Vlastnosti arbutinu pro pokožku

co je arbutin

The arbutin (arbutin) je a odvozeno příroda a hydrochinon (Nejsilnější aktivní složka používaná pro procesy depigmentace kůže pod předlékařskou registrací). Používá se v kosmetice, protože se ukázalo, že arbutin je lépe tolerován než hydrochinon.

Pro tento důvod, arbutin nebo arbutin, jak uznává INCI, je to jedna z nejlepších možností v intenzivní péči aby se zabránilo hyperpigmentaci během roku.

Odkud pochází arbutin?

Jak už jsem řekl, arbutin má přírodní původ, získává se z ovoce, jako jsou ostružiny nebo borůvky. Zjistilo se však, že medvědí listy (rusky) mají velkou koncentraci.

V současnosti se získává synteticky chemickou syntézou nebo procesem katalyzovaným enzymy.

Je arbutin totéž jako alfa arbutin?

Ano, v INCI je ve formě arbutinu (arbutin) nebo alfa arbutin (alfa-arbutin).

Jak funguje Alpha Arbutin

Jak vám vždy říkám, raději nechám techničtější vysvětlení na odborníky z chemie nebo farmacie. Ale aby bylo jasné, arbutin inhibuje aktivitu tyrozinázy (enzymu podílejícího se na tvorbě melaninu), a proto je schopen depigmentovat skvrny.

Kosmetické vlastnosti arbutinu

Můžeme tedy říci, že nejpozoruhodnější vlastností a nejjasnějším přínosem, který má alfa arbutin nebo arbutin, je jeho depigmentační síla.

depigmentační vlastnosti

Používá se v případech melasma, lentigine nebo skvrnitost jsou již způsobeny vystavení slunci, antikoncepci nebo těhotenství. Proto je skvělým spojencem proti tmavým skvrnám, rozjasňuje je a výrazně zlepšuje vzhled pleti.

Jasně sjednocuje tón epidermis a pokud skvrny nejsou příliš intenzivní, ukazuje se, že mohou dokonce zmizet, za předpokladu nepřetržitého nejméně 4měsíčního ošetřování a při pravidelném používání opalovacího krému s následným opakovaným nanášením každé dvě hodiny.

Koncentrace arbutinu v kosmetice

The koncentrace Běžné způsoby, jak obvykle najdeme arbutin ve vzorcích, je z 2 až 5 % a vždy doplněn o další složky, se kterými zvyšuje svoji aktivitu nebo rozšiřuje další benefity.

Arbutinové krémy

Existují i ​​jiné depigmentanty kyselina kojová které se často nacházejí v krémech nebo kosmetice spolu s alfa arbutinem (apha arbutina). Synergie této účinné látky je vynikající s ostatními složkami jako např. Kyselina glykolováantioxidanty nebo s Kyselina hyaluronová.

Chcete-li znát krémy s alfa arbutinem nebo kosmetiku, která je obsahuje, abyste je mohli používat ve své rutině péče o pleť, stačí se přihlásit k odběru Zpravodaj o kosmetice a poštou obdržíte všechny produkty, které doporučuji.

Napsat komentář