Základní prvky make-upu pro začátečníky– Jak se starat o vlasy a mít zdravou pokožku přečtěte si moje doporučení

Všichni si pamatujeme naše první – a pokud jste ve světě make-upu nováčkem, zahrnuje to i první dočasné nanesení podkladové báze, přičemž jste přemýšleli, jestli je to opravdu dokonalý odstín pro vaši pleť, nebo zda byste se měli vzdát. štětec a vyberte si raději kosmetickou houbičku (k tomu se dostaneme později). Pravdou je, že i když první zkoušení make-upu může být jistě zajímavé, najít ty správné produkty k líčení může být také problém.

S tolika značkami a recepturami, ze kterých si můžete vybrat, je pro každého nováčka v oblasti krásy docela snadné nechat se ohromit. Abychom vám pomohli začít, obrátili jsme se na odbornou radu Jessicy Kendall – kadeřnice, vizážistky a majitelky Beauty Asylum – abyste nám v našem průvodci těm nejdůležitějším poskytli to, co potřebujete, nedělejte, jak a proč. základy líčení pro začátečníky.

Jaké kosmetické produkty by si měl koupit začátečník?

I když jste možná v pokušení naplnit své nákupní košíky nejnovějšími posednutími krásy, každý zkušený profesionál vám řekne, že cesta k mistrovství v líčení začíná dobrým pochopením základů a poznáním, co dělat. Každý produkt pro vás. Níže jsou uvedeny nejdůležitější make-up položky pro začátečníky.

 1. Kupte nyní v

  Primer

  Základní nátěry mají tendenci být přehlíženy, zejména začátečníky v líčení, ale určitě by neměly chybět v sadě na líčení. Představte si to jako Photoshop pro vaši pleť. Vyhlazuje vaši pleť vyplněním velkých pórů, linií a jiných kazů, přičemž vám zanechá perfektní a rovnoměrný základ, aby bylo nanášení make-upu snadné.

  Zkuste: jane iredale Lesklý základní obličejový nátěr Smooth Affair

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  nadace

  Pokud jde o podkladovou bázi, jsou zde dvě věci, které jsou naprosto povinné: najít ten správný odstín pro váš tón pleti a vyhnout se obávanému „koláčovému“ vzhledu. Před nalezením správné barvy pro vaši pokožku může být nutné otestovat různé produkty, takže výzkum je nezbytný. Naštěstí dnes mnohé značky nabízejí širokou škálu odstínů, které doplňují každý tón pleti. V druhém případě Kendall doporučuje nanést základ pomocí kosmetické houbičky. Absorbuje produkt, což vám umožní postupně přidat ideální množství základu.

  Zkuste: jane iredale Liquid Minerals A Foundation

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  Antikorektor

  „Keeaktor je nezbytností ve vaší kosmetické rutině,“ říká Kendall a my jsme nemohli více souhlasit! Je to všestranný produkt, který nejen zakryje zabarvení, jemné linky, stařecké a jiné skvrny kolem očí, ale může sloužit také jako podklad pod oční stíny či rtěnku a dokonce i jako konturovací produkt.

  „Dva hlavní rozdíly, které chceme hledat při koupi korektoru, jsou korektor a korektor,“ vysvětluje Kendall. „Obvykle chceme hydratační krém, který se dostane pod oči a zjemní vzhled jakýchkoli jemných vrásek. Korektor má tendenci být hrubší a sušší a je ideální pro zakrytí nedokonalostí nebo zabarvení.

  Zkuste: Krycí korektor RMS Beauty „Un“.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  Bronzer

  Jakmile jste připravili a zdokonalili plátno, je čas přidat více dramatu a rozměru. „Skvělé opálení patří mezi mých pět nejlepších produktů, které musím mít,“ říká Kendall a dodává, že je nutné dodat umyté pleti nádech barvy. Jak to udělat, aniž byste to přehnali? Kendall říká, abyste trochu opálili linii vlasů, lícní kosti a krk, abyste okamžitě osvěžili.

  Zkuste: Bronzující pudr ILIA Nightlite

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  Paleta neutrálních očních stínů

  Žádná sada na líčení se neobejde bez neutrální palety očních stínů, která dokáže dodat vašemu vzhledu ze dne na den. Příušnice, bronzové, hnědé a krémové odstíny jsou nejen skvělé pro všechny barvy očí a tóny pleti, ale také k vytvoření přirozeného vzhledu, a to jen během dne a večerního líčení, které je tak jemné, jako i glam.

