Vše, co potřebujete vědět o kosmetické řadě Byredo

V tomto článku budeme hovořit o Vše, co potřebujete vědět o kosmetické řadě Byredo

.

Jak spustit kosmetickou linii v roce , který je rok plný chyb, změn, chaosu, porušování pravidel a formování? Pokud jste zástupcem švédské značky parfémů Byredo, toto všechno akceptujete. Zakladatel a kreativní ředitel Ben Gorham a průkopnická vizážistka Isamaya French vnesli tohoto ducha do prvního vpádu značky do kosmetiky. Jedná se o uvedení šesti produktů na trh, které láme konvence a nově definuje kosmetiku.

Bohmann+Sjostrand/Buredo

Přijďte v říjnu a produkty mohou žít na vaší poličce krásy. Ale myšlenka uvedení kosmetiky Byredo byla v myslích Gorhama a Frenche bez nájemného asi dva roky; povídají si s Zdravaplet přes Zoom. „Sdíleli jsme tento názor outsidera,“ říká Gorham o francouzském zapojení do projektu. „Její výtvory byly o čistém sebevyjádření, ne o průmyslových normách.“ French přiznává, že měla pochybnosti o tom, jak se spojit, dokud nezanechala svoji vizionářskou stopu. „Měla jsem smíšené pocity, protože jsem se o komerční kosmetiku nijak zvlášť nezajímala,“ vzpomíná. „Považuji to za velmi opakující se a vždy jsou to tytéž obrázky produktů a kampaní. Řekl jsem: „Udělám to, pokud opravdu můžeme udělat něco jiného.“ Dodala: „Chtěli jsme vytvořit nejen inovativní, zajímavý produkt. , ale chtěli jsme zpochybnit, jak je lidé používají.“

Vstupte do první linie Byredo, která obsahuje 16 víceúčelových barevných tyčinek, 15 rtěnek, balzám na rty, řasenku, černé tekuté oční linky a tři paletky očních stínů. Duo se vzdalo komerčních konvencí ve prospěch etických složek, jednoduché aplikace a inkluzivní mentality – vítána jsou všechna pohlaví a etnika. A přichází v balení, které si s hrdostí vystavíte na svém toaletním stolku.

Bohmann+Sjostrand/Buredo

„Za rok jste z produktu naprosto unavení, ale můžu říct, že na něm pracuji celé věky – je to produkt, který stále není v žádném make-up pultu – a jsem ještě více nadšený,“ French hovoří o novém poklesu. Rozdělení podle žánru produktů.

barevná tyčinka

Ústředním bodem uvedení v mnoha ohledech je těchto 16 (vanilkou vonících!) odstínů od orosené vídeňské až po krémovou Destroyer. Každý odstín má individuální barvy a textury. Dají se smíchat a nosit na očích, rtech nebo tvářích – vaše barva, vaše volba.

Josh Wilkes/Bairedo

„Líbí se mi myšlenka, že můžete mít hůl jedné barvy, bez ohledu na to, jaký tón pleti máte nebo kde ve světě můžete tuto barvu nosit na tváři,“ vysvětluje French.

Josh Wilkes/Bairedo

Oči

Tři produkty tvoří složky nové řady péče o oči Byredo:

Bohmann+Sjostrand/Buredo

Kosmická černá řasenka

Tato řasenka s vůní růží je dlouhotrvající a odolná vůči vodě i vlhkosti. Jeho tmavý odstín lze nanést pomocí krátkého silikonového kartáčku pro dosažení dokonalé délky řas. Zvažte výsledky z tohoto světa.

Technické černé oční linky

Díky přesnému štětcovému aplikátoru je tato oční linka odolná vůči rozmazání. Navíc vaše kočičí oko bude odolné vůči vlhkosti až 12 hodin, což je nyní nevyhnutelné.

Bohmann+Sjostrand/Buredo

Tři paletky očních stínů

Při navrhování linií palety Byredo Gorham řekl, že chtěl, aby „inspirovali potřeby, o kterých jste nevěděli, že existují, a inspirovali horizonty budoucnosti“. Zvažte nás na poslední hranici, protože jsme hladoví po všech třech věcech.

Bohmann+Sjostrand/Buredo

Každý z nich má jiný povrch: matný, kovový a ultra lesklý. A každý je vytvořen na jiné téma: Sciomancer, Syren a korporátní barvy. Stíny jsou lehké, dlouhotrvající a mísitelné pouze potažením prstu.

Bohmann+Sjostrand/Buredo

Rty

Ať už si chcete „rychle natřít balzám na rty předtím, než vyjdu ze dveří“ nebo „vykoupat mě v červené rtěnce, prosím,“ Byredo poslouchá. Tyto produkty s jemným aroma kosatce a meruňky udělají s vašimi rty zázraky.

Bohmann+Sjostrand/Buredo

Balzám na rty

Tento 99,8% přírodní balzám poskytuje hodiny ultra-hydratace jen v jedné vrstvě. Je hladká, voňavá a naprosto asexuální.

pomáda

V závislosti na každém z 15 odstínů nabízí tyto tyčinky saténové a hedvábně matné povrchy. Odstíny jsou navrženy tak, aby doplňovaly všechny tóny pleti a pyšnily se některými velmi populárními jmény na Instagramu. Divorce, Dancehall Queen, The Red Chair a Worship Her jsou jedny z nejlepších.

Byredo

Byredo

Od příštího měsíce bude kosmetická řada Byredo dostupná online a v obchodech v Londýně, New Yorku, Los Angeles, Paříži, Stockholmu, Singapuru, Dubaji, Soulu a na Tchaj-wanu. Produkt bude dostupný iu vybraných partnerů v USA, Velké Británii, Francii, Švédsku, Hongkongu, Koreji, na Středním východě a v Japonsku.

redakce

Savannah Walsh je výzkumným pracovníkem na Zdravaplet.com.

Napsat komentář