Versed Recenze péče o pleť– Tipy pro dokonalou pleť a vlasy

Pokud jste zde proto, že se chcete dozvědět více o Versed Recenze péče o pleť

.

Versed Skincare je veganská, krutá a čistá značka péče o pleť. Rozmanitá kolekce obsahuje produkty, které bojují se vším, od suchosti přes akné až po stárnutí; a vše v řadě 19 kusů stojí méně než 20 dolarů! Čtěte dále a dozvíte se o nejprodávanějších produktech značky, klíčových složkách, recenzích Versed Skincare od skutečných zákazníků a dalších.

Stojí Versed Skincare za ty peníze?

Častou otázkou u této značky je, zda produkty stojí za cenu.

Dle našeho názoru produkty Versed Skincare stojí za tu cenu, ale podívejte se na jiné značky, které od vás nevyžadují utrácení drahocenných peněz.

Doporučujeme značky, které se zavázaly vyvíjet čisté, ale účinné produkty.

Jednou ze značek je Carrot & Stick, čistá značka péče o pleť, která dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy.

Úvodní balíčky Carrot & Stick představují skvělou hodnotu za peníze, jelikož můžete kombinovat 3 produkty v plné velikosti až do 240 USD za 88 USD.

Co obsahuje Versed Skincare?

Versed Skincare se zaměřuje na používání složek založených na důkazech, jako je vitamin C, niacinamid a retinol ve svých produktech. Všechny tyto složky by měly být součástí vaší rutiny péče o pleť. Protože:

Vitamin C
Už léta posloucháme, že vitamín C je nejlepší složka proti stárnutí. Je to silný antioxidant, který chrání pokožku před volnými radikály, nestabilními molekulami, které přispívají k předčasným vráskám a jemným liniím na pokožce.

Vitamin C také pomáhá zesvětlovat tmavé skvrny, vyrovnává tón pleti a zvyšuje zářivost. Jakoby to nestačilo, výzkum naznačuje, že vitamín C aplikovaný na pokožku výrazně obrací strukturální změny spojené se stárnutím tím, že ovlivňuje syntézu kolagenu a elastinu.

Nachází se ve Versed Stroke of Brilliance Brightening Serum.

Ale naše oblíbené sérum s vitamínem C je Carrot & Stick The Defense Serum. Obsahuje 3 různé typy vitamínu C, které spolupracují v boji proti poškození volnými radikály. Doporučujeme používat každé ráno.

Niacinamid
Niacinamid je amidová forma vitamínu B3 (niacin), která poskytuje pokožce mnoho výhod. Například publikace v tzv. Časopis klinické a estetické dermatologieuvádí, že niacinamid může opravit kožní bariéru a zlepšit hydrataci pokožky, jakož i snížit zánět, skvrny, skvrny, akné a vrásky.

Niacinamid naleznete ve Versed Just Breathe Clarifying Serum.

Doporučujeme Carrot & Stick The Repair Serum, protože kombinuje niacinamid se sedmi botanickými neuropeptidy a uklidňujícími, rozjasňujícími rostlinnými látkami na podporu mladistvého lesku.

retinol
Retinol je složka proti stárnutí, kterou doporučují dermatologové a odborníci na pleť. Klinicky prokázáno, že minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek, zlepšuje nerovnoměrný tón pleti, obnovuje pevnost pleti a snižuje výskyt rozšířených pórů.

Jediná nevýhoda? Retinol může často vést k vedlejším účinkům, jako je suchost pokožky, odlupování a podráždění.

Je ve Versed Press Restart Gentle Retinol Serum.

Používejte retinoidy v noci. Doporučujeme toto olejové retinoidní sérum. Obsahuje Hydroxypinacolone Retinoate, složku, která poskytuje podobné výhody s menším podrážděním.

