Zdravaplet Live Shopping: Maybelline| Zdravápleť

25. červen Zdravaplet Live Shopping: Maybelline

Zveřejněno v 10:48 v kategorii Nezařazené od společnosti Fabra Communication

Nový Primorovy živé nákupy! Tentokrát ruku v ruce Maybelline NY.

Mluvíme o trendy v líčení na léto z rukou profesionální vizážistky Kočka (@ gato.makeup), ambasadorka Maybelline ve Španělsku a influencerka Anna F. Padilla (@annafpadilla).

Jednoduše nakupujte položky doporučené během živého přenosu jedním kliknutím. Živé nakupování má také cenu. V tomto Živém nákupu se losovalo 3 karty v hodnotě 150 eur utratit na Zdravaplet.eu na produkty Maybelline.

na make-up „Šťavnatý glam“potřebuješ:

Lifter Lesk

Lifter Lesk

Maybelline první rtěnka s plným efektem. Tento lesk změkčuje a vyhlazuje povrch vašich rtů a zároveň poskytuje intenzivní hydrataci, která je osvěžuje pro lesklý výsledek. Jeho složení obsahuje mikrokuličky kyseliny hyaluronové, které zachytávají a udržují hydrataci vašich rtů, čímž získávají liftingový efekt, který zvýrazní kontury, dodá objem a viditelně je vyplní. Kromě toho má tento nový lesk XXL aplikátor, který distribuuje produkt jedním tahem, označí a zvýrazňuje kontury rtů díky lesku.

„Per je díky svému plnému účinku mnohem masitější,“ vysvětluje Gato. „Dodává lesk, ale aniž by byl vůbec lepkavý.“

Semi-permanentní tužka na obočí na tetování obočí 36 hodin

Semi-permanentní tužka na obočí na tetování obočí 36 hodin

Nová tužka na obočí od Maybelline. Pokud patříte k těm, kteří nemají moc času se každé ráno nalíčit, přinášíme vám řešení. Díky dvojité tužce a gupillonovému aplikátoru navíc vymezí vaše obočí a zanechá jej dokonalé. Jeho sestavitelné složení s krémovo-práškovými polymery vám poskytne vysokou pigmentaci a vaše obočí vydrží 36 hodin. Navíc je odolný vůči oděru a potu, díky voděodolnému složení; a samozřejmě se nepřenáší ani nebarví.

„Učešte si obočí, abyste lépe viděli dírky, které máte, a vyplňte je tužkou,“ radí Gato.

Semipermanentní voděodolná tužka na oči Tattoo Liner

Semipermanentní voděodolná tužka na oči Tattoo Liner

Jeden z největších hitů společnosti: tužka na oči Tattoo Liner. Mezi jeho vlastnosti najdeme složení voděodolných pigmentů, které prodlužují jeho fixaci proti nepříznivým vlivům, jako jsou voda, tření nebo pot. Jinými slovy, bez ohledu na to, co děláte, tento produkt zůstává na očním víčku. Nanáší se také rychle, a proto není námaha získat dokonalou konturu.

Krémová tvářenka s teplým gelem

Krémová tvářenka s teplým gelem

Cheek Heat je krémová tvářenka, která dodává tvářím, rtům a očním víčkům nádech zarudnutí. Zvyšte barvu! Jeho složení je bez oleje, vyrobeno z vody, takže má lehkou a svěží texturu. Na pokožce působí jako inkoust, takže nyní s vysokými teplotami se stává ideálním. Povrchová úprava je navíc průsvitná a má jemnou a přirozenou barvu díky jemným pigmentům, které obsahuje.

Korekce tmavých kruhů, váčků a nedokonalostí

Korekce tmavých kruhů, váčků a nedokonalostí

Kompletní korektor s pryží, který používají vizážisté. Jeho sláva a výsledky, které nabízí, jsou natolik známé, že je znám jako „magická guma“. To má hodně společného s jeho aplikátorem v podobě zaoblené mini houbičky z mikrovlákna, která jí dává bezkonkurenční schopnost dosáhnout všech koutek obličeje ultra hladkým a přesným způsobem. Ale to, co ho skutečně učinilo tak populárním, je super krycí složení, které namísto korektoru funguje jako guma na všechny druhy nežádoucích skvrn na pokožce. S fluidní texturou je jeho složení obohaceno o plody goji a haloxyl pro zpomalení stárnutí pleti a zároveň jeho korekci.

Gato jej doporučuje aplikovat „pod víčka, na bradu, na obě strany nosu, mezi obočí a trochu i na lícní kosti“.

Voděodolná řasenka Lash Sensational Sky High

Voděodolná řasenka Lash Sensational Sky High

Sky High Lash Sensational Mascara vám dodá nekonečnou délku + předefinovaný objem. Čím je opravdu jedinečný? Jeho inovativní kónický a flexibilní kartáček dosáhne na všechny vaše řasy, dokonce i na ty nejkratší. Jeho složení obsahuje výtažek z bambusu a jeho dávkovač vám umožní nabrat přesné množství produktu, abyste dosáhli výšky řas.

„Výtažek z bambusu činí řasy pružnými a hezčími,“ říká Gato. „Masku nanášejte od kořínků, po kouscích šplhejte, takto výrazně zvednete oči.“

Powder City Bronzer

Powder City Bronzer

Získejte přirozeně opálenou pokožku s opalovacím práškem City Bronzer od Maybelline. Jeho obohacené pigmenty na bázi kakaového extraktu vytvářejí lehké a přirozené opálení s matným povrchem s letním slunečním efektem. Dostupné ve 3 odstínech v závislosti na tónu pleti.

„Abyste dosáhli dobrého efektu obličeje a aby byl výsledek mnohem přirozenější, aplikujte jej na ta místa na tváři, kde má slunce tendenci více svítit, co jsou: čelo, přímo u linií vlasů; na obou stranách lícních kostí, nosu a brady“.

V nejbližších dnech bude více streamování se super společnostmi, influencery, odborníky na krásu v různých scénářích.

Chcete-li více informací o následujících živých vystoupeních, velmi vám to zjednodušíme: klikněte Tady znát celý náš program, jakož i všechny značky, odborníky na kosmetiku a všechny protagonisty.

Napsat komentář