Vše, co potřebujete vědět o radě péče o pleť Hailey Bieber Rhode

V tomto článku budeme hovořit o Vše, co potřebujete vědět o radě péče o pleť Hailey Bieber Rhode

.

Aktualizace ze 17.06.22:

Je to tady! Debutová řada péče o pleť Hailey Bieber, Rhode, je konečně k dispozici k zakoupení. „Ale co kupuji?“ ptáš se. Po dlouhém očekávání byly odhaleny také podrobnosti o řadě péče o pleť.

Popsat Rhode jako „řadu pečlivě vybraných produktů péče o pleť vytvořených s promyšleným záměrem. naše receptury vyživují vaši kožní bariéru, aby vám okamžitě poskytly orosenou, příjemnou pokožku a časem zlepšily její vzhled a pocit“, nejnovější přírůstek do řad krásy celebrit je navržen tak, aby chránil a posiloval vaši kožní bariéru.

To znamená, že veganské, bezlepkové a bezlepkové produkty jsou formulovány pro všechny typy pleti a jsou určeny pro každého. Jak říká Bieberův nejnovější příspěvek na Instagramu, „všichni jsou zde vítáni“. Šikovný.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Samotné produkty jsou přátelské k tisíciletím, s příjemným elegantním decentním modrosivým balením a ergonomickými zakřivenými víčky a lemem. Podle Rodova Instagramu „upravené“, „efektivní“ a „záměrné“ obsazení zahrnuje:

– peptidová glazura (aka glazura) – tajemství zářivé a zářivé pleti od Hayley 🍯. Lehké, rychle se vstřebávající gelové sérum, které vyhlazuje a hydratuje pokožku při zachování zdravé kožní bariéry.

– Krém na obnovu bariéry (nazýváme ho brc) – Bohatý, ale lehký hydratační krém, který obnovuje úroveň vlhkosti pokožky a opravuje narušenou kožní bariéru ☁️. brc udržuje pokožku hydratovanou, hladkou a jemnou v průběhu času s komplexem antioxidačních peptidů.“

– ‚Peptide Lip Treatment – Revitalizační ošetření pro jemné rty, ve dne nebo v noci. složení dodává rtům lesklý vzhled a aktivně chrání a vyživuje suchou pokožku zevnitř. je zde ve 3 lahodných příchutích – melounový klín, slaný karamel a neparfémovaný.“

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

A co víc, za každý produkt zakoupený ve „skříni péče o pleť“ značky Rhode věnuje značka alespoň 1 % z prodeje na podporu žen (včetně nebinárních, transrodových, necisrodových a všech osob identifikovaných se ženami) a jejich rodin prostřednictvím Rhode Foundation. Budoucnost.

Kolekce v současné době sestává pouze ze tří produktů (séra, hydratačního krému a balzámu na rty), ale zůstaňte naladěni na aktualizace Rhode, když budou k dispozici.

ULOŽTE CENU ZDE

Aktualizace z 09/06/22:

Chvíle, na kterou jsme čekali, konečně nastala. Super dlouho očekávaná řada péče o pleť od Hailey Bieber, Rhode, potvrdila své oficiální datum uvedení na trh. A je to tak brzy.

V pravém Bieberově stylu se budoucí kráska vydala na Instagram, aby oznámila datum vydání své debutové řady péče o pleť. Tato 25letá žena zveřejnila nejnovější záběr z kampaně na Rhode, na kterém má na sobě svoji charakteristickou ultra zářivou pokožku, přičemž v titulku uvedla datum spuštění linky:

„Vlhká, lahodná pokožka je téměř tady. Vidíme se za týden 🤍✨ 15. června.”

Obrázek označuje Rodův první příspěvek na jeho instagramovém účtu, přestože má již 218 000 sledovatelů. Podrobnosti o přesné produktové řadě pro tuto řadu musí být ještě odhaleny, ale zůstaňte naladěni na další podrobnosti, když Rhode dorazí 15. června.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Aktualizace z 04.08.22:

Už je to nějaký čas, co jsme od Roda neslyšeli nějaké novinky (přesně 2 měsíce a 14 dní), takže se dá s jistotou říci, že dnes ráno se internet trochu zhroutil, když Hailey Bieber konečně potvrdila datum spuštění. její příští linie péče o pleť.

Budoucí magnátka krásy zveřejnila selfie se svou charakteristickou zářící pokožkou a, jak fanoušci vědí, opakujícím se tématem během celé její cesty přes Rod, glazovanou koblihu. Bieber na Instagramu napsal: „@rhode přichází.“ zaregistrujte se na rhodeskin.com 👀🍩✨vidíme se v červnu!‘

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete najít v jiném formátu nebo naleznete více informací na jejich webové stránce.

Dosud 25letá modelka prokázala pro svou kosmetickou značku dost působivé dovednosti v budování rozruchu, přičemž odhaluje velmi málo. Rodů Instagram má 120 000 sledovatelů navzdory tomu, že momentálně nemá žádné zprávy, a webová stránka nyní nabízí předplatné e-mailů, abyste byli první ve frontě na nákup nové značky.

REGISTRUJTE SE ZDE

Zdroj zpráv o kráse @Trendmood1 také zveřejnil na Instagramu informace o nadcházejícím uvedení Rhode na trh a uvedl více podrobností o tom, co můžeme od značky očekávat. „Zdá se, že existuje několik produktů, jako je sérum/maska, hydratační krém a další,“ píše se v nadpisu.

Překvapivě také uvedli, že všechny produkty v tomto sortimentu mají cenu 30 dolarů nebo méně, což je mnohem dostupnější cenové rozpětí než jiné řady krásy celebrit.

V rozhovoru pro titulní stranu květnového vydání magazínu Allure Bieber mluvila o svých zkušenostech s uvedením značky ao tom, čeho chtěla dosáhnout. Prozradila, že oslovila několik podnikatelů v oblasti krásy, včetně zakladatelky Ouai Jen Atkin, spoluzakladatelky Dieux Charlotte Palermino a samozřejmě největšího magnáta Kim Kardashian, aby získali jejich nápady.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

„Myslím si, že jako tým jdeme do toho s vědomím, že lidi už nebaví vidět značku za značkou od různých lidí, tváří a celebrit,“ řekl Bieber pro Allure.

Socialita také prozradila, že byla přímo zapojena do výzkumného procesu, aby se ujistila, že bude vyrábět produkty, které jsou skutečně potřebné. „Objednala jsem si šílené množství produktů péče o pleť, vyzkoušela jsem vše od drahých po levné a průměrné,“ říká.

„Zjistil jsem, že nejosvědčenější produkty jsou cenově dostupné produkty s tuhou recepturou, o kterých můžu říct, že se k nim lidé stále vracejí a já se k nim stále vracím.“

Zatímco na instagramový účet Rhode ještě nebylo zveřejněno nic, necháváme naše upozornění zapnutá, dokud se tak nestane.

Aktualizace z 26.01.22:

Okamžitě přestaňte s tím, co děláte, protože jsme obdrželi další selfie Hailey Bieber v péči o pleť zblízka a máme velmi silný pocit, že nás modelka opět dráždí svou novou značkou Rhode.

Bieber včera zveřejnil na Instagramu sérii nápadných selfie a jediná označená značka? Uhodl jsi, Rode. Model Jimmy Choo ukončil sérii selfie s titulkem „glazura 🍩🍩 skin all . Říci příteli.“

Se stejným Rhode tagem sdílela fotky na svém Instagramu i vizážistka Nina Park, se kterou Bieber v poslední době úzce spolupracuje. Pokud je zvyšující se frekvence, s jakou se tyto orosené selfie shazují, jakýmkoli znakem nadcházejícího uvedení na Rhode, myslíme si, že se tak stane brzy.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Není to poprvé, co Bieber zveřejnila svůj „glazovaný donut look“, ve skutečnosti zveřejnila další video loni v dubnu, jak si na obličej aplikuje produkty péče o pleť, aniž by vzpomněla nějaké značky nebo ukázala obal, jen s titulkem k videu „glazování“. kobliha vibruje🍩🍩🍩 vrství moji péči o pleť pro dokonalý orosený závěr.“

Četli jsme příliš mnoho v titulku, abychom si mysleli, že by mohla ve skutečnosti odkazovat na svou linii péče o pleť, Rhode? A pokud ano, znamená to, že produkty byly vyvíjeny od začátku loňského roku? Tolik otázek…

Jsme na to připraveni, Hailey, dej lidem, co chtějí!

Aktualizace z 12/01/22:

Když jste, stejně jako my, investováni do probíhajícího diskurzu linie krásy Hailey Bieber (překlad: velmi), znervózníte, když všechno ztichne. Také jste docela dobří v hledání stop a aniž byste se příliš unášeli konspiračními teoriemi, skládáte kousky dohromady. Naštěstí v tom nejsme sami; Fanoušci Bieberova připravované kosmetické řady Rhode mají momentálně číslo 37,1 000, měřeno sledovateli uvedeného instagramového účtu, a mají ostřejší zrak a ostřejší instinkty než tým Zdravaplet, který si prohlíží Outnetový výprodej.

Takže když se tento víkend objevily malé narážky na Roodea, fanoušci Biebera je rychle zachytili. Nejprve se na Rhodeově instagramovém bio objevil příspěvek Rhode’s Skin Care, který byl prvním skutečným potvrzením toho, na jakou oblast se nová kosmetická řada zaměří.

Tento obsah je importován z Instagramu. Možná budete moci najít stejný obsah v jiném formátu nebo můžete najít více informací na jejich webové stránce.

Za druhé, jsme si jisti, že spuštění je již velmi blízko. Nina Park, vizážistka pro Chanel, zveřejnila na svém Instagramu fotografii 25leté modelky s lesklou, orosenou pokožkou, která označila Rodovu stránku v horní části své super vlhké lícní kosti. Náhoda? Nebo vypočtené umístění značky? Vsadíme na to druhé a na to, že Pak použila některé z produktů péče o pleť od Rhode, které ještě nebyly vydány. V tomto případě očekáváme, že v blízké budoucnosti uvidíme produkty péče o pleť vyvolávající rozzáření.

Aktualizace z 22.11.21:

Počkejte, protože konečně máme datum spuštění řady péče o pleť Hailey Bieber, Rhode. Ve videu otázek a odpovědí nahraném o víkendu na její kanál na Youtube byla pětadvacetiletá modelka zdrcená fanouškem, který se ptá, kdy bude Rod k dispozici. Bieber se žertem pokusil obejít otázku, než ustoupil a přiznal: „Nebudu to skrývat, Rod je ve vývoji velmi dlouho a už se to blíží.“ to se stane v roce a jsem velmi, velmi nadšený, to je vše, co můžu prozatím říct.“

Jelikož se jedná o nejkonkrétnější informace, které jsme od Biebera dostali, odkdy se hovořilo o jeho linii, jsme z toho pekelně nadšeni.

Můžete sledovat Instagramový účet @rhode, který má v současnosti 30,5 tisíce sledovatelů navzdory tomu, že zatím nemá žádné skutečné příspěvky, v očekávání jeho nadcházejícího spuštění. Vsadíme se také, že Bieberův kanál YouTube, který spustila začátkem letošního roku a v současnosti je směsicí obsahu pro krásu a životní styl, bude jednou z hlavních platforem, které používá ke sdílení zpráv a produktů z Rhode. Dá se říci, že jsme již podepsali.

Tento obsah je importován ze služby YouTube. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Aktualizace z 24.09.21:

Jelikož se poprvé objevila zpráva, že Hailey Bieber by mohla spustit svou vlastní linii péče o pleť, pojmenovanou podle jejího vlastního středního jména Rod, fámy se odmlčely, což naznačuje, že tato linie byla jen zbožným přáním.

Ale po měsících bez zpráv Bieber konečně potvrdila, že ve skutečnosti zakládá svoji vlastní kosmetickou společnost.

V rozhovoru s Demi Lovato na její 4D S podcastem Demi Lovato modelka zmínila nový obchodní podnik a řekla:

„Vstoupím do světa krásy a otevřu si společnost, která byla skutečně vzrušující. Pracovali jsme na tom od začátku pandemie, takže na tom pracujeme téměř dva roky. Cítím, že poprvé v životě vím, že tohle je místo, kde bych měl být a tohle bych měl dělat.“

Pokud toto není potvrzení, že Rod se oficiálně děje, pak nevíme, co je.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

V minulosti si Hailey Bieber neúspěšně zaregistrovala několik ochranných známek pro kosmetické značky včetně „Bieber Beauty“ a prostřednictvím Instagramu nám poskytla nekonečné tipy pro samoizolaci pokožky.

Podle TMZ se model a manželka Justina Biebera nedávno přihlásili na ochrannou známku Rhode, značku krásy, péči o pleť a wellness. Značka zahrnuje „zdravotní výrobky, výrobky do koupele a sprchy, kosmetické krémy, výrobky osobní péče, kosmetiku, barevnou kosmetiku, parfémy, výrobky pro péči o vlasy a pokožku,“ uvádí zpravodajský portál.

A pokud vám název zní povědomě, je to proto, že je. Po zvážení linie inspirované jejím rodinným příjmením se modelka údajně obrátila na své střední jméno Rod (její celé jméno je Hailey Rhode Baldwin Bieber) pro svůj nejnovější obchodní počin. Je to krok, který učinil její manžel při vytváření své módní značky Drew House, přičemž inspiraci čerpal ze svého středního jména Drew.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Bieber byla vždy otevřena o své osobní péči o pleť a v roce hovořila pro Zdravaplet UK o svých zkušenostech s akné u dospělých ao tom, jak pomohla svému manželovi s jeho vlastním bojem se stavem pokožky:

„Když jsem před několika lety poprvé začala užívat antikoncepci, moje pleť se úplně změnila. Nikdy předtím jsem akné neměla, ale teď mám z toho hormonální poruchy. Když Justin začal užívat Accutane k akné, pomohla jsem mu obnovit jeho pokožku. Je ironií, že když byl teenager, když byste si mysleli, že může mít akné, jeho pleť byla dokonalá a pak se to najednou objevilo, když byl dospělý, takže to nikdy předtím nemusel řešit. Udělal jsem spoustu výzkumů o péči o pleť náchylnou k akné pro nás oba. „Je to směšné, protože máme velmi podobné typy pleti, takže mnoho produktů, které se osvědčily mně, skončilo u něj. Accutane velmi vysušoval pokožku, takže jsem se s ním podělil o některé z mých vlastních produktů péče o pleť, abych dostal veškerou vlhkost zpátky do jeho pokožky a fungovaly opravdu dobře. Jde o to naučit se, co funguje pro vaši pokožku, když se mění.“

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Napsat komentář