Všechno ostatní
Ingredience Ne obsažené v produktech péče o pleť Versed jsou stejně důležité jako klíčové složky. Produkty jsou formulovány podle nejvyšších globálních norem, norem Evropské unie zakazujících více než 1 300 toxinů a pochybných složek, aby se zajistilo, že produkty jsou bezpečné, netoxické a účinné. Níže je uveden seznam složek, které nenajdete v žádném produktu péče o pleť Versed:

 • Umělá vůně
 • Umělé barvy
 • parabeny
 • Sulfáty (SLS/SLES)
 • ftaláty
 • silikony
 • formaldehyd
 • triclosan
 • triklokarban
 • Ropa
 • Minerální olej
 • mastek
 • NPE (nonylfenol ethoxylát)
 • BHA (butylovaný hydroxyanizol)
 • BHT (butylovaný hydroxytoluen)
 • hydrochinon
 • mikrokuličky
 • Chemický opalovací krém

Jak můžete vidět, produkty péče o pleť Versed byly vytvořeny jako čistší alternativa k tradičním řešením péče o pleť.

Produkty péče o pleť Versed jsou navíc šetrné k životnímu prostředí. Značka vynechává nadbytečné obaly, jako jsou vložky a krabice na větší předměty, a všude, kde je to možné, používá recyklovatelné obaly (v současnosti je 92 % recyklovatelných a směřuje ke 100 %).

Versed Historie produktů péče o pleť

Versed byl vyvinut a inspirován týmem Who What Wear – exkluzivní řadou oblečení a doplňků Target – a jejich komunitou, která má více než 16 milionů. Podle Katherine Power, generální ředitelky a zakladatelky Versed: „Po letech spotřebitelského průzkumu jsme začali vidět mezeru na trhu krásy. Nakupující hledali značku, která byla hluboce zakořeněná ve výzkumu a sestávala z čistých produktů, které nejen skvěle fungují, ale se snadno používají a cítí se dobře.“ Profesionálové v oblasti péče o pleť a profesionálové z odvětví pomohli vyladit a otestovat každý kousek v kolekci a po 11 letech testování a výzkumu se zrodila řada Versed Skincare.

Top 5 Versed produktů péče o pleť

Versed Skincare nabízí širokou škálu produktů včetně čistících prostředků, sér, ošetření, masek a peelingů, zvlhčovačů a mnohem více. Abyste si usnadnili nákup dokonalé pleťové rutiny, Versed rozdělil svou produktovou řadu do čtyř kolekcí: matnost, suchost, stárnoucí pleť a problematická pleť. Níže budeme diskutovat o top 5 produktech Versed Skincare.

Rozjasňující sérum Versed Stroke of Brilliance
Pokud bojujete s matnou pletí, možná budete chtít zvážit rozjasňující sérum Versed Stroke of Brilliance. Jednou z klíčových složek tohoto séra je askorbylfosfát sodný, stabilní ve vodě rozpustný derivát vitamínu C. Vitamin C je silný antioxidant, který pomáhá rozjasnit pleť a předchází tmavým skvrnám na pokožce inhibicí tyrozinázy, klíčového enzymu. při syntéze melaninu. Další zesvětlující složkou v tomto séru je niacinamid, forma vitamínu B3, který hraje zásadní roli v buněčném metabolismu. Niacinamid má také schopnost opravit kožní bariéru a zlepšit hydrataci pokožky, jakož i snížit záněty, skvrny, skvrny, akné a vrásky. V tomto séru se nacházejí i dva rostlinné extrakty, které mohou pomoci rozjasnit pleť: extrakt z kořene Glycyrrhiza glabra ( lékořice) a extrakt z Palmaria palmata (červené řasy).

Versed Hydration Station booster s HA
Jedním z nejoblíbenějších produktů v kolekci Dryness je Versed Hydration Station Booster s HA, lehké posilující sérum, které se téměř okamžitě vstřebává do pokožky. Vzorec obsahuje dva typy hydrolyzované kyseliny hyaluronové (glykosaminoglykan, který dokáže zadržovat 1 000 násobek své hmotnosti ve vodě), aby hydratoval povrch pokožky i vrstvy pod ní. Versed Hydration Station Booster s HA ​​lze použít samostatně jako sérum nebo smíchat s jinými sérami, gely a krémy.

