Zamilujte se do řady tvářenek City Color| Zdravápleť

25. květen Zamilujte se do řady tvářenek City Color

Zveřejněno ve 22:26 v Makeup, Zprávy od Maria

Ahojte bratranci!

Možná jste už slyšeli, že City Color dorazilo do Primoru. Je to pestrá firma, se skvělými cenami a velmi dobrou kvalitou, se šperky v katalogu.

Možná se ptáte, co je pro firmu nejcennější. A my vám chceme dát nápady!

Začněme jedním z vlajkových produktů značky: červené.

V katalogu City Color najdeme několik formátů tvářenek. V paletách, v samostatném balení s matným povrchem nebo v samostatném mozaikovém balení.

Nejprve vám chceme ukázat palety.

Existují dvě nádherné palety tvářenek, z nichž každá obsahuje čtyři odstíny. Tóny mají různé povrchové úpravy, ale všechny dosahují brutální pigmentace. Proto vám doporučujeme aplikovat s mírou a postupně zvyšovat tón.

Další linie, kterou vám ukážeme, je matná linie tvářenky, Be Matte Blush. Jsou to krásné a lichotivé odstíny s ultra jemnou texturou. Lehce se nanáší a míchá a je vysoce pigmentovaný.

Existují čtyři mimořádně lichotivé odstíny.

Nakonec máme Blush Mosaictři vzácné odstíny prezentované jako trikolorní mozaika, která nám umožňuje v závislosti na tom, kde nejnástojčivější hyneme, vytvářet různé odstíny s jediným produktem.

Obsahují vitamín E a jsou velmi pigmentované a velmi hedvábné.

Co si myslíte o očních stínech City Color? Neodolatelné, že? Chceme vědět, do kterých z nich jste se zamilovali a pro které podlehnete pokušení.

Až do dalšího příspěvku!

Napsat komentář