vše, co potřebujete vědět o této barvě a odstínu| Zdravápleť

30. listopadu Vše, co potřebujete vědět o světle hnědých vlasech

Zveřejněno v 10:00 v sekci Vlasy od Fabra Communication

Ačkoli se zdá, že svět barvy na vlasy začíná a končí blond vlasy (ať už je melírujete, zda jsou balayage, zda jsou odbarvovány, zda jsou odbarvovány …), tam je život. Vlastně dlouhý život. Nebo spíše mnoho barev a odstínů. Z nich, pokud necháme stranou zrzky a brunetky, si dnes povíme něco o světle hnědých vlasech, které jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají barvu, která se snadno udržuje, působí přirozeně a není příliš blond.

Je však třeba mít na paměti, že světle hnědá Není to jednobarevné, ale stejně jako blondýnky je mnoho odstínů: brunetka, medová, tmavě hnědá s odlesky… Jsou světle hnědé, jak si ženy u kadeřníka ptají. Ve Španělsku je to také velmi oblíbené barvivo, protože mnohé z nás jsou hnědé, ale chceme mít světlejší vlasy.

Připravil jsem malý návod na kaštanové varianty, které jsou nyní nejoblíbenější a které jsou ideální pro každý typ pleti.

čokoládově hnědá

Smyslné a podmanivé, je ideální na hru s přechody a stínovanými světly. I když je to také ideální a super lesklá uniforma. Tato čokoládová barva vypadá skvěle na holkách s tmavou nebo střední pokožkou a tmavýma očima.

měděný kaštan

Kaštan, který má tendenci do červena as nádechem mahagonu, je přírodní a sladký až výbušný. Měděné vynikly mezi vlasovými trendy roku 2021 av triumfu budou pokračovat iv příštím roce. Tato základní hnědá barva s velmi jemným načervenalým tónem je ideální pro ženy se světlou nebo zlatou pokožkou.

hnědá barva

Nejtmavší hnědá, téměř černá, je bohatá, sexy a super lichotivá. Chcete-li mu dodat větší sílu, dodejte mu lesklý nádech. Ideální pro všechny typy pleti, i když má raději olivy než příliš světlé.

světle hnědá

Tato světle hnědá, kterou můžeme nazvat i tmavou blond, je přirozená, teplá a super šik, blond je od našich holčiček a je to super ženská barva. Světle hnědá je poměrně všestranná barva, která se hodí všem, ale klíčem k tomu, aby byla dokonalá a v závislosti na naší pleti, je najít ideální odstín blond. U tmavých základů vlasů, tmavší pokožce nebo opálení budou zlaté a mosazné odstíny vždy vypadat přirozeněji. Pro světlejší nebo šedivé základy vlasů a světlou pokožku můžeme získat přirozenou blond zachováním odstínů popelavé a béžové.

kouřové zlato

‚Smoky gold‘ je jeden z odstínů, který minulou sezónu triumfoval nejvíce, je to velmi velmi teplý tón. Tento podzim-zima je samozřejmě stále na vzestupu a co ještě zbývá! Tón má některé zlaté a kouřové odstíny typické pro toto roční období a je nejchutnější pro teplo. Tyto medové akcenty na hnědých vlasech vypadají stejně dobře na světlé, střední a tmavé pokožce.

Roztání lískových ořechů

Je to velmi šik a zářivý odstín lískových oříšků, založený na odlescích, ideální pro ženy s hnědými vlasy. Je také velkým favoritem brunetek, které si chtějí otevřít vlasy. Obvykle je osvětlen velmi přirozeným a téměř nepostřehnutelným světlem. Pro koho je ideální? Pro všechny typy pleti, i když na ženách s teplejší pletí vypadá velkolepě.

intenzivní kakao

Nejtmavší barva vlasů před černou spadá do rozsahu nejsmyslnější a nejvýbušnější hnědé. Pro ženy s velmi tmavou pokožkou je jednoduše podmanivá.

karamelově hnědá

Tato barva plná teplých odstínů je všestranná a „sladká“. Svítí v létě i v zimě a je nejjemnější odstín pro kaštany kteří nechtějí být blond. Ženy se světlou nebo střední pokožkou velmi mají v oblibě tuto karamelovou barvu, která je také velmi pěkná jako světlá nebo odlesky v tmavších vlasech.

Proč mít na paměti, když zemřeš světle hnědá?

Podle některých odborných stránek je před přechodem na světle hnědou třeba zvážit určité aspekty.

  • Kolik máme vlasů? Podle odborníků z L’Oréal by dívky s jemnými nebo řídkými vlasy měly vsadit na světlejší odstíny hnědé.
  • Jaký máme základ? Jaká je naše přirozená barva? Pokud jsme u kořene velmi tmavé, nejlepší možností bude zajít ke kadeřnici a zeptat si třpytky. To znamená, že zvýrazní, aby zesvětlil barvu.
  • Kolik slunce nám dává? Pokud je léto nebo bydlíme v oblasti, kde je kontakt se slunečními paprsky neustálý, budeme muset zvolený tón sledovat, protože bude mít tendenci se otevírat.
  • Jaký odstín chceme? Jinými slovy, pokud chceme, aby naše světle hnědá byla měděná, popelavá, oranžová…
  • Nechte si poradit. navždy. Specialisté na kadeřnictví a barvení jsou zde k tomu, aby se nás zeptali, znali nás a pomohli nám. Poslouchejme je, protože někdy vědí o našich vlasech víc než my.

Než? Máte chuť na světle hnědý odstín?

Napsat komentář