Všechny blond tóny v hnědých vlasech, které existují| Zdravápleť

12. listopadu Všechny blond pruhy v hnědých vlasech, které existují

Zveřejněno ve 12:00 v sekci Vlasy od Fabra Communication

přechází z Hnědá A světle hnědá a blond Je to jeden z nejčastěji se opakujících požadavků v kadeřnických salonech. Je to požadavek, který odborníci na vlasy dávají nejvíce. Také jeden z nejkomplikovanějších, protože existuje mnoho různých a účinných způsobů, jak dosáhnout požadovaného výsledku. Všechno závisí na tom, co si budoucí blondýnka přeje. Nejběžnější je použití plavá blondýnka co mohou být odlesky, široké knoty, gradienty… Rozsah je, jak vidíme, široký. V tomto článku se pokusíme shrnout a definovat, kdo jsou blond pruhy v hnědých vlasech nejběžnější az čeho sestávají.

Kolik blond žárů je tam?

pšeničná blond

Jak vysvětluje odbornice Andresse Santana na svém blogu, jedná se o teplá blond barva nebo blond pšenice. „Barva je barva různých odstínů blond, které se navzájem srážejí a vytvářejí tento jedinečný odstín; Do směsi se přidávají zlaté, hnědé a béžové tóny,“ vysvětluje. Pokračuje: „Tato technika barvení vlasů zabrání obávanému pruhovanému efektu a zajistí, že konečným výsledkem bude blond odstín, který dokonale splyne. Je to skvělá volba, pokud jste brunetka nebo brunetka a chcete přejít na světlejší barvu vlasů,“ uzavírá.

odlesky tygřích očí

Tentokrát ano Mátová krása Kdo nám mluví o tomto trendu? „Inspirace pro tento nový typ melírování pochází z přírody; přesněji z polodrahokamu zvaného tygří oko. Tento tmavý kámen, používaný po staletí k ochraně svého majitele, skrývá svou krásu ve směsi zlatá, hnědá, lískooříšková, jantarová a medová, jehož efekt je stejný jako ten, který se snaží napodobit barvu vlasů a dodá vašim tmavým vlasům velkolepý lesk,“ vysvětlují na svém blogu. Výsledek je výraznější a přehnanější než pšeničná blond nebo jiné akcenty než balayage.

Kalifornské blond pruhy

Nebo plážové vlasy který přežije léto. Tyto blond odlesky spočívají v napodobování degradovaného efektu, který slunce a mořská sůl vytvářejí na vlasech. Napodobuje surfařský styl amerického západního pobřeží a dosahuje se mnohem více osvětlením špičky – která může být zcela odbarvena – jako kořene, který někdy zůstává neporušený.

Technika zametání

Podle ředitele salonu Moncho Moreno Pro časopis „technika „balayage“ („zametání“ ve francouzštině) vytváří světlo s barevným gradientem od tmavé ke světlé (začínaje jakoukoli barvou), což vlasům poskytuje lehkost a pohyb. Jsou to velmi, velmi jemné lupínky, jejichž pracným vypracováním je velmi přirozená blond a jsou určeny pro dívky se světlými přírodními vlasy.

Už víte, které jsou pro vaše vlasy ty nejlepší?

Napsat komentář