Yumi Lashes: Keratinový lifting řas

Před pár měsíci jsem vám řekl o mé zkušenosti s zvedání a barvení řas. Líbilo se mi to a párkrát jsem si to zopakovala, protože si myslím, že je to skvělé ošetření k vylepšení vlastních řas.

Kdyby nám ale řekl, že kromě nadzvednutí a tvarování řas můžete aplikovat i kúru, která je posílí, aby rostly zdravěji? No, to je to, co dělali celé měsíce Isabelle Nails, v Zaragoze. Léčba je tzv. gen yumi a je vyroben z protein, keratin a pantenol, které pečují o gen a dodávají mu sílu zvýšit její růst.

Keratinový lifting řas v Zaragoze

Proces tohoto faceliftu řas keratinem trvá přibližně 60 až 70 minut. Ošetření je velmi podobné jako při běžném faceliftingu. Jeho účinky trvají 6 až 8 týdnů (v závislosti na každém člověku).

Oči naličte, formičky přiložte lepidlem na víčka, řasy přilepte do formy a dobře rozetřete, aby se vytvarovaly a neshlukovaly. Pravdou je, že tento krok je drahý, protože ho musíte dělat velmi opatrně a trvá to čas, ale pokud to uděláte správně, výsledek je velkolepý.

Když jsou všechny řasy nalepené a oddělené, proběhne facelifting jako takový. Sestává ze dvou fází (jak můžete vidět v příspěvku, který jsem již psal). The první slouží pro připrav si vlasy a že se natáhne a dá se lépe modelovat. Nechte působit asi 15 minut a přikryjte igelitem, aby lépe pronikl a odstranil.

Pak je na řadě produkt jako utěsňuje vlasy a zanechává je pevné a vysoké a že je zodpovědný za to, aby nám řasy vydržely více než měsíc dokonale rozčesané a bez potřeby řasenky.

Potom se nalakují afNakonec naneste keratinovou kúru, která řasy posílí. Z tohoto důvodu centrum krásy doporučuje v ošetření pokračovat několik měsíců, aby byl postřehnut efekt keratinu na řasách, jelikož tento typ produktu funguje momentálně, ale i dlouhodobě.

Můj názor a zkušenosti s keratinovým faceliftem v Isabelle Nails

jsou potěšen výsledkem. já trvalo to více než měsíc a půl a efekt je skvělý. Uznávám, že je to návykové, protože když facelift skončí a řasy se vrátí jako ty, které chybí.

V předchozí obrázek můžete vidět srovnání před a po mém keratinovém faceliftu A myslím, že je to dost viditelné. Na obrázku výše můžete vidět chloupky rovnější bez zakřivení a dokonce i kratší (to proto, že mé vlasy jsou světlé a konečky řas blond hehe). A na té níže můžete jasně vidět, že mé řasy jsou vlnitější, delší a tmavší, díky čemuž jsou na dotek hustší?

Toto dobře zacházet s produkty jako keratin geny jsou to poskytuje více výživy a zlepšuje jejich růst. Léčba je jako kdyby plus a to je vždycky dobré.

The Dívky Isabelle Nails se ke mně chovaly skvěle a ve své práci jsou velmi detailní, což je aspekt, který si velmi a více cení při tomto typu ošetření, při kterém se věnují tak jemným oblastem jako oči.

Jak jsem již vysvětlila v příspěvku o faceliftu a barvení řas, pocit z tužky na víčku není nejlepší na světě, zvláště když tam strávíte více než hodinu ležením. V mém případě to vím Být s lidmi, kterým důvěřujete, je důležité a pomáhá vám to relaxovat a ať si dělají svou práci.

Aby mi zkrátily čekání, udělali mi masáž rukou, která byla velmi, velmi uvolňující.

Věděli jste, že lifting řas keratinem? Pokud někdo ano, řekněte mi o svých zkušenostech?

Napsat komentář