Vitanatur Collagen Antiaging pro regeneraci pokožky

Vždy se zaměřujeme na péče o kůži místní. Ke zlepšení jejich kvality používáme krémy a séra, ale někdy na to zapomínáme nutrikosmetikačasto je plus je třeba se o to starat všechno uvnitř.

Před časem jsem objevil na webu Výživa a farmacie a Ampule Vitanatur Collagen Antiaging as výsledkem jsem velmi spokojen. Proto jsem se rozhodla, že vám povím o mých zkušenostech s nimi. Ale nejprve vám chci dát nějaký kontext a říci vám více o tomto produktu, který byl vybrán minulý rok Produkt roku 2019 spotřebiteli, kteří přímo hlasují pro nejinovativnější produkty.

A právě Vitanatur Collagen Antiaging vyniká tím, že jde podle značky o velmi kompletní a velmi snadno použitelný doplněk pro zvyšuje pevnost a pružnost, dostat jeden zvýšená hydratace a redukuje hluboké vrásky během 4 týdnů.

Složení Vitanatur Collagen Antiaging

Jak víte, vždy analyzuji složky každého au tohoto produktu by to nebylo méně, protože věřím, že spolu s jeho formátem jsou klíčem k tomuto produktu.

Tady vám nechám seznam složek, na které se můžete podívat, a níže uvedu jejich nutriční hodnotu, která je v tomto případě také důležitá. Seznam na fotce je v portugalštině ale níže jsem ho dal ve španělštině ????

přísad: Voda, Hydrolyzovaný kolagenkoncentrát jablečné šťávy, okyselovač (kyselina mléčná), aroma, konzervační látky (sorban draselný a benzoan sodný), extrakt z hroznových jadérek (Vitis vinifera L.), kyselina L-askorbová, Kyselina hyaluronovásladidlo (sukralóza), oxid zinečnatýbarvivo (E-120), seleničitan sodný.

Zdroj: web Vitanatur

Jak již víte, pokožka obsahuje kolagen a kyselinu hyaluronovou, které jí dodávají vyšší hustotu a také hydrataci. Obojí se časem ztratí, proto je důležitá suplementace.

Tyto ampule obsahují obojí. V případě kolagenu ano Hydrolyzovaný kolagen má tedy vyšší penetraci a tedy i vyšší účinnost. Ale aby to byl tak kompletní doplněk, má i vysokou antioxidační zátěž, danou tím extrakt z hroznových jadérek a vitamín C. To vše doprovázeno zinek a selen které jsou nezbytné pro správné fungování pokožky.

Vitanatur Collagen Antiaging Container

Formát, v jakém přichází, se mi zdá úspěšný. Přijdu v každé krabici 10 injekčních lahviček po 60 ml který se má užívat 4 týdny (asi 1 měsíc). K pozorování slibovaného účinku proti stárnutí jsou proto zapotřebí 3 krabičky.

Ale nejlepší není to, ale to, že je to skvělé, protože tomu tak je kapalina Y chutná jako bobuletakže je to jako dát si lízátko (vědí lidé mé generace o čem mluvím????)

Mé názory na Vitanatur Collagen Antiaging

jsou velmi spokojen s výsledky protože obvykle neužívám tento typ doplňku, ale vzhledem k jeho dobrému složení mě to povzbudilo.

co jsem si všiml? Takže to hlavní hydratace. Už víte, že se o pleť externě velmi starám, ale je působivé, jak tyto produkty dokáží zvýšit hydrataci pleti za pár dní. To je jediný důvod, proč je to už k smíchu, protože si myslíte, že čím jsme starší, tím méně je naše pokožka hydratovaná, tím více krému nanášíte na krém, který si nanášíte. Z tohoto důvodu se v mnoha případech musíte uchýlit k bonusům, a to může být velmi dobrá volba. Samozřejmě, s hydratací jde také elasticita, výrobce hovoří o větší elasticitě a myslím, že je to tak, protože pokožka vypadá mnohem šťavnatější a pružnější.

V mém případě už ty drobné vrásky, které jsem měla, nebyly utlumeny. Možná je to tím, že bych ho měla brát další 4 týdny. Protože Vitanatur vysvětluje, že 8 týdnů po podání zaznamenáte ještě větší výsledky.

Něco, co je pro mě v tomto typu doplňku životně důležité, je, že se dají dobře užívat a nechutná jako blesk. A má všechno, pohodlné, protože nádoba nemůže být jednodušší (nádoba se šroubovacím uzávěrem) a bobulová příchuť, zázrak!

také si to myslím hodnota za peníze je skvěláalespoň v Webová stránka výživy a farmaciekde jsem to našel levněji (499 Kč). Obecně má tato online lékárna superkonkurenční ceny.

Chcete-li se povzbudit Vitanatur Collagen Antiaging nebo některým z produktů na stránce Výživa a lékárna, vězte, že při prvních 15 objednávkách (rovnajících se nebo vyšších než 50 €) s kódem KOSMETICKÁ TAŠKA Pošlou vám tuto cool tašku se všemi těmito vzorky Rilastil a Cumlaude, dvou značek, které začínám objevovat a které chci, abyste je mohli vyzkoušet současně se mnou????

A to znamená, že pokud se to odvážíte vyzkoušet, řekněte mi své dojmy, protože chci vědět, jak to funguje u vás, nebo pokud to už používáte, řekněte mi, jak to funguje a jakých změn jste si všimli.

A teď mi řekněte, běžně užíváte výživové doplňky výživy v každodenním životě?

Napsat komentář