Všechny vaše dotazy Olaplex, odpovězte– Pečujte o svůj obličej přirozeně Andrea S. doporučuje:

Možná jste už slyšeli, jak váš kolorista zpívá chvály, nebo jste si přečetli nádherné recenze od lidí, kteří používali Olaplex k navrácení poškozených vlasů před dveře. Pokud si však nejste jisti, co přesně Olaplex je a jak funguje, jste na správném místě. I když věda může být poněkud složitá (nebojte se, rozebereme to), výsledky – zdravé, silné, nepoškozené vlasy – jsou snadno viditelné. Setkali jsme se s Amy Cherry, maloobchodní manažerkou společnosti Olaplex, abychom odpověděli na všechny nejčastější dotazy o tomto systému na opravu vlasů.

Co je Olaplex?

Olaplex je systém sedmi produktů – dvě receptury určené k použití v salonu profesionály a pět produktů pro domácnost. Produkty opravují poškození (způsobené barvou nebo chemickým zpracováním, tepelným stylingem a environmentálními faktory), které vedou k přetržení vazů, které ohrožují pevnost a strukturální integritu vlasů.

Jak přípravek Olaplex působí?

„Všechny typy vlasů získávají většinu své integrity ze zdravých, správně spárovaných disulfidových vazeb,“ říká Cherry. Při poškození se tyto vazby rozpadnou, výsledkem čehož jsou jednoduché sirovodíkové vazby. „Každý produkt v řadě obsahuje naši patentovanou aktivní složku, bis-aminopropyl diglykol dimaleát, který nachází přerušené vazby ve vlasech a spojuje je zpět,“ říká Cherry. „To vám zanechá vlasy, které jsou zevnitř pevnější, opraví stávající poškození a zabrání budoucímu poškození.“

Je Olaplex vhodný pro všechny typy vlasů?

Ano, a není to jen pro barvené vlasy, vysvětluje Cherry. „Protože všechny vlasy jsou tvořeny těmito disulfidovými vazbami, všem vlasům prospěje používání Olaplexu. I když si nebarvíte vlasy, tyto vazby každý den lámeme něčím tak jednoduchým, jako je tření vaší hlavy o polštář nebo ocas, který je příliš těsný.“

Jaký přínos zaznamenám po použití Olaplexu?

„Když jsou všechny vazby, zejména disulfidové vazby, neporušené a zarovnané, máte zdravé, krásné a lesklé vlasy na dotek,“ říká Cherry. „Všimnete si, že vaše přirozená textura se začne vracet, když se tato spojení znovu propojí. Kudrny budou výraznější a vlasy se budou snáze upravovat.”

Jaký je rozdíl mezi salonním systémem Olaplex a domácími přípravky?

Profesionální systém je určen pro použití stylisty během chemických služeb, jakož i pro kompletní salonní ošetření, zatímco domácí produkty jsou určeny k použití jako součást vaší běžné péče o vlasy. Salonní i domácí produkty obsahují stejnou aktivní složku a podle Cherry: „Čím více částí systému použijete, tím více dodatečných výhod budete mít,“ ačkoli doporučuje, abyste se poradili se svým kadeřníkem, abyste je maximalizovali. výhod.

Můžete nadměrně užívat Olaplex?

Ne, Olaplex můžete použít kdykoli chcete, říká Cherry. „Jelikož každý den lámeme tyto vazby ve vlasech, Olaplex vždy funguje. Doporučujeme používat čj. 3 alespoň jednou týdně. 4 až čj. 7 jako denní údržbu.

Výrobky pro opravu poškození domu

Jste připraveni vyzkoušet tyto vzorce pro vytváření odkazů na vlastní kůži? Tady je to, co potřebujete vědět o přidávání těchto produktů do vaší domácí vlasové rutiny.

 1. Kupte nyní v

  čj. 3 Hair Perfector

  Hrdina domácí řady Olaplex, tato týdenní kúra opravuje a posiluje vlasy za pouhých 10 minut (20 minut se doporučuje pro extrémně poškozené vlasy). Koncentrovaný přípravek naneste na vlhké vlasy a omyjte šamponem. Vynikající recenze mluví samy za sebe; podle kupujícího: „Tohle mi doslova zachránilo vlasy!“

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  čj. 0 Intenzivní kúra na budování vlasové vazby

  Toto ošetření určené k použití jako první krok v tandemu s vlasovým perfektorem č.j. 3 připraví prameny, aby absorbovaly maximální výživu. Naneste na suché vlasy od kořínků ke konečkům, nechte 10 minut působit a poté pokračujte s č.j. 3 pro nejlepší 1-dva údery pro obnovu vazů a zpevnění vlasů. Ukázalo se, že při použití s ​​è. 3, čj. 0, má za následek o 68% větší opravu a trojnásobně pevnější vlasy při jediném použití.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  Bond Maintenance Shampoo™ Nr. 4

  S tímto šamponem mohou vaše vlasy změknout ještě častěji v aktivní opravné složce Olaplex. Kromě výhod posilujících vazy tento šampon hydratuje a zabraňuje vráskám a (samozřejmě) neobsahuje sulfáty a je bezpečný pro barvené vlasy. Jeden recenzent říká: „Viditelně jsem si změnil vlasy… používám je 2-3 krát týdně a lidé si skutečně všimnou rozdílu.“

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  Balzám čj. 5 Bond Maintenance™

  Jaký je skvělý šampon bez skvělého kondicionéru? Spojte ho s čís. 4, abyste maximalizovali své výhody. Jak říká jeden kupující: „Tento kondicionér skutečně změnil konečky mých vlasů. Zesílil a odkdy jsem ho začal používat, zaznamenal jsem méně přestávek.”

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  čj. 6 Bond Smoother

  Váš režim opravy poškození může pokračovat i poté, co vyjdete ze sprchy, s tímto nepochybně stylingovým krémem, který hydratuje, bojuje proti vráskám a chrání vaše vlasy bez ohledu na typ. Dokonce pomáhá urychlit dobu schnutí, protože vyhlazuje nitě. Jeden recenzent říká: „Opravdu pomáhá zjemnit mé kudrnaté vlasy a dodává jim lesk, aniž by vypadaly mastně. Doporučuji všem svým přátelům!”

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 6. Kupte nyní v

  Olej pro pájení Nr. 7

  Tento stylista, který zvýrazňuje záři, nabízí přísadu Olaplex pro obnovu charakteristických vazeb ve formě lehkého, výživného oleje – a výsledky nemohou být lepší. Nejenže opravuje poškozené vlasy, směs moringových olejů a slunečnicových semínek pomáhá zjemňovat vrásky a skvrny, poskytuje tepelnou ochranu a zabraňuje vysušování. Podle kupujícího: „Několik malých kapek činí mé vlasy zdravými a zdravými.“

  Kupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář