Všechno, co mohou objemové rtěnky udělat pro váš make-up| Zdravápleť

24. srpna Vše, co mohou objemové rtěnky udělat pro váš make-up

Zveřejněno v 10:00 v Makeup od Fabra Communication

Už nějaký čas, estetické zásahy které jsou určeny k vyplnění nebo zvětšení objemu lip exponenciálně vzrostly. Trendy mluví o chuti na plné rty a je mnoho žen, které se uchylují k operaci nebo kosmetické medicíně, aby jich dosáhly. Ne každý se ovšem rozhodne pro trvalé řešení, ale hledá v kosmetickém a make-upovém průmyslu odpověď na své obavy nebo vkus. V tomto smyslu je nejlepší možností bezpochyby volba objemové rtěnky.

Co je vlastně rtěnka s objemovým efektem?

Podle doktorky Carla Barber, která má kromě estetické kliniky řadu objemových rtěnek, jsou to tekutá a zářivá rtěnka který dodává rtům objem okamžitě a již od první aplikace. Je to proto, že jsou formulovány s aktivními, termogenními složkami, které mohou dokonce způsobit svědění. Pokud se tak stane, není důvod se znepokojovat: vzorec funguje a vaše rty dostanou „Výplňový efekt“ přirozené. V případě jejich rtěnek neobsahují parabeny a sulfáty a obsahují olej z makadamových ořechů s vysokým obsahem palmitolejové kyseliny, který napomáhá k regeneraci a vyhlazení pokožky. Tento olej je bohatý na vitamíny a antioxidanty, které pomáhají zvrátit poškození volnými radikály.

Velmi TOP objemové rtěnky

Od Dr. Carla Barber, v červené barvě

Od Catrice, světle růžová

© Catrice Lip Plumper

Od Dr. Carla Barber z Fuchsie

z nixu

Červený objem Nyx

Od doktorky Carla Barber a v tmavě hnědé barvě

S těmito 5 rtěnkami jich budete mít hned několik rty s objemem a plným efektem aniž by se uchýlili k trvalým operacím nebo propíchnutí. Důvěřuje doktorce Carle Barberové, protože pokud o tom něco ví, má chutné rty.

Napsat komentář