Vyzkoušela jsem šnečí sérum– Blog o tom, jak se starat o pleť a vlasy Přečtěte si Andreina doporučení


Příslušný produkt: Intenzivní sérum Biopelle Tensage 40

Nedávno jsem měla možnost vyzkoušet produkt s názvem Biopelle. Jedná se o pleťové sérum, které týden používáte večer, další tři týdny pak jednou týdně. Přípravek se používá k opravě pokožky, k boji proti škodám způsobeným sluncem a životním prostředím a ke zlepšení pokožky obecně. O tomto produktu ao tom, zda funguje nebo ne, se hodně diskutovalo, ale ještě více kvůli způsobu, jakým je vyroben. Porucha bubnu, prosím: Dělá se to s hlemýždím sekretem. Vědět! Moje prvotní reakce byla pravděpodobně velmi podobná té tvé. Proto jsem měl nutkání vidět, o co jde. Na základě toho, co jsem věděl před použitím produktu, existují velké výhody: není drsný pro pokožku a doba léčby je neuvěřitelně rychlá v porovnání s většinou pleťových sér, kterým trvá dva týdny až měsíc, než se projeví jakékoli změny nebo zlepšení. .

[Editor’s Note: For more information about the beauty benefits of snail serum, check out this post: 14 Bizarre Skin Care Ingredients That Are Actually Amazing]

První dojem

Moje první obava byla, jestli to bude vonět legračně nebo ne. Nesnáším, když si v noci dávám něco na tvář a pak to zvoním, když se pokouším usnout. Patřím k lidem, kteří se natírají mlékem s příjemnou vůní, jen aby se v posteli cítili uvolněněji, takže mít smradlavý obličej by mi nefungovalo. Příjemně mě překvapila vůně. Měl velmi slabou, jemnou vůni – ne to, co byste očekávali. A při usínání mi to nepřekáželo!

Mou druhou obavou byla textura: bylo by to jako sliz? Naštěstí se vůbec necítil jako sliz. Myslím si, že důvodem, proč toto sérum funguje tak dobře, je jeho schopnost zůstat na pokožce a nevstřebat se. Bylo to super zvlhčující, přál bych si, abych to měl po celém těle bez ohledu na to, jak suché je tady v Arizoně. Ale musím říci, že to byl potom téměř lepkavý pocit.

Aplikace

Aplikaci usnadnilo balení: Užívejte jednu kapsli na noc. Použijte je stisknutím tobolky, dokud neucítíte prasknutí. Potom naneste obsah na obličej měkkou bavlněnou špičkou. Po úplném nanesení použitou tobolku zlikvidujte – a je to! Líbí se mi, jak to funguje. Pokaždé mám dokonalé množství a nanáším ho bavlněným aplikátorem, ne prsty. Zdálo se mi to čisté a přesné.

výsledek

Výsledky jsem cítil už po první noci. Normálně umím říct, že moje pleť je „šťastná“, jak vypadá, když se vzbudím. Protože toto sérum bylo extrémně zvlhčující, téměř okamžitě jsem viděla méně jemných linek a rovnoměrnější tón pleti. Po 7 dnech bych řekl, že moje pleť byla celkově hydratovanější. Také jsem si všiml, že to pomohlo s některými tmavými skvrnami, které jsem měl na horním rtu (od těhotenství, pořád tam o 3 roky později.)

Uvidíte rozdíl na mých obrázcích před (vlevo) a po (vpravo). Je viditelně větší hydratace a vybledl pigment horního rtu (melasma). Myslím, že mi to určitě dodalo lesk, který hledám. Vždy se cítím suchá a tak moje situace s vráskami postupuje rychleji než u většiny lidí, ale toto sérum s tím naprosto bojuje.

Fotografický kredit: Ashley Rae Photography (@ashleyraephotography)

Napsat komentář