou, snadno se vstřebává, Collistar Pure Active Bust Zpevňující sérum činí poprsí pevnější a výraznější. Retikulární struktura kyseliny hyaluronové působí jako „neviditelná podprsenka“, pokrývající povrch pokožky filmem s liftingovým efektem.

Aktivní čisté sérum pro zpevnění poprsí od Collistar.

Isdinceutics hyaluronový koncentrát

Sérum, které poskytuje intenzivní hydrataci a pomáhá udržovat bariérovou funkci pokožky. Kromě toho poskytuje plný účinek a pomáhá prokrvit kůži uvnitř, vyplňuje vrásky. Podporuje plnější a pevnější pokožku, zlepšuje tón a pružnost pokožky a snižuje vzhled pórů pro rovnoměrnější a zářivější pleť.

Isdinceutics hyaluronový koncentrát.

Napsat komentář