Výhody pupalkového oleje pro pokožku

Co je prémiový olej a odkud se získává?

The první rostlina Děje se to v Severní Americe. Je všeobecně známá jako „ženská rostlina“ pro všechny její výhody pro pokožku a ženský reprodukční systém.

Jedná se o přízemí tzv. primula primula se žlutými květy a jejichž kulatý plod se používá k získávání oleje z petrklíče. Tento proces provádí lisování ovoce za studena a výsledkem je jeden z nejprospěšnějších olejů.

INCI: Oenothera biennis L. Ulei

je to olej bohaté na Omega 6 mastné kyseliny Jak kyselina linolová (z toho drží až 70 %) a kyselina gama-linolenová. Tyto mastné kyseliny jsou zodpovědné za správné fungování našeho metabolismu a pokožky.

Vlastnosti a výhody prémiového oleje

  • numinózní
  • zvlhčovače
  • zánětlivé
  • antioxidanty
  • depigmentace

numinózní

Jako všechny oleje, i olej z petrklíče dodává pokožce velké množství živin a vitamínůtakže je velmi prospěšný pro poskytování potřebných mastných kyselin.

The suchá kůže Často jsou bez těchto příspěvků, takže lokální aplikace olejů je velmi vhodná pro zlepšení suchosti a obnovení hydrolipidové vrstvy.

zvlhčovače

Díky tenké vrstvě, kterou vytváří na epidermis, oleje, jako je pupalkový olej, zajišťují, že se neztrácí jeho přirozená voda. vyhnout se dehydrataci.

zánětlivé

Jednou z jeho mnoha vlastností je jeho protizánětlivé působení kyselina gama-linolenová o kterém jsem vám již mluvil a který se také nazývá GLA. Je zodpovědný za snižuje zánět kůže.

Také olej z petrklíče nabízí malý adstringentní síla který pomáhá regulovat tvorbu mazu, proto jej mnoho lidí s akné může využít ke zlepšení stavu vyrážek. Proto je to olej, který může používat aknózní pleť, protože není tak komedogenní jako ostatní. Opustit tě příspěvek Psal jsem o komedogenních a nekomedogenních olejích abyste je mohli lépe poznat.

antioxidanty

Dobrý je i olej z petrklíče antioxidanty. Tady opět vstupují do hry mastné kyseliny, i když je pravda, že i když tělu nejvíce pomáhají, dělají to perorálním příjmem.

Přesto je pro běžného člověka stále mimo dosah větší elasticita pokožky a proto pokud je pokožka elastická, „neláme se“ a nevznikají obávané vrásky. Proto svým antioxidačním, vyživujícím a hydratačním působením dosahuje lepšího stavu epidermis.

depigmentace

A možná i jedna z vlastností olej z petrklíče nejvíce neznámá je síla depigmentace. Můžete o tom mluvit dlouho veronika žije v ní BLOGYkterou určitě doporučuji, protože se s ní určitě hodně naučíte.

A proč prémiový olej pomáhá na skvrny? pro GLA snižuje zánět kůže takže pokud poškození sluncem chce, aby se objevila kyselina gama-linolenová sníží možnost, že tento zánět spustí skvrnu nebo melasmu.

Na pokožku se používá olej z petrklíče

Proto a díky všem jeho vlastnostem může být použití prvního oleje buď orální nebo lokální.

Orální olej z petrklíče

Jak jsem zmiňoval na začátku příspěvku. Tam první rostlina je známý jako rostlinná žena. Nejdu to tu přehánět, protože nejsem lékař ani odborník na výživu, ale tytéž mastné kyseliny, o kterých jsme mluvili v článku, pomáhají našemu tělu správně fungovat.

Proto se ukázalo, že příjem tohoto oleje přes kapsle je skvělý výhody při mnoha symptomech které jsou odvozeny od menstruace (menstruační křeče, nadýmání, bolestivá menstruace, nepohodlí a citlivost v prsou a dokonce i psychické symptomy, jako je podrážděnost nebo změny nálady).

výroky kapsle Jsou naplněny pouze olejem. pupalka dvouletá Doprovázeno vitamín E což pomáhá zachovat jej. A je běžné najít tobolky 500 nebo 1000 mg.

Jak použít první olej na pleť

Stejné kapsle můžeme použít, chceme-li využít všech vlastností prvního pleťového oleje. Postup je jednoduchý, protože potřebujete pouze jehlu (sterilizovanou) na propíchnutí tobolky a její vytlačení, aby olej vytekl. Toto Nanáší se na tvář jako běžné sérum..

V každém případě, pokud preferujete formát skla, na trhu je petrklíč se stejnými vlastnostmi.

V mém případě jsou spíše první možností, protože mi umožňují brát si olej s sebou na cesty beze strachu ze zvracení a můžu je jíst, aby se o mě postarali zvenčí i zevnitř. Ty, které běžně kupuji, jsou vy ale je jich mnoho, které najdete jak v léčivých rostlinách, tak v lékárnách a supermarketech.

Chcete-li znát kosmetiku z prvosínkového oleje, stačí se přihlásit k odběru Zpravodaj o kosmetice a poštou obdržíte všechny produkty, které doporučuji.

Napsat komentář