Zdravaplet v CC La Vega: naše prodejna č.j. 60!| Zdravápleť

18. listopadu Zdravaplet v CC La Vega: naše prodejna č.j. 60!

Zveřejněno v 15:49 v News, Magazine od Giannella

Dnes, 18. listopad 2014, je pro nás velmi významný den:Otevíráme naši 60. prodejnu! tento nový Parfumerie Zdravaplet se nachází v Nákupní centrum La Vega de Alcobendas.

S rozlohou více než 200 metrů čtverečních v této nové parfumerii Zdravaplet od CC La Vega naleznete oblast Beautik s nízkonákladovými značkami make-upu jako Essence, Catrice, Sleek, Nyx…, obklopená velké množství jiných značek.mejkapu. jako Bourjois, Astor, Maybelline či nově začleněný Makeup Revolution.

Prodejna Zdravaplet od CC La Vega má také a korejská kosmetika wangbii, kde naleznete značky jako Skin 79, Etude House či Lioele. Zdravaplet je průkopníkem v korejské kosmetice ve Španělsku se svými koutky Wangbii: máme spoustu legendárních značek a asijské kosmetiky, jako jsou BB krémy a produkty pro úpravu pórů.

Samozřejmě, nový obchod sestřenice v CC La Vega má nejlepší značky parfémů a kosmetiky nejnovější generace: Chanel, Dior, Estée Lauder, Clinique, Yves Saint Laurent, Lancome, Shiseido, Guerlain a všechny nejprestižnější parfumérské společnosti jsou přítomny v tomto obchodě číslo 60. Dobrým příkladem je tato stránka.

Máme také Parafarmaci, kde dostanete přírodní produkty, dermokosmetiku, dietetiku, produkty pro miminka a děti… A Saloon koutek s profesionálními kadeřnickými přípravky, kde dostanete značky jako Bonacure, Sebastian, Wella, Dikson, mezi jiní.

Oblast GratisShops nechybí ani v této nové parfumerii Zdravaplet. Objevte produkty za neuvěřitelné ceny v tomto koutku, který se neustále obnovuje. Naleznete zde vše od dárků a suvenýrů až po základní předměty, které můžete nosit vždy v tašce.

Už víte, že mottem Primoru je „Velké značky za nízké ceny“. Zůstáváme věrni naší filozofii: 61 let po otevření naší první prodejny Vám nadále nabízíme ty nejlepší ceny v parfumerii, kosmetice, parafarmaci, vlasových produktech, osobní hygieně, dárcích a pod.

Dnes s vámi slavíme otevření naší 60. prodejny a ještě jednou chceme poděkovat vám a všem tisícům zákazníků, kteří si nás každý den vybírají a umožňují, aby tento sen nadále rostl.

Pokud navštívíte oblast Alcobendas, přijeďte do nákupního centra La Vega objevit naši novou parfumerii Zdravaplet 🙂

Děkuji mnohokrát!

Napsat komentář