vše, co potřebujete vědět o tomto kosmetickém nástroji| Zdravápleť

13 Jul Vše, co potřebujete vědět o Gua Sha kameni

Zveřejněno v 10:00 v rutině tváře od společnosti Fabra Communication

Hodně se mluví o technice a kámen gua sha no je mnoho dívek, které ještě moc nevědí, co to je, jak to používat a jaké výhody může mít její další používání na naši pleť.

Co je kámen Gua Sha?

The kámen gua sha je a růžový křemenný kámen který se používá k péči o pokožku, zejména k masážím a revitalizaci. Tento nástroj krásy, na prodej v Zdravaplet a You Are The Princess, má tvar křídla a používá se k provádění masáže obličeje na tváři a krku. Pro jeho správné použití je lepší pomoci nám oleji nebo esencemi, aby kámen hladší klouzal po pokožce.

Technika Gua Sha

Na druhé straně, technika gua sha V západní Asii je rozšířenou praxí ošetřovat pokožku hladkým předmětem – v tomto případě křemenným kamenem – aby se reaktivoval průtok krve a zlepšil se nutriční příjem svalů, šlach, kloubů a srsti. Neustálé provádění masáží podle této techniky a používání kamene tónuje svaly obličeje, což zase pomáhá zlepšovat a předcházet ochabnutí. Kromě toho pomáhá redukovat tmavé skvrny a tmavé kruhy, čímž dodává pleti jednotnost a zářivost.

Jsi kámen princezny Gua Sha

východ masáž, spolu s vlastnostmi kamenů napomáhá odvodňování pokožky a vylučování toxinů, zlepšuje krevní oběh, uvolňuje napětí ze tkání, omlazuje pokožku a dokonce pomáhá redukovat akné a v menší míře způsobuje jeho opětovné objevení. S tímto kamenem můžete masírovat jiné části těla, například záda, pomocí vyššího tlaku na uvolnění svalů a uvolnění napětí.

Jaké jsou výhody?

Stručně řečeno, výhody kamene gua sha Růžový křemen, který najdeme v You Are The Princess, jsou:

  • Exfoliuje, okysličuje pokožku a aktivuje regeneraci buněk
  • Hladké linie výrazu
  • Stimuluje krevní oběh
  • Tvaruje tvář a nabízí liftingový efekt
  • Zvyšuje produkci kolagenu
  • Tonizuje svaly a uvolňuje svalové napětí
  • Podporuje lymfatickou drenáž a detoxikaci pokožky

Přesvědčil jsem tě?

Napsat komentář