Voděodolná, plážová a bazénová řasenka| Zdravápleť

29 Jun Voděodolná řasenka na pláže a do bazénů

Zveřejněno ve 12:07 v Makeup od Bruna Bruna

S touto řasenkou na prodej v Zdravaplet se vás nepřestanou ptát, jestli nosíte umělé řasy, protože dělají velké oči.

Jak se mění roční období, mění se i naše potřeby makeup a podle kosmetické. Pokud jsme v zimě potřebovali krycí bázi pod make-up, v létě jsme hledali sluneční pudry, které nám dodají barvu, ale ne pocit potíže. Jsme také náročnější s řasenkakteré žádáme, aby nejen zůstaly neporušené po celý den, ale aby byly i voděodolné.

To nová aplikace je to velmi snadné vysvětlit a je to v životě, který vedeme v létě. S horkem se více potíme; S prázdninami se přesouváme po vlhčích místech a prostředích; as plážovým životem se neustále koupeme a smáčíme. Milujeme letní život a vůbec si nestěžujeme na to, co znamená, ale nemůžeme si pomoci, ale musíme být nároční: chceme řasenka odolávat těmto novým rutinám.

Naštěstí nabídka v této oblasti je velká a stále více se optimalizuje tak, aby byl výsledek co nejuspokojivější, ale zároveň méně škodlivý pro řasy. Stačí rychlé vyhledávání v online sbírce sestřenice Našel jsem více než sto referencí. Ale ať nikdo není ohromen: vybral jsem pět voděodolná řasenka takže jediným úkolem, který máme, je stisknout tlačítko koupit.

Vodotěsné oči Lancôme Hypnosis panenky

Voděodolná řasenka Revolution

Absolutně voděodolný W7

Essence I Love Extreme Crazy Volume

L’Oréal Paris Unlimited

Kterýkoli z těchto pět řasenek Vodotěsné jsou ideální pro nošení během celého léta. Jsou formulovány a vyrobeny tak, aby byly odolné vůči pláži, bazénu, potu a vlhkému prostředí. Vezměte je na Ibizu, Tulum nebo Alteu.

Napsat komentář