YADAH Oh My Sun Protection Mléko Sun Protection

Řekl jsem ti, že nepřestanu, dokud jednoho nenajdu opalovací krém s fyzikálními filtry (bez nano), které nezanechají pokožku bílou a ten den přišel!

Myslela jsem si, že to bude trvat déle, ale při hledání korejské kosmetiky jsem stránku našla Koss CosmeticsA Korejský obchod s kosmetikou ve Španělsku kterou jsem miloval. Napsal jsem jim komentář k mému zájmu najít perfektní opalovací krém a oni mě doporučili Ach, můj opalovací krém značky YADAH.

Opět, jak je dobré mít lidi, kteří rozumějí tomu, o čem mluví, a kteří perfektně doporučují. Protože hned jak jsem jim řekl, co potřebuji, trefili hřebík po hlavičce!

Takže tady jsem připraven říct vám, proč jsem se zamiloval do tohoto opalovacího krému, který se se mnou nikdy nerozloučí, protože teď ano, to můžu říct!Našel jsem opalovací krém 10!

YADAH Oh My Sun Protection Milk SPF 50+ Opalovací krém na obličej

  • Suma: 100 ml
  • cena: 22,95 EUR (Přímý odkaz)
  • přísad (INCI): voda, cyklometikon, oxid zinečnatýpropandiol, Oxid titaničitý (Cl 77891)Dikaprylkarbonát, polygriceryl-3-polydimethylsilyloxyethyldimetikon, Niacinamidkaprylylmetikon, butylenglykol, cetyletylhexanoát, 1,2-hexandiol, síran hořečnatý, disteardimonium hektorit, Extrakt ze semen šalvěje hispánské, Extrakt z Centella Asiatica, Výtažek z Houttuynia Cordatadimetikon vodíku, hydroxid hlinitý, křížový polymer C30-45 alkylcetearyldimetikonu, polyglyceryl-2-dipolyhydroxystearát, kyselina stearová, Levandulový olej Angustifolia (levandule).Fruktooligosacharidy, sacharidový hydrolyzát, pullulan, Výtažek z plodů Opuntia Cochenilliferaethylhexylglycerol, oktyldodekanol, adenosin, Olej ze semen Echium PlantagineumCArdiospermum Halicacabum Extrakt z květin / listů / révy, Helianthus Annuus (slunečnicový) olej ze semen Nezmydlitelnýtokoferol.

The Opalovací krém YADAH Oh My Sun. obsahují POUZE fyzické filtry (ty, které se v INCI objevují s fialovou barvou). Jsou ve velmi vysoké poloze a jejich ochrana je naprostá. Mezi hlavní složky patří několik silikony který vůbec nezanechává tu typickou silikonovou texturu. Jejich účinek vnímám zejména tehdy, když si nanesu krém a ten pár minut odpočívá. Je o něco dokonalejší, ale nemá to nic společného s opalovacím krémem Eclisun, který je mnohem hustší.

Obsahovat niacinamidkterá je jednou z nejuniverzálnějších složek, neboť hydratuje, depigmentuje, zklidňuje a působí proti stárnutí.

Potom následuje několik rozpouštědel a regulátorů viskozity, dokud se nedostaneme k další účinné látce, tzn. extrakt z chia semínek schopen hydratovat a předcházet podráždění pokožky. Vedle něj, ten Extrakt asijské jiskry Známý pro své léčivé a regenerační vlastnosti.

Ke konci INCI najdeme i zbytek aktiv levandulový esenciální olej, kaktusový extrakt (Opuntia Cochenillifera), která hydratuje a chrání před UV zářením. Všechny jsou vyztužené o adenosin který uklidňuje a regeneruje, stejnou funkci jako ten extrakt cardiospermum halicacabum.

Balení a textura korejského opalovacího krému On My Sun.

Obal mě překvapil takový jaký je 100 mlrozměr velmi štědrý protože Korejci obvykle používají tento opalovací krém na celé tělo. Prodávají však také 50 ml. Je to velmi Pohodlné a snadné použití protože žádný produkt neplýtvá.

O vás textura Je to, jak už název napovídá, „mléko“, druh mléko velmi lehké a nelepivé. Perfektně se roztírá a za pár vteřin se vstřebá. Úžasná věc na tomto krému je kromě ingrediencí také jeho povrchová úprava. Nenech si bílou pokožku, ani to bělavé haló, které se bohužel stává u fyzických opalovacích krémů, které jsou vyrobeny bez nanočástic.

Můj názor na YADAH Oh My Sun Protection Milk

A po podrobném popisu všech vlastností a složek tohoto korejského kosmetického opalovacího krému ještě jednou opakuji svoji lásku k němu.

jsou více než fyzické filtry Ano, i když nemám problém používat chemikálie. Velice se mi ale líbí způsob, jakým chrání pokožku, protože po nanesení po ní zůstane neviditelná vrstva, která má na starosti odrážení světla a zamezení poškození sluncem.

Opakovaná aplikace by se měla vždy opakovat jako všechny opalovací krémy. je textura jednou položen je to skvělé. Není mastný ani lepkavý a pokožka je hedvábná bez té silikonové textury, líbí se mi to!.

I proto, že je toho tak mnoho uklidňující, hydratační a regenerační složka Pomáhá nejen chránit, ale také pečovat o pokožku.

Další věc, která se mi na tomto líbí YADAH Oh My Sun Protection Mléko Sun Protection věc je nevysušuje pokožku jak se mi to stalo u jiných opalovacích krémů.

Doporučuji na 100% pro jakýkoli typ pleti protože nezanechává pocit mastnoty a je nekomedogenní, proto je velmi dobrým opalovacím krémem pro mastnou, suchou nebo citlivou pokožku.

Takže se na to moc těším.NEJLEPŠÍ SOLÁRNÍ KRÉM, KTERÝ JSEM VYZKOUŠEL VODADA!

⭐Skóre: 9,8 / 10

Pokud to někdo zkoušel, dejte mi prosím vědět, co si o tom myslíte

Napsat komentář