Wrap hvězda: Diane von Furstenberg

V tomto příspěvku na blogu bychom vám rádi vysvětlili pravdu o tom. Wrap hvězda: Diane von Furstenberg

.

Getty Images

„Co jsem mohl o něčem vědět? Samozřejmě, že jsi krásná, když je mi 28,“ říká Diane von Furstenberg o své první knize s návody na krásu, která vyšla v roce 1976. Je to 222 stran podrobných rad „jak být krásná“. přitažlivější, sebevědomější a smyslnější ženě“ (zatlačte palce pod lícní kosti a zvedněte – zde naneste tvářenku; rty „mají být lesklé… barevné, ale nikdy nepřístupné“). O šestatřicet let později zaujal ven Furstenberg mnohem liberálnější přístup ke svým doporučením o kráse, což naznačuje, že sebevědomí může trumfnout pleťové krémy a že postoj převažuje nad make-upem. „Vše vypadá dobře, pokud to nosíte s jistotou.“

Co byste řekli svému 28letému já?
Opravdu jsem se naučil usmívat teprve před pár lety. S úsměvem: Toto je nejlepší facelift. Mladé dívky by měly vědět, že stárnete podle svého obličeje. Pokud si tedy budete hodně stěžovat a mračit, projeví se to později. Pokud se budete hodně usmívat, vaše tvář bude s přibývajícím věkem krásná.

Co je kosmetickým ekvivalentem vašich ikonických zavinovacích šatů – něčeho, co si můžete obléct, abyste spolu okamžitě vypadali?
Pro mě je to Nars Malibu Cheek Stick, protože miluji své tvářenky. Pokud nemám nic jiného, ​​používám ho na líčka a na rty.

Co když máte více času?
Vezmu si Yves Saint Laurent Touche Éclat a nanesu ho vysoko na lícní kosti. Vždy nosím okénko vysoko, přesně na kosti. To je skvělá řada na líčka.

A pro tvé oči?
Všechno je to o intenzitě. Mám ráda jen kouřové oči, takže si pohraju s různými odstíny hnědé, abych vytvořila mandlový tvar. Nikdy nepoužívám tužky a všechno dělám s pudrem, dokonce i obočí.

Po letech snahy zkrotit své kudrny jste se je naučili milovat.
Marisa Berenson a já jsme si vyrovnali vlasy pravou žehličkou. Potom v roce 1976 jsem byl na titulce časopisu a fotograf mi řekl, abych si namočil vlasy. Vlasy se mi při vysychání začaly vlnit ak mému překvapení byl obrázek božský a úžasný. Od toho dne jsem nosil kudrnaté vlasy.

Takže nevěříte fénům?
Před přišpendlením ho lehce vysuším fénem. To vše si nanáším na vlasy ještě mírně vlhké. Potom ho širokým hřebenem pročešeme dozadu a zbytek nechám přirozeně uschnout. To je všechno, kromě stříhání každé tři až čtyři týdny a úpravy henou.

Getty Images

Deja vu, Diana

Kdo řekl, že trendy v líčení přicházejí a odcházejí? Von Furstenberg’s tutoriál Studio 54 z éry kouřových očí je dnes stejně skvělý.

„Naneste hnědý krémový oční stín podél horního záhybu oka, lehce ho vmíchejte do obočí.“

„Nyní naneste tečku zvýrazňovače do vnitřního koutku oka, těsně nad slzným kanálkem.“

„Umístěte další tři malé tečky zvýrazňovače začněte od středu [of the lid] a stoupá k nadočnicové kosti.

„Rozmazávejte od vnitřní strany oka přes horní část horního víčka až po obočí, dokud nezmizí veškerá barva.
lesk zůstává.

.

Napsat komentář