Vlasy s šedými vlasy a světly: tento vzhled se vám bude líbit| Zdravápleť

30. dubna Šedé vlasy? Orientační body, které vám je pomohou skrýt

Zveřejněno ve 12:00 v sekci Vlasy od Fabra Communication

V době, kdy zbarvení a světla v odstínu šedé jsou trendem, a ve které se šediny hrdě předvádějí na nejvýraznějších červených kobercích, působí rozporuplně, že šediny chceme skrýt. Pravdou ale je, že ačkoli se v určitém věku začnou považovat za přirozené a dodají vzhledu konzistenci, když se ve vlasech objeví ještě mladé nebo nerovnoměrně, je obtížné je nosit důstojně. Víme však, jaký vzhled potřebujete, abyste viděli své vlasy s šedými vlasy a světly a vypadali skvěle.

Tehdy se můžeme vsadit nějaké knoty, které se smíchají s vlasy, které ztratily barvu integrovat je do zbytku vlasů, aniž byste je museli skrývat barvou, efektivní, ale nepřirozené a velmi otrocké řešení, jelikož vyžaduje neustálé návštěvy kadeřníka.

Aspekty, které vám pomohou nosit šedé vlasy a světlo (a vypadat skvěle)

Věže nám umožňují přirozeně integrovat bílé vlasy do hřívy, aniž bychom se museli uchýlit k otroctví barviva.

Mluvíme o vícebarevné odlesky který kombinuje odstíny podobné odstínům šedivých vlasů nebo, pokud vůbec něco, mnohem světlejší než ty na kořeni hřívy, takže stříbrné vlasy neodstávají od ostatních. tóny jako béžováa vanilkaa stříbroa blond popel něco jiného odstíny krémová který dokáže šedivé vlasy zamaskovat velmi lichotivým způsobem. Dokonce i přizpůsobitelný hybridní tón, jako např. BRONDI může být pro tento účel ideální.

Babylights

Existuje mnoho odstínů babylight tónů, které dokážou zesvětlit vaše vlasy, aniž byste se museli příliš uměle blond. Jsou to ideální knoty do vlasů, ve kterých se od té doby začaly objevovat šediny Jsou velmi jemné a mají velmi přirozený vzhled., jako sluneční světlo. V závislosti na množství šedých vlasů, které máme, budeme potřebovat více nebo méně barev s rovnoměrnější nebo rozstřikovaný povrch pro hřívu

Mohou být kombinovány s dalšími funkcemi, jako je balayage od střední délky po špičky, aby se vlasy otevřely ve strategických bodech, které dodávají světlo tváři a vytvářejí jemný přechod od kořínků ke konečkům ve kterých nejsou žádné řezy.

BALAYAGE

Knoty se mohou stát našimi spojenci, abychom se vyhnuli barvení celých vlasů a navíc nám to poskytne sofistikovanější, elegantnější a aktuální image. A v tomto smyslu přichází balayage, například ombrý melír a jejich gradient bude stačit šedivé vlasy splývají se základní barvou vlasů blond i hnědých žen kteří si chtějí zachovat svoji přirozenou barvu nebo velmi blízký odstín.

Klíčem k tomuto typu knotu, který obvykle nepasuje ke kořínkům vlasů, je použít nějaké hranolkysv této oblasti tak, aby se smíchal se stříbrnými vlasy. Myšlenkou je nahradit tento povrch zestárlých a nerovnoměrných vlasů jedním z vlasů odbarvených sluncem.

Můžeme je kombinovat na dotvoření vzhledu a rozjasnění obličeje zvýraznění mince a náhodně skryje ty šedé chloupky, které se v této oblasti spíše objevují.

Další odvážnější možností je kombinujte šedý tón s tmavším ve strategických bodech vlasu, aniž byste se museli dotýkat kořínků. Můžeme si také hrát stínový gradient pro trendový vzhled, od tmavé přirozené po šedou na koncích.

tmavé odlesky

známý jako slabé světlo Jsou ideální ke skrytí šedivých vlasů v hnědých nebo červených vlasech, které se necítí v oblibě blond světel, protože vypadají příliš uměle. Mohou jemně barví šedé vlasy s tmavým tónem v souladu s hřívou, ačkoli mírně světlým.

tání knotů

Skutečnost, že více blízké odstíny Tento typ melírování je ideální pro začlenění šedivých vlasů do barvy, aniž by je příliš zvýraznil. Jedná se o výběr blízkých, ale odlišných tónů, které vám umožňují vytvořit kontinuitu (nikdy ne kontrast), abyste toho dosáhli. efekt vyblednutí což dává jméno tomuto typu knotu. Výsledek bude velmi přirozený a jemný.

Melír rozzáří naši tvář a velikost vlasů, ale především je vynikající možnost, jak učinit vzhled šedivých vlasů snesitelnějším.

Napsat komentář