Výhody namáčení mořskou solí + top volby– Tipy na líčení a péči o pleť Napsala Andrea

Hippokrates byl před zápasem, když on sám, otec medicíny, objevil terapeutické vlastnosti mořské vody, protože léčila zraněné ruce rybářů. Dnes jsme kouzlo nápojů z mořské soli naplnili velkolepým způsobem a umožnili moderním lidem koupat se v její slávě.

4 hlavní výhody namáčení mořskou solí

Mluvil jsem s Angelou Eriksen-Stanley, mistryní estetiky a ředitelkou vzdělávání v Phytomer Group Brands, abych pochopil nejdůležitější výhody namáčení mořskou solí, pokud jde o úroveň energie, úroveň stresu a celkovou pohodu.
Prémiové: Čtěte dál a prohlédněte si naše oblíbené tipy na lázeňský zážitek kdykoli a doma.

1. Přírodní ošetření pleti

Jednoznačně slovo Osoleno Při čtení tohoto článku vám to přijde na mysl, ale nápoje s mořskou solí jsou ve skutečnosti dost sladké, pokud jde o uklidnění lidí s podrážděnou pokožkou. Většina kožních onemocnění, dokonce i citlivá a podrážděná pokožka, může mít prospěch z namáčení v mořské vodě, říká Eriksen-Stanley. „Potápění se do znovu vytvořeného mořského prostředí zmírňuje pocity duševního a fyzického stresu a únavy a zároveň fyzicky zlepšuje kožní stavy, jako je ekzém, psoriáza, dehydratace a akné.“

2. Absorpce minerálů

Vaše pokožka snadno absorbuje mořskou sůl bohatou na minerály. „Namáčení v mořské vodě je nejrychlejší způsob, jak do systému zavést vysokou dávku minerálů, protože kůže je největší orgán v těle,“ říká Eriksen-Stanley. „Mořská voda obsahuje všechny stopové prvky a minerály, které se přirozeně nacházejí v koncentracích velmi podobných naší krevní plazmě, takže se jedná o dokonale vyváženou formu minerální vody pro tělo.“

3. Odbourání stresu, uvolnění napětí

Kdo nepocítí vlny úlevy z dlouhé koupele po náročném dni? „Největší příčinou únavy, nerovnováhy a narušených spánkových cyklů je demineralizace způsobená stresem. Mořská voda poskytuje správnou kombinaci minerálů v perfektních dávkách pro obnovení normální buněčné funkce,“ vysvětluje Eriksen-Stanley. Starosti, které vám to stěžují? Esenciální oleje (jako je levandule nebo heřmánek) přidané do horké vody do koupele zvyšují aromaterapii a eliminují toxické látky z těla. a mysl.

4. Lepší pleť, lepší vy

Mořská sůl dodává pokožce energii, říká Eriksen-Stanley. „Buňky dostávají impuls, který potřebují, aby ze své přirozené, přirozeně se hojící pokožky dostaly maximum a zvýšily její zářivost.“ Extra výhoda tady? Po koupeli je vaše pokožka vylepšena o přidané živiny a jakýkoli přípravek pro péči o pokožku, který použijete, bude velmi účinný. Nejlepší doba k absorbování s mořskou solí? Eriksen-Stanley doporučuje 20minutovou koupel 1 až 3krát týdně (v závislosti na úrovni stresu). Bezprostředně před spaním je optimální pro vstřebávání minerálů a regeneraci pokožky přes noc.

 1. Kupte nyní v

  1. Farmacie Bio – Detoxikační koupel s mořskými řasami

  Detoxikační koupel z mořských řas zanechá vaši pokožku jemnější než dříve. Mořské řasy, jalovce a eukalyptus čistí a osvěžují pokožku pro koupelovou kúru bohatou na minerály, stopové prvky a esenciální oleje pro extra aromaterapii.
  KOUPIT TEĎ

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 2. 2. Kerstin Florian – Mineral Wellness Soak

  Objevte nové já po dlouhém dni. Tato směs mořské soli revitalizuje vaši energii a uvolňuje napětí při každé 20minutové koupeli. I váš nejtěžší den si můžete odpočinout s koloidním stříbrem, který neutralizuje virové a bakteriální infekce.
  KOUPIT TEĎ

 3. 3. Fytomer – Oligomer Well-Being Remineralizing Relaxing Baie

  Oligomer je klíčovou složkou Fytomeru – mořské vody, která obsahuje všechny aktivní složky moře – říká Eriksen-Stanley, ředitel společnosti pro vzdělávání. „S dokonalou jemností přetrvává vůně zeleného čaje/jasmínu na pokožce pro absolutní svěžest. Tato tekutá koupel je dokonalým lékem na ztuhlé svaly.
  KOUPIT TEĎ

 4. Kupte nyní v

  4. Elemis – Super namočení bolavých svalů

  Terapeutická směs levandule, rozmarýnu, tymiánu a heřmánku ke zmírnění bolesti. Přidejte pár čepic do koupelny, když to bolí nebo možná jen po náročném dni. Nechte však mořskou sůl, jalovcový olej a příchutě uvolnit vaši mysl, tělo i ducha.
  KOUPIT TEĎ

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  5. Toto funguje – Hluboká spánková koupel

  Dopřejte si dobrý spánek koupelí s vůní levandule a heřmánku. Hluboká uklidňující koupel Works vám pomůže relaxovat a zároveň si užívat výhod koupele s mořskou solí, takže se vzbudíte svěží a řeknete dobré ráno své sametovější pokožce.
  KOUPIT TEĎ

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 6. Kupte nyní v

  6. 100% čistá – mořská terapeutická koupel

  Vitamíny C a E jsou jako tekuté hedvábí pro zdraví vaší pokožky. Koupel 100% Pure’s Sea Therapy Bath je plná těchto vitamínů, spolu s organickými oleji z mořských řas, kořenem zázvoru, eukalyptem a mátou na pročištění pokožky, uvolnění ucpaného nosu a stimulaci krevního oběhu.
  KOUPIT TEĎ

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 7. Kupte nyní v

  7. Býložravci Botanicals – Klidné soli do koupele

  Himálajské růžové soli, říkáte? Koupelové soli Calm Herbivore Botanicals využívají tyto růžové krystaly k detoxikaci a exfoliaci pokožky pomocí olejů Ylang Ylang a vanilky přidaných ke zklidnění a rovnováhu pokožky.
  KOUPIT TEĎ

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 8. 8. AHAVA – Minerální sůl do koupele

  Hledáte 100% sůl z mrtvého moře s nádechem chuti? Toto je. Minerální koupelová sůl AHAVA nabízí čisté kouzlo mořské soli pro vytvoření jemné a pružné pokožky. Jen s nádechem levandule, tato květinová mořská sůl, která uvolňuje napětí, uklidní vaše starosti.
  KOUPIT TEĎ

  Kupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář