vrcholný trend sezóny| Zdravápleť

16. únor Vlasové doplňky: klip, který potřebujete, je v Zdravaplet

Zveřejněno v 10:49 v sekci Vlasy od Fabra Communication

Víme, že existuje spousta vlasových doplňků. Rok 2022 však potvrdil pravidlo jednoho z nich: sponky do vlasů. Sponka do vlasů se stala něčím, co bylo skryto, aby se stalo trendem. Netřeba dodávat, že klasický klip, který jste používali doma při vaření, make-upu či studiu, vyráží do ulic. A v Zdravaplet má vlasové doplňky, které potřebujete.

Celebrity jako Bella Hadid nebo Kendall Jenner a vlivní lidé jako Alexandra Pereira nebo Chiara Ferragni se stali šampiony ve vytahování pinzety na ulici. Ve skutečnosti první dvě zakomponovaly pinzetu do každodenního života a na ulici je s těmito doplňky vidět více než obvykle.

Proč však přinášíme na ulici to, co jsme doposud skrývali doma? vy aspolupachatel ideální pro lehké, jednoduché účesy, které vás ušetří od jakýchkoli problémů.

Abych uvedl příklad, Bella a Kendall byli přesvědčenými obránci třpytivý drdol na zádech: Drdol se středovou přepážkou, perfektní pro fixaci a trvá méně než dvě minuty.

Není to však jediná alternativa. Rozmohli se na internetu a sociálních sítích Spousta nápadů na lehké účesy s pinzetou To je případ například tohoto luku:

Ale tam to nekončí a pinzeta se může stát dokonalý spojenec k dosažení vysněného koňského ocasu. Úžasné, že?

Influencerka Teresa Andrés Gonzalvo nám na svém Instagramu ukazuje všestrannost pinzet a sponek do vlasů, pokud jde o získání dokonalý účes za méně než minutu.

Výhody sponek do vlasů: módní doplňky do vlasů

Jak jsem řekl, znamená to prolomit stereotypy, vytáhnout pinzetu na ulici a nechat za sebou staré klišé.

Je třeba poznamenat, že použití pinzety je vhodné pro všechny typy vlasů, pokud nejsou příliš krátké.

Účesy si navíc můžete přizpůsobit podle sebe, předek necháte více či méně napnutý, pár pramínků zůstane volných, včetně copů atp.

Odstraňováním chloupků pinzetou získáme účesy, které zjemní tvář, prodlouží krk a jsou dokonalou záchranou pro dny, kdy se vzbudíte s nekontrolovatelnými vlasy.

Sponky do vlasů, které potřebujete:

Odmítli jste vyjít z domu se šňůrou na hlavě? To bude až do dnešního dne, kdy uvidíte všechny nápady, se kterými se slavné sponky do vlasů vracejí. Na Instagramu jsou nápady nejvíce inspirovány a na naší stránce jsou návrhy tak atraktivní, že nebude možné odolat…

WOO OOW Sponka do vlasů s motýlkem

Jedná se o polystyrenového motýlka, který je dostupný v různých odstínech. Jeho velikost? 7,5 cm x 5 cm. Je ideální pro vytvoření světlých účesů za méně než minutu. Navíc si jej můžete vzít s sebou kamkoli budete potřebovat.

WOO OOW Sponka do vlasů s mašlí

Pinzeta je opotřebovaná. A tento ve tvaru mašle dává jiný tón, plný charakteru. Ideální ke zkombinování s vaším vzhledem ak vytvoření aktuálního účesu.

Oh My Hair YOU ARE A PRINCESS Střední spona s perleťovým motýlem

Buďte opatrní, protože tyto motýlové pinzety jsou nejvíc. Okřídlený hmyz se vrátil přímo od 90. let minulého století, aby se stal jedním z nejsilnějších trendů roku 2022.

Ach, moje vlasy, TY SI PRINCEZNÁ Zlatá spona se zlatou želvou

Velmi odlišný bod nabízí tento klip s povrchovou úpravou želvího krunýře v různých odstínech. Nejenže je to perfektní doplněk pro váš různorodý vzhled, ale je také ideální pro přidání objemu vašim ocasům. Ideální k použití 24 hodin denně.

Ach, mé vlasy, TY SI PRINCEZNA Pearly Clip

Tato spona z perleťového acetátu je jednoduše ideální. S nádechem 90. let přivede Bellu Hadid do šílenství. Ideální pro obnovení vzhledu modelu.

Oh, My Hair, VY JSTE PRINCEZNA Klip

Váš nejlepší spojenec pro ty dny, kdy jsou vaše vlasy mimo kontrolu. Stačí si vlasy vytáhnout do culíku, stočit prameny, vytvořit drdol a sepnout pomocí této sponky Oh My Hair. Perfektní k obnovení vzhledu, který nám ukázala Teresa Andrés Gonzalvo na insta.

Napsat komentář