  Kendall prozrazuje, jak dosáhnout přirozeného vzhledu pouze pomocí tří jednoduchých nástrojů:

  • Štětec na oční stíny: Jedná se o základní prvek pro nanášení sypkého pudru na oční víčko.
  • Štětec na skvrny: Tento štětec je obvykle vybaven hustými štětinami pro nanášení většího množství produktu. Hledejte gumu ve tvaru tužky, která vám poskytne větší kontrolu nad aplikací.
  • Blending brush: toto vám dává možnost nanést jemné množství barvy do záhybu a/nebo setřít stín ze záhybu.

  Vyzkoušejte: Tart Tartelette Toasted Eyeshadow Palette

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 6. Kupte nyní v

  Oční linky

  Pokud se snažíte vytvořit dokonale lemované oči, jste si jisti, že nejste sami. Aplikace oční linky je bezpochyby tím nejtěžším (a frustrujícím – okřídleným okem, někdo?) krokem ke zvládnutí, až tak, že někteří to jednoduše vzdají úplně. Ale poslouchej nás. Tužka na oči může vašemu vzhledu okamžitě dodat lesk a glam a jednoduše jej přemění ze dne na noc. Pro začátečníky je oční linka často nejlepší, protože je méně rozrušená a poskytuje vám větší kontrolu.

  Začněte nanesením barvy do středu oka a jemně umístěte tužku do řas, postupně se přesouvejte na vnější stranu oka. Spojování teček je jednoduchý způsob, jak vytvořit přirozenější vzhled.

  Zkuste: Tužka na oči Kjaer Weis

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 7. Kupte nyní v

  Řasenka

  Mnozí znalci krásy by řekli, že řasenka je nejdůležitější součástí make-upu a má k tomu dobrý důvod. Řasenka dodá vašim řasám tloušťku, délku a objem, což okamžitě otevře a orámuje oči. Nejlepší část? Vyžaduje to velmi málo úsilí. Jednoduše si vezměte čerstvě nasáklou řasenku a naneste jednu nebo dvě vrstvy předtím, než dokončíte vzhled. Zcela nezbytný make-up pro začátečníky, je to nejrychlejší způsob, jak vypadat každý den oblečená.

  Vyzkoušejte DHC Mascara Perfect Pro Double Protection

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 8. Kupte nyní v

  Pudr na obočí

  „Každý začátečník si může začít vyplňovat obočí gelem na obočí nebo pudrovou tvářenkou,“ říká Kendall. Ale pokud jste zaběhli maraton s odvážnými rutinami guru krásy, jen aby vypadaly, ale ne jako oni, Kendall doporučuje prášek. „Pudr má tendenci být shovívavější, když začínáte. Pro aplikaci produktu hledejte hrubší štětec, abyste nenanesli příliš mnoho produktu najednou.

  Zkuste: jane iredale GreatShape EyebrowKit

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 9. Kupte nyní v

  Nahá a výrazná barva

  Rtěnky mohou dramaticky změnit váš vzhled pouze několika tahy, takže má smysl mít nahé a výrazné barvy, které se bez námahy hodí pro každou příležitost. „Dokonalé neutrální a barevné jsou dvě barvy na rty, které by měla mít každá dívka v kabelce,“ říká Kendall a radí začátečníkům, aby se drželi receptury, která má více hydratace pro svou shovívavou povahu.

  „Chcete-li najít dokonalou barvu rtů, rozhodněte se pro o něco tmavší barvu, než je přirozený podtón rtů, abyste vytvořili dokonalou barvu. Barevný nádech může být váš oblíbený korálový, bobulový nebo růžový.”

  Zkuste: Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Red

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 10. Kupte nyní v

  Fixační sprej

  Po všem tom úsilí dát dohromady dokonalý vzhled je poslední věc, kterou chcete, aby váš make-up začal opadávat ještě před začátkem vašeho pracovního dne. Vložte nastavovací sprej. Jako poslední krok ve vaší zkrášlovací rutině může pár stroužků udržet váš make-up na místě, takže se nemusíte obávat změny barvy, odlupování a skvrn. A podobně jako jiné produkty pro líčení, i fixační spreje nabízejí spoustu možností na výběr. Máte-li tendenci mít suchou pokožku, vyberte si takovou, která dodá vrstvu hydratace nebo orosený finiš. Ke každodennímu použití se vždy hodí fixační sprej s dávkou SPF.

  Zkuste: Kate Somerville UncompletedKated SPF Soft Focus Nastavovací sprej Širokospektrální opalovací krém SPF 50

  Kupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář