Základy líčení, které budou milovat dívky s mastnou pletí| Zdravápleť

13. září Top 5 bází pod make-up pro mastnou pleť

Zveřejněno v 10:00 v Makeup od Fabra Communication

mít mastnou pleť je to obtížné. Mít mastnou pleť a denní make-up je o to víc. Aknózní pleť neustále potřebuje specifické produkty, které sice nezvrátí přebytečný maz z pleti, ale nezvětší ji. V případě make-up základ pro mastnou pleť je hledejte s matným efektem, jejichž složení by nemělo být přehnaně mastné. V tomto smyslu by základ neměl ucpávat póry, protože by to jen zhoršilo vzhled nedokonalostí, zarudnutí, pupínků…

Dalším důležitým tipem, který je třeba mít na paměti, je, že při výběru báze pod make-up vždy volíme matné povrchové úpravy. The Mastná kůže Obvykle jsou náchylné k odleskům, tak proč je zvýrazňovat iluminátory a zářícími efekty?

Jaké jsou nejlepší základy pro mastnou pleť?

Infallible 24H Matte od L’Oréal

© L’Oréal Infallible 24H matný (9,51 EUR)

Podle značky, že Tvořím základ používá mikrominerální houby, které absorbují jakýkoli nežádoucí olej pro hladší povrch. Pleť tak nebude působit mdle ani unaveně, neboť složení podporuje vzhled zdravější pleti a přirozenějšího tónu. Tento produkt je odolný vůči potu, vodě a teplu, navíc je naprosto odolný.

Vichy Dermblend

© Vichy Dermablend (15,30 EUR)

Tato báze pod make-up Vichy dává ten nejnáročnější příslib: bude naprosto matující – dokonce i při těch nejvážnějších nedokonalostech, jako jsou žilky, tetování, jizvy – ale nezanechá maskovací efekt. Také se zdvojnásobuje s olejovým složením, ale s matným povrchem. Mají rádi mastné typy pleti.

Maybelline Fit Me!

© Fit Me Matte + Poreless značky Maybelline New York (4,85 EUR)

Tato báze Maybelline má již na starosti pohlcování lesku pokožky. Potřebujeme se jen těšit z bezvadného obličeje, bez nedokonalostí as velmi přirozeným matným finišem. Pokud je dostupný v tak široké škále odstínů, zamilujete si jej a funguje.

Dvojité nošení Estée Lauder

© Double Wear značky Estée Lauder (23,90 EUR)

„Lehký jako vzduch“ tak Estée Lauder definuje svůj nejprodávanější základ. Je neomylný, který reguluje mastnotu a poskytuje povlak, ale přirozenou povrchovou úpravu. Nepotřebuje retuš, chrání před sluncem a okolím, obsahuje fyzikální opalovací krém s SPF10 a navíc antioxidanty. Dá někdo víc? Ano. Má několik předností: neobsahuje olej ani parfém, takže je ideální pro všechny typy pleti. Tučné a citlivé včetně.

Oblečení Lancôme Teint Idole Ultra

© Lancôme Teint Idole (24,90 EUR)

Pokud je toto nejprodávanější báze pod make-up od Lancôme, je to proto, že je k dispozici v 19 různých odstínech, ale také proto, že nabízí vysoké krytí, které vydrží 24 hodin, matný sametový finiš a pleť bez lesku a pnutí.

Napsat komentář