Veršovaná zkratka Overnight Facial Peeling
Zkratka Overnight Facial Scrub z kolekce Aging Collection se nazývá „zkratka k zářivější pleti“. Tento noční peeling bez vůně obsahuje dvě alfa-hydroxykyseliny (AHA): kyselinu mléčnou a kyselinu glykolovou. AHA látky exfoliují pokožku zacílením na korneocyty (odumřelé kožní buňky, které tvoří stratum corneum) v procesu zvaném exfoliace korneocytů. Zvýšením jejich rozpadu a zvýšením separace kožních buněk se zvyšuje rychlost buněčné výměny, což vede k hladší, zářivější pleti. Shortcut Overnight Facial Scrub obsahuje také Retinyl Palmitate (ester retinolu a kyseliny palmitové), o kterém je známo, že pomáhá snižovat výskyt jemných linek a vrásek.

Čistící maska ​​Versed Find Clarity
Jeden z klíčových produktů v kolekci pro problematickou pleť (známou také jako ucpaná). póry a mírné akné) je čistící maska ​​Find Clarity. Tato maska ​​k čištění pórů je vyrobena ze dvou druhů jílu a dvou druhů dřevěného uhlí pro detoxikaci (ne vysušení) pokožky. Jíl (kaolin a bentonit) jemně exfoliuje pokožku, odstraňuje odumřelé kožní buňky a absorbuje přebytečný maz. Dva druhy dřevěného uhlí v této masce jsou bílé binchotanové uhlí a bambusové uhlí. Při aplikaci na pokožku dřevěné uhlí zachycuje toxiny a nečistoty v malých vzduchových sáčcích. Uhlí však místo absorbování toxinů funguje adsorpcí (chemická reakce, při které se prvky vážou na povrch). Dřevěné uhlí tedy pomáhá čistit a detoxikovat kůži. Vytahování těchto nečistot také pomáhá stahovat póry. Find Clarity Purifying Maska je hladká, krémová a nevysušuje, takže vaše pleť by měla být hydratovaná, svěží a čistá.

Denní minerální opalovací krém Versed Guards Up
Tento opalovací krém Versed poskytuje širokospektrální ochranu SPF 35 díky obsahu bez nano oxidu zinečnatého. Jeho krémové složení bez obsahu oleje poskytuje přirozený vzhled, který není ani mastný ani matný. Kromě toho, že blokuje sluneční UVA a UVB paprsky, pomáhá blokovat také modré světlo, známé také jako HEV světlo, které vyzařují elektronická zařízení, digitální obrazovky (smartphony, notebooky, televizory, tablety atd.), fluorescenční světlo a LED. žárovky. Dlouhodobé vystavení koncentrovaným zdrojům energie modrého světla může způsobit poškození pokožky včetně zánětu, nerovnoměrného tónu pokožky a oslabení povrchu pokožky. Nakonec tento opalovací krém Versed obsahuje několik antioxidantů, které pomáhají chránit před látkami znečišťujícími životní prostředí.

Pokud si nejste jisti, který produkt je pro vás ten pravý, nebojte se; Versed nabízí online kvíz, který uživatele nasměruje na produkty, které řeší jejich specifické problémy s pokožkou. Balení produktu navíc obsahuje sadu doporučených ikon, které vám pomohou vybrat ty správné produkty pro vaši pleť.

Kde se prodává Versed Skincare?

Versed Skincare se prodává výhradně na webové stránce značky a v Targetu.

Jaké jsou zásady vrácení společnosti Versed Skincare?

V politice vrácení Versed Skincare se uvádí: „Jsme hrdí na to, že na všechny naše produkty nabízíme 30denní záruku. Pokud se vám z jakéhokoli důvodu nelíbí produkt Versed, kontaktujte tým Versed na adrese [email protected]a my odpovíme na všechny vaše otázky a pochybnosti. Do 30 dnů provedeme výměnu nebo úplnou náhradu za vrácené produkty. I když vám rádi vrátíme peníze nebo vyměníme vaši položku, bohužel vám nemůžeme vrátit náklady na dopravu.“

Jsou produkty Versed Skincare bez krutosti?

Produkty Versed Skincare jsou bez krutosti. Všechny produkty značky jsou veganské, certifikované Leaping Bunny bez krutosti a vyvinuty podle rozsáhlých norem Evropské unie pro čisté ingredience.

Versed Recenze péče o pleť

Recenze Versed Skincare na stránce