Vizážistka Mad Men Lana Horochowski hovoří o tom, jak vytvořit styl šedesátých let pro moderní ženu

Při čtení tohoto příspěvku se dozvíte několik informací o Vizážistka Mad Men Lana Horochowski hovoří o tom, jak vytvořit styl šedesátých let pro moderní ženu

.

Vývojový tým mediální platformy

Foto: s laskavým svolením AMS

Halloween nebo ne, ozdoba tváře Mad Men je styl, který můžeme podpořit kdykoli během roku. Joan a Betty jsou mistry klasické krásy, zatímco Megan je ztělesněním zábavy s líčením. Nedávno jsme mluvili o kráse ze 60. let s moderátorkou show AMC Lanou Horochowski, která se právě stala národní ambasadorkou organizace Look Good Feel Better, organizace, která zkrášluje pacienty s rakovinou. Zjistěte její doporučení týkající se retro make-upu, nejlepší produkty, které používá k natáčení, a postavu, na kterou, jak říká, většina žen žárlí.

Jak se změnily kosmetické produkty a receptury od 60. let až po současnost?

Přehlídku jsme začali v roce 1960, kdy bylo ještě mnoho beauty trendů ze 40. a 50. let a vše bylo super matné a hrubé. Neexistovaly takové věci jako pudrová tvářenka a tekutý základ na vodní bázi. Použili by krémovou tvářenku. Myslím, že pudrová tvářenka se stala populární až v roce 1963. Snažili jsme se tedy co nejvíce držet vzorce načrtnutého na začátku přehlídky, včetně nanášení řasenky kartáčkem a ne hůlkou. Později ve stejném desetiletí, kdy se začaly objevovat tekuté základy, ženy začaly ukazovat svou pleť a místo toho se soustředily na Twiggyiny bláznivé, těžké oči, které zahrnovaly vrstvy a vrstvy řasenky a umělých řas.

Jaký je nejjednodušší způsob, jak provést přeměnu Mad Men, aniž byste vypadali, že jste vstoupili do stroje času?

Určitě se zaměřte na obočí. Měly by být tlustší a výraznější. Potom použijte tekutou linku, nebo chcete-li něco jednoduššího, použijte gelovou linku. Naneste na oči dostatek řasenky. Na rty použijte místo lesku barevnou matnou rtěnku. Na barevných rtech je něco ženského.

Vývojový tým mediální platformy

Foto: Frank Oakenfels/AMC

O Megan Draper je známo, že má dramatičtější a ikoničtější make-up ze 60. let. Jak se to nyní dá promítnout do večerního looku?

Jen velmi málo lidí dokáže skutečně vylíčit její vzhled, takže jej zmenšete a udělejte z něj jemnější oko Kleopatry než tvrdý pohled Twiggy. Jsem velkým fanouškem Meganiných řas, takže řasenku naneste na vrch i spodek. Používám spoustu Lancôme Hypnose Drama. Je super tlustý. Je to jako gossamer řasy v kelímku a já to miluji. Potom udělejte tmavší stín do záhybu, ale nepoužívejte oční linky. A místo toho, abyste stín napojili na vnější koutek oka, jen jej smíchejte tak, aby stín působil jako křídlo, ne jako oční linka. Potom udělejte totéž se stíny na spodní linii řas, abyste dosáhli oboukřídlého vzhledu, ale je jemnější, shovívavější a manipulace s ní je jednodušší než tvrdá a nebezpečná černá linka. Nakonec spojte oči tělovými nebo bledými rty.

Vývojový tým mediální platformy

Foto: s laskavým svolením Lany Gorochovské

Jakých pět produktů používáte při natáčení?

Jak plánujete přinést své tipy a triky Mad Men na workshopy Look Good, Feel Better, kterých se právě účastníte?

Ve skutečnosti jsme na webové stránce právě spustili nástroj pro virtuální přeměnu, který umožňuje pacientům s rakovinou nahrávat jejich fotografie bez vlasů a vytvářet nejrůznější podoby. Máme pro vás na výběr 600 různých účesů a make-up si můžete udělat, jak jen chcete. Takže dnes ráno jsme nahráli jednu z fotografií našeho pacienta a vytvořili nádherné podpisové vzhledy pro všechny postavy Mad Men. Je to skvělý způsob, jak přimět ženy zažít, co se dá.

Která postava Mad Men by byla podle vás nejoblíbenější v takovém make-up nástroji?

Podle mých zkušeností chce být každý vždy Joan. Je to dost silná postava, je sexy a drzá a rozhodně má klasický pumový efekt. Je tak super ženská a zvláště pokud zažíváte něco jako vypadávání vlasů, které se tak pojí s ženskostí, asi by bylo velmi hezké vypadat jako ženská bohyně jako Joan.

Vývojový tým mediální platformy

Foto: s laskavým svolením Look Good Feel Better

.

Napsat komentář