Základní krása těchto španělských vlivů| Zdravápleť

28. prosinec Základní krása těchto španělských vlivů

Zveřejněno v 10:00 v Tipech pro krásu od Bruna Bruna

Objevujeme nejzákladnější tajemství krásy dvou nejvlivnějších a nejinspirativnějších dívek na Instagramu: Nuria Blanco a Carlota Maranonu.

Každý, kdo říká, že ho nezajímají influenceři, kteří dominují a přispívají obsahem na Instagramu, lže. Tyto dívky – vždy dokonalé, vždy s velkými plány – v nás vyvolávají velkou zvědavost a naše provinilé potěšení. Rádi je posloucháme, zkoušíme restaurace, které doporučují, kopírujeme jejich vzhled a učíme se z jejich tipů na krásu. Zde se dnes zastavíme: o základní krása dvou národních vlivů. Konkrétně ty z Nuria White a Carlota Maranon.

Mluvíme o těchto dvou dívkách, protože jsou ideální a protože jejich kritéria se nám zdají zajímavá, protože nám doporučují produkty za přijatelné ceny, které se velmi dobře hodí k jejich typu pleti (v obou případech mladé). Nuria i Carlota se ve svých příbězích podělili o některé kosmetické přípravky, které jim nechyběly v toaletní soupravě ani v každodenní péči o obličej.

Jaké jsou tyto produkty, které jim tak dobře fungují?

Nuria Blanco je ze své strany zanícenou zastánkyní exkluzivní kosmetické značky Zdravaplet. Kapky krásya mnohé ze základů krásy jsou od této společnosti. Influencer používá následující kosmetiku:

Oční krém s vitamínem C

Tento zkrášlující základ chrání pokožku před vnějšími agresemi díky svým antioxidačním vlastnostem a úloze při syntéze kolagenu.

Vitamin C je Nejvyhledávanější kosmetická přísada na Googlu v roce 2021 s více než milionem vyhledávání pouze ve Spojeném království, před jinými známými agenty, jako např. retinolkyselina hyaluronová nebo niacinamid. I náš zájem se zdá být exponenciální, protože oproti loňskému roku vzrostl o 204 %. Ze všech otázek o této složce byly nejčastěji kladeny: „Co dělá vitamín C pro pokožku?“

Odpověď je přímá a dlouhá: vitamín C. je to SUV. Považuje se za jednu z nejlepších ingrediencí proti stárnutíjeho další používání pomáhá předcházet a snižovat mimické linky a vrásky. Ale je to také epidermální reparátor: zmírňuje jizva Co se týče akné, pomáhá mít rovnoměrnější tón, říká jasminimalizuje podráždění, chrání pokožku před vnějšími agresemi (např. znečištěním), zefektivňuje vstřebávání jiných krémů a působí z hlubokých vrstev pokožky, čímž zlepšuje její kvalitu.

Čistící gel proti akné

Beauty Drops čistící gel na akné (8,95 eur)

Tento gel obsahuje kyselinu salicylovou, vynikajícího spojence pro pleť se sklonem k akné a pupínkem, exfoliuje a odstraňuje odumřelé kožní buňky.

Kyselina salicylová je jednou z nejpoužívanějších účinných látek v dermatologii peeling povrchní. Důvodem je zejména skutečnost, že jelikož je rozpustný v tucích, smíchává se se stagnujícím mazovým materiálem ve folikulech, což způsobuje odlupování uvnitř pórů a na povrchu dermis.

Je nezbytný k léčbě akné, černých teček, přebytečného mazu, nečistot a dokáže regulovat strukturu epidermu.

Sérum s kyselinou hyaluronovou

The Kyselina hyaluronová Je to složka přirozeně přítomná v našem těle, která působí jako zvlhčující a podpůrný prostředek pro pokožku, má na starosti přitahování a zadržování vody, aby byla hydratovaná a pružná. Postupem času se jeho produkce snižuje a začínají se objevovat vrásky a jemné linky, proto je jeho přísun prostřednictvím produktů životně důležitý.

Kyselina hyaluronová se stala nejlepším spojencem pro revitalizaci pleti. Vyhlazuje vrásky, dodává jas a pomáhá obnovit přirozeně ztracenou elasticitu.

Mezitím se Carlota stala fanouškem náplastí Zitless od Acnemy.

Náplasti na akné Zitless (12,95 USD)

Každá z těchto náplastí obsahuje 24 mikrošipek tvořených unikátní směsí složek – retinol, kyselina salicylová, kyselina hyaluronová, niacinamid a oligopeptidy-76 – které bojují proti akné a rychle jej odstraňují. Je to oblíbený zázrak dívek s mastnou pletí a sklonem k akné.

Retinol prospívá zejména procesu buněčné obnovy, takže odumřelá kůže rychle mizí a vznikají nové, zářivější vrstvy, reguluje i proces keratinizace pro vyhlazení pokožky.

Každý z těchto produktů je pro tyto španělské dívky základní krásou.

Napsat komentář