Vyhlazený oční krém Nutriganics The Body Shop

AKTUALIZACE: ukončený produkt

Před pár dny jsem vám mluvil o Naturganics Body Shop sérum a dnes vám přináším oční krém ze stejné řady, jaký mi nabídli k narozeninám.

Tato oční kontura od The Body Shop je z její nejekologičtější řady, ve které najdete i tonikum, denní krém, odličovač, masku a noční krém.

Zklidňující oční krém The Body Shop Nutriganics

  • Suma: 15 ml
  • cena: 21 EUR (KONEC)
  • Bez parabenů
  • bez silikonů
  • 100% vegan
  • Pro první známky věku
  • přísad (INCI): Aqua (rozpouštědlo / ředidlo), Květová voda Centaurea Cyanus (kondicionér na pokožku), glycerin (zvlhčovadlo), undekan (změkčovač), glycerylstearát citrát (kondicionér na pokožku), Olej ze semen Simmondsia Chinensis (prostředek pro úpravu vlasů a pokožky), cetearylalkohol (emulgátor), Candelilla Cera (stabilizátor), tridekan (změkčovač), stearylalkohol (změkčovač), myristylalkohol (emulgátor / změkčovač), slída (zakalitel), benzylatoxid (opalovací krém), cetearylglukosid (povrchově aktivní látka), xantanová guma (modifikátor viskozity), myristylglukosid (povrchově aktivní látka / čistící prostředek), Olej ze semen Orbignya Oleifera (změkčovadlo), kyselina p-anisová (modifikátor pH), Kyselina salicylová (konzervační látka/kondicionér na vlasy), sorban draselný (konzervační látka), hydroxid sodný (k úpravě pH), Šťáva z listů Aloe Barbadensis (látka na úpravu pokožky), fytát sodný (chelatační látka), tokoferol (antioxidant), parfém (parfém), extrakt Medicago Sativa (složka parfému), linalool (složka parfému), citronellol (složka parfému), extrakt z Buddleje Davidii (kondicionér pleti agent). ), extrakt z listů Plantago Lanceolata (přírodní extrakt), extrakt z květin Sambucus Nigra (přírodní přísada), extrakt z Thymus Vulgaris (přírodní přísada), extrakt z květin Malva Sylvestris (přírodní přísada), benzoát sodný (konzervační látka), extrakt z pupenů Vitis Vinifera (kondicionér na pokožku). Činidlo), citrón (složka vůně), alkohol (rozpouštědlo / ředidlo), arginin (látka pro úpravu pokožky).

východ Oční krém Nutriganics slíbit hladké a měkké jemná pokožka oční obrys díky této lehké, osvěžující a jemné receptuře pro boj proti prvním známkám stárnutí. Je pro všechny typy pleti a 98% jeho složek je organických. ne brána silikony, bez parabenů A to je 100% vegan.

to je bílá barva se světle zlatými flitry, které trochu rozzáří oční okolí. Jeho textura, jak můžete vidět na fotografii níže, je hustší než textura séra ve stejném rozsahu.

Mezi jeho Neexistují žádné přísady, které by vyčnívaly v přebytku. Obsahuje jojobový olej, který hydratuje a zjemňuje oblast, kyselinu salicylovou, která dělá jakousi „hloubkovou očistu“, protože jde o BHA (beta hydroxykyselinu), odstraňuje odumřelé buňky a několik dalších rostlinných extraktů. Není to ale produkt, který by vyčníval svým složením.

Můj názor

Když jsem je poprvé viděl, INCI mě nezaujalo, ale hej, byl to dar a musel jsem mu dát důvěru. Používám ho asi 5 měsíců, protože jsem mu chtěl dát čas, abych viděl jeho účinky.

Říká se, že hydratuje, osvěžuje a redukuje vrásky. co takhle hydratovat jako dar trochu, oční obrys nezůstane hydratovaný po celý den, kdy si jej nanesete ráno. Ano, BT se mi také nelíbí hladké vrásky Už jsem ti to řekl ne.

Jak již bylo zmíněno, jeho složení není moc dobré k tomu, že jde o „bio“ nebo „veganský“ produkt, je velmi změkčující a konzervační, ale bez aktivní složky, kterou by bylo třeba zdůraznit.

Po vyzkoušení séra i konturky musím říct, že tato řada od The Body Shop se mi vůbec nelíbí. Dále cena co si myslis nadměrné. Platba 21 eur za tento obrys se nevyplatí.

Pokud mám zůstat s něco, co mám rád z Oční krém Nutriganics je to jeho vařit který udržuje krém velmi dobře konzervovaný a který velmi dobře dávkuje množství, které má být použito.

Ve zkratce, neopakoval bych A nikomu bych ho nedoporučovala. Myslím si, že je velmi drahý na to, co opravdu dělá a jelikož se o něm říká, že je bio a přírodní, mohl použít více přírodních ingrediencí, které na pleť opravdu působí.

⭐Skóre: 4/10

zkoušel už někdo?

Napsat komentář