Vše, co potřebujete vědět o organické péči o pleť, podle Mae Lindstromové

Pokud jste zde, protože se chcete dozvědět více o Vše, co potřebujete vědět o organické péči o pleť, podle Mae Lindstromové

.

Seznam složek: co, kde a proč pro přirozenou a udržitelnou krásu.

.

Ekologická péče o pleť byla vždy na našem seznamu „kdybychom byli lepší“, ale nikdy jsme na to neměli čas. Ale pokud jsme na teorii, že organické potraviny jsou lepší pro naši stravu, pak jsou organické produkty péče o pleť jistě stejně dobré pro naši pleť? nebo to?

Odbornice na přirozenou krásu, zakladatelka značky a hrdá majitelka té nejlepší pleti, jakou jsme kdy v reálném životě potkali, Mae Lindstrom, objasňuje situaci.

Od toho, co skutečně kvalifikuje produkt péče o pleť jako organický, přes výhody, které může mít pro naši tvář, až po mýty, které prostě nejsou pravdivé, tady je váš osobní průvodce vším, co potřebujete vědět o organické péči o pleť.

Co kvalifikuje produkt péče o pleť jako ekologický?

„Bohužel, velmi málo. Slabé zákony o označování umožňují, aby se slovo „organické“ zobrazovalo převážně, i když pouze jedna složka ve zlomkovém procentu ve vzorci je skutečně organická.

„Vždy vyzývám spotřebitele, aby ignorovali přední stranu balení a jakýkoli marketingový žargon a místo toho přešli přímo na úplný seznam složek. Tady začíná zábava! Většina tradičních produktů péče o pleť se skládá z plniv, chmýří, parfémů a barviv.

„Když vstoupíte do světa přírodní krásy, je to jako objevení nového vesmíru – v mém ideálu se balíčky ingrediencí čtou jako etiketa lahodného jídla a každá rostlina a minerál má svůj původ od půdy přes semena až po láhev, která stojí za to oslavit. “

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Co dělá produkt péče o pleť NE organickým?

„Jednoduchá odpověď: když obsahuje složky, které ve skutečnosti nejsou organicky pěstovány.

„Opět to není regulovaný pojem a produkt prodávaný jako „ekologický“ může obsahovat málo nebo žádné rostlinné materiály, které byly vypěstovány organicky. Je důležité přečíst si celý seznam ingrediencí a poté prozkoumat původ každé jedinečné ingredience.“

Tento obsah je importován z . Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Jaké jsou výhody organické péče o pleť?

„Stejně jako v případě potravin, ekologicky pěstované složky mají často vyšší hladinu živin a jsou bez chemických zbytků, které mohou dráždit pokožku nebo potenciálně způsobit dlouhodobé poškození těla.

Anna Dobře

„Pevně ​​věřím v používání těch nejlepších ingrediencí v mých receptech. Ať už si vybírám suroviny z divokého chovu nebo používám metody ekologického zemědělství, mám pocit, že to dělám.

„Vaše pokožka absorbuje vše, co si na ni nanesete, proto se řídím stejnou filozofií péče o pleť jako moje výživa. Pro pesticidy či zbytečnou syntetiku prostě není místo. Nejde o to být „bio“ značkou, ale o to, abych vytvořil ty nejkvalitnější produkty péče o pleť, jaké můžu.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

„Komunita přírodní krásy přináší více než kdy dříve s inovativními recepturami, krásnými barvami a texturami, nejkrásnějším obalem, jaký si lze představit, a bystrým sluchem pro to, o co nás naši klienti právě teď žádají – schopnost říci ano.“ »bez kompromisů. .‘

Jaké jsou běžné mýty o bio kosmetice?

1. Ekologická péče o pleť není tak účinná.

   „Nejčastějším mýtem je přesvědčení, že organické nebo přírodní produkty péče o pleť nejsou tak účinné nebo orientované na výsledky jako syntetické produkty péče o pleť. Naštěstí před deseti či dokonce pěti lety nastal v tomto segmentu kosmetického průmyslu výrazný posun.

   „Svět už vidí stírání starých hranic mezi ‚přirozeným‘ a ‚účinným‘ a stále jsme jen na špičce ledovce. ‚

   onairjiw

   2. Ekologická péče o pleť je vše, čím NENÍ

   „Největším problémem je to, co si pro sebe vytvořila kategorie zelené krásy. S tolika marketingem poukazujícím na „ne“ seznamy a na to, co NENÍ v našich produktech, mnohé značky zapomněly komunikovat, jak speciálně jsou čerstvé a účinné ingredience, které ve skutečnosti obsahují. Je čas přejít z defenzivy na oslavu – tyto vzorce a tito zakladatelé stojí za řeč.

   Jaké produkty péče o pleť jednoduše nelze vytvořit bez syntetických přísad?

   „Výrobky, které jsou ze své podstaty syntetické, jako běžný retinol, nelze vyrobit organicky. A promyšlený rituál nejúčinnějších receptur znamená, že nemusíte používat retinol.“

   Za produkty zakoupené prostřednictvím některých odkazů v tomto článku dostáváme provizi.

   Nejlepší přírodní, organické a udržitelné kosmetické produkty, které si můžete koupit právě teď

   L’Occitane Almond Eco-Refill Eco sprchový olej – 30 £

   KOUPTE NYNÍ

   Společnost L’Occitane, která dokázala, že požitkářství a udržitelnost se nemusí navzájem vylučovat, vtkla svůj závazek pomáhat planetě do své značky. Od jejich ekologických plniv a tuhých šamponů, které snižují plastový odpad, až po jejich systémy recyklace v obchodech a konzervační práce, můžete nakupovat s L’Occitane bezpečně a víte, že váš nákup bude pro vás přínosem a potěšením.

   Hydratační balzám na obličej

   Nestává se často, že byste viděli skutečně revoluční značku v péči o pleť, ale Sbtrct posouvá udržitelnou péči o pleť na vyšší úroveň. Jejich řada péče o pleť sestává z pevných tyčinek (mají docela působivou životnost), včetně retinoidního balzámu a této hydratační možnosti, naplněné výživnými oleji ze semen a zcela bez palmového oleje.

   Sada opakovaně použitelných aplikátorů tamponů

   Jednorázový plast je hlavním problémem, pokud jde o produkty pro menstruaci. Menstruační vložky jsou vyrobeny z velkého množství plastu a to ještě předtím, než jste vůbec pomysleli na jednorázové plastové aplikátory tamponů. Dame řeší tento problém pomocí opakovaně použitelného aplikátoru tamponů, který doslova dělá to, co je uvedeno na obalu, a usnadňuje výměnu pro ty, kteří již tampony používají.

   Náplň do deodorantu Fresh Cotton & Sea Salt

   Přestože konvenční deodorant nemusí být na prvním místě, pokud jde o odpad, stále kolektivně vyhodíme miliony takových deodorantů ročně, včetně plastových částí, které končí na skládkách. Wild vytvořil plně udržitelný deodorant, který se dodává ve dvou částech: opakovaně použitelné hliníkové pouzdro a různé voňavé deodoranty s plnou vůní (samozřejmě balené v bambusové dřeni). Nejenže se tak zbavíte zbytečného odpadu z obalů, ale zároveň vám umožní vybírat a míchat vůně, díky čemuž je deodorant zábavný. Kdo věděl, že je to možné?

   Bambusové dětské ubrousky

   Chystáte se toto léto na festival? I když zde možná porušujeme naše pravidlo bez tkáně (řekněme si upřímně, byli jsme někdy mile překvapeni zametači festivalů?), stále se můžete rozhodnout pro udržitelnější možnost s těmito bambusovými ubrousky, které se časem přirozeně degradují.

   Vitamínové kosmetické gumičky

   Možná si říkáte: „Doplňky, jsou opravdu tak škodlivé pro životní prostředí?“, ale všechno to přizpůsobené balení přidává. Gumičky na vlasy, pokožku a nehty Manifesto jsou veganské, nemluvě o chutných, a jsou dodávány v samostatných kompostovatelných sáčcích.

   Vinergetic C+ noční detoxikační olej

   Pokud hledáte cenově dostupnou, přírodní a udržitelnou značku, Caudalie by mělo být na vašem radaru. Kromě závazku 1 % pro planetu Caudalie přehodnocuje i své balení, aby bylo co nejvíce recyklovatelné. Vinergetic C+ Night Detox Oil je dobrý zevnitř i zvenčí díky super stabilizované formě vitamínu C (zde nedochází k oxidaci) a 100% recyklovatelnému obalu.

   Čistící želé ze skvalánu a černého bezu

   Vyloučení živočišných produktů ve vaší péči o pleť může být složité, když alternativy nejsou tak účinné, ale zde přichází na řadu Biossance. Tato značka kombinuje etický vědecký výzkum s produkty péče o pleť, aby vytvořila vysoce účinné, udržitelné složky, které jsou součástí jejich produktů. Rostlinný a veganský skvalán Biossance, který tvoří základ jejich produktů, je dokonalou hydratací pokožky.

   Revitalizační krém N°1 De Chanel

   Společnost Chanel se zaměřila na svou misi budování udržitelnosti při balení jejich nejnovější linie N°1 de Chanel. Od použití lehčího recyklovatelného skla na sklenice až po 90% uzávěry na bio bázi a nahrazení papírových letáků skenovatelným čárovým kódem, každá část vlivu balení na životní prostředí byla promyšlena do posledního detailu. Změnily se také receptury Line N°1 de Chanel, 97% složené z přírodních složek.

   Tónovaný balzám

   Naše láska k tónovaným balzámům na rty nemá hranic, ale tento od Typology nás skutečně dostal. V elegantní (a co je důležitější recyklovatelné) hliníkové tubě, toto není žádný vybledlý balzám; Namísto toho očekávejte odstín, který zaujme a zároveň udrží rty hydratované po celý den.

   Kyselina mandlová + Exfoliant Superfood Unity

   Mládež lidem

   32,00 £

   Kyselina mandlová je horkou novou složkou péče o pleť, která zasáhla komunitu krásy z mnoha důvodů. Za prvé, je to jeden z nejšetrnějších členů rodiny AHA díky své větší velikosti molekul, což znamená, že lidé s citlivou pokožkou s ní budou pravděpodobně lépe vycházet. Výzkum také ukázal, že může pomoci snížit hyperpigmentaci, stimulovat produkci kolagenu a pomoci minimalizovat akné kontrolou produkce mazu. Tato exfoliační kúra od Youth To The People kombinuje kyselinu mandlovou s 2% BHA, 1% PHA a směs exfoliačních superpotravin pro okamžité zlepšení textury pleti.

   Revitalizační oční krém

   Tata Harper se vždy při tvorbě svých produktů snažila udržovat ekologickou rovnováhu; Všechny jejich složky jsou pěstovány, formulovány a baleny na jejich farmě ve Vermontu, čímž se výrazně snižuje naše uhlíková stopa. Tento oční krém je jedním z jejich top produktů, který minimalizuje jemné linky a rozjasňuje celkový vzhled pleti kolem očí.

   Čistič minerálních obrazovek SPF 30

   REN Pure Skin Care

   33,00 £

   Ren Clean Skincare je jednou ze značek, které zcela vyhrávají, pokud jde o postupy udržitelnosti, a plní svůj slib, že do roku budou všechny jejich obaly 100% bez odpadu. Jejich Clean Screen Mineral SPF 30 má lehký matný povrch ideální pro mastnější typy pleti a neobsahuje oxybenzon, takže neublíží ani našim vodním přátelům.

   Noční krém s výtažkem z borůvek

   UpCircle uzavírá kruh v kosmetickém průmyslu a používá zbytky přírodních ingrediencí z různých odvětví a přeměňuje je na nový oblíbený hydratační krém nebo tělový peeling vaší pokožky. Navíc, obal je 100% recyklovatelný a složení je veganské, bez krutosti a vyrobeno ve Velké Británii.

   Opakovaně použitelné ubrousky na odstraňování make-upu

   Jednorázový odpad v kosmetickém průmyslu nepochází jen z plastů, často se stáváme jeho obětí používáním vatových tyčinek a tamponů, aniž bychom si to uvědomovali. Tyto opakovaně použitelné ubrousky na odstraňování make-upu z The Body Shop jsou vyrobeny z bambusu a bavlny, aby poskytly jemný, ale účinný čistící hadřík. V balení jich je sedm, takže je přidejte do praní na konci týdne a buďte připraveni jít v pondělí.

   Vyživující šampon Shampure™

   Aveda byla první kosmetickou společností, která použila recyklované materiály ve svých obalech, pokud jde o udržitelnost. Ve skutečnosti se více než 85 % jejich produktů vyrábí pomocí 100 % PCR.

   Náhradní mléko na ruce a tělo 400 ml

   Fiils Vegan Hand Cream vyrobený z 99% přírodních a organických složek vám umožní naplnit znovu naplnitelnou láhev a zároveň snížit množství odpadu. A co víc, za každý váš nákup zasadí Phils strom ve vlastním lese Phils.

   Arizona Bloom Eau De Parfém 50 ml

   Jako průkopník ve světě udržitelných vůní jsou vůně Floral Street stejně šik i udržitelné. Od přísad až po inovativní kartonové obaly, které jsou 100% kompostovatelné, recyklovatelné a recyklovatelné, Floral Street je nejlepším voňavým přítelem planety.

   Retinolové noční sérum

   Posláním Skin Proud není jen zachránit vaši pokožku, ale změnit také způsob balení kosmetických produktů. Toto základní retinolové sérum je 100% veganské a bez krutosti a vnější obal je vyroben z udržitelného sójového inkoustu FSC (Forest Stewardship Council) a je 100% recyklovatelný.

   Výživný krém Neal’s Yard Remedies Incense – 30 £

   KOUPTE NYNÍ

   Neal’s Yard Remedies je známý používáním organických, eticky získávaných bylin, rostlinných látek a esenciálních olejů v celém svém sortimentu. Zabaleno v modrém skleněném obalu zajišťuje, že vaše výrobky jsou chráněny před slunečním zářením a snadno recyklovatelné.

   Růžový koupelový olej

   Nejen, že Bamford vypadá ve vaší koupelně esteticky a voní nebesky, ale většina sortimentu je certifikována jako organická od Soil Association (takže víte, že si nedělají legraci).

   Pleťová maska ​​BOG Energize & Detoxify Sheet Mask – 12 £

   KOUPTE NYNÍ

   Plechové masky se dostaly na černou listinu, pokud jde o trvalou udržitelnost, ale tato maska ​​bohatá na živiny nejenže udržuje pokožku šťavnatou a pružnou, její obal je 100% recyklovatelný. Spolupracují se společností Terracycle, takže své použité masky a prázdné sáčky můžete bezplatně vrátit zpět společnosti BOG k recyklaci.

   Kevin Murphy Repair.Me.Rinse – 29 £

   KOUPTE NYNÍ

   Tato rychle působící maska ​​na vlasy dokáže opravit i ty nejpoškozenější konečky a rozzáří vaše kudrny. Sortiment obsahuje pouze přírodní složky z udržitelných a obnovitelných zdrojů a obaly lze snadno recyklovat doma.

   Cosmydor Essential Care Lavender – 36 £

   KOUPTE NYNÍ

   Toto lokálně vyrobené organické složení se může aplikovat na celé tělo ke zklidnění podrážděných nebo suchých míst. Nejlepší beat? Všechny obaly značky jsou recyklovatelné a vyrobeny z materiálů, které již byly recyklovány.

   Vatové tampony Humble Co. – 3,52 £.

   KOUPTE NYNÍ

   Tyto vatové tyčinky, které nejsou nejokouzlejší, ale pravděpodobně nejdůležitější, jsou vyrobeny ze 100% biologicky odbouratelného a udržitelného bambusu, takže si křidélka očních linek můžete sladit způsobem šetrným k životnímu prostředí.

   Balzám Bybi Babe – 18 £

   KOUPTE NYNÍ

   100% přírodní, veganský a bez krutostí, neexistuje jediný zimní strašák pokožky, který by BYBI Babe Balm nedokázal vyřešit. Popraskané rty? pryč. Roztržená kůžička? Dostalo tě to. Dokonce jej používáme i na fixaci kudrnatých vlasů. Obal je vyroben z cukrové třtiny a neobsahuje žádné plasty, díky čemuž je naprosto ekologický.

   Čistící prostředek Tata Harper – 66 £

   KOUPTE NYNÍ

   Pokud je vaše pokožka náchylná k mastným skvrnám a vyrážkám, potřebujete 100% přírodní a netoxický pěnový čistící prostředek Tata Harper. Má schopnost odstranit mastnotu, nečistoty a zbytky make-upu a minimalizovat výskyt nepříjemných skvrn, zatímco přidaný extrakt z máty peprné chladí, osvěžuje a revitalizuje smysly. Posedlý.

   Krémová tvářenka Kjaer Weis – 28 £ (bez pouzdra)

   KOUPTE NYNÍ

   Konečně krémová tvářenka, která nám nezůstane na bradě, dorazí do 15:00! Složení s certifikovanými organickými přísadami, třpytivý krém při kontaktu taje a dodává bledým lícím orosený, vyždímaný nával, který na pokožce skutečně přetrvává. Další body krásy udělujeme za elegantní kompaktní model.

   Šampon na objem

   Luxusní šampon Rahua naplněný organickými a 100% přírodními složkami odborně čistí vlasy od kořínků po konečky bez absorbování vlhkosti a zároveň dodává objem. Vůně není tak drsná jako u některých šamponů a navíc je bez sulfátů, ideální pro barvené vlasy nebo vlasy ošetřené keratinem.

   Šípkový olej Pai – 29 £

   KOUPTE NYNÍ

   Značka péče o pleť Pai, certifikovaná asociací Soil Association a schválená editorem krásy, upustila od lisování za studena ve prospěch jemnějšího extrakčního procesu, aby se tento hedvábný, zemitý olej na obličej udržel déle čerstvé. Aplikujte jej večer a ráno bude nešťastná pleť pevná a zářivá.

   INIKA Vegan Long Lash Mascara – 17,99 £

   KOUPTE NYNÍ

   Tato řasenka je 100% rostlinná, ale bylo by hloupé podceňovat její výdrž a schopnost zahustit řasy – věřte nám, když říkáme, že jedna vrstva stačí. Je také certifikován veganský, bez krutosti a halal.

   Aromatický sprchový gel Evolve Organic Beauty Citrus Blend – 20 £

   KOUPTE NYNÍ

   Ve snaze snížit znečištění a odpad nahradila společnost Evolve Organic Beauty všechny své plastové lahve 70% recyklovanými lahvemi a my je za to milujeme. Tento povzbuzující sprchový gel, který je z 97% přírodní a ze 72% organický, obsahuje rostlinné složky, jako je kokos a aloe, které zklidňují a zklidňují pokožku během čištění. Značka, která by určitě měla být na vašem radaru.

   Denní krém Dr. Hauschka s dulou – 24,90 £

   KOUPTE NYNÍ

   Ani jsme si nemysleli, že je možné zamilovat se do hydratačního krému, ale je to tady! Tento nebesky vonící denní krém, vyrobený ze skutečně 100% NATRUE certifikovaných přírodních a organických složek, vyhlazuje ochablou zimní pokožku a zlepšuje texturu a tón. Je lehký, ale výživný a může posloužit jako výborný podklad pod make-up.

  Napsat komentář