Webová stránka elektronického obchodu Le Metier de Beaute

Pokud jste zde, protože se chcete dozvědět více o Webová stránka elektronického obchodu Le Metier de Beaute

.

Getty Images

Foto: S laskavým svolením Le Métier de Beauté

Spolu s novou stránkou elektronického obchodu luxusní značka Le Métier de Beauté právě spustila to, co je možná náš oblíbený, na stránce rychlého prodeje s názvem Beauty Vault.

Stránka funguje stejně jako jiné stránky s bleskovým prodejem, jako například Gilt a My Habit, ale dostupné položky se budou měnit každé dva týdny, nikoli denně. Beauty Vault však nenabízí slevy na produkty a místo toho získáte při nákupu produktů bezplatný doprovod v plné velikosti. Potřebujete náhradní denní a noční krém? Obdržíte také tónovaný komplex proti stárnutí v plné velikosti, který sám o sobě stojí 125 dolarů. Máte rádi oční masky? Dodává se s bezplatným korektorem v plné velikosti. Stránka byla navržena tak, aby spotřebitelům poskytovala pečlivě vybrané páry vybrané odborníky, abyste mohli najít produkty, které spolupracují podle vašich potřeb.

Na oslavu uvedení Beauty Vault značka rozdává na míru vyrobený exkluzivní italský kožený kufr naplněný dobrotami Le Métier de Beauté v hodnotě 700 dolarů (samotný kufr stojí 1 000 dolarů). Vše, co musíte udělat, je přihlásit se k odběru novinek prostřednictvím webové stránky (kde se také dozvíte o prodeji podle pořadí příjezdu).

Navštivte lemetierdebeaute.com, kde naleznete vybraný výběr kosmetických produktů a bezplatných doplňků.

Přečtěte si nejnovější zprávy o kráse.

.

Napsat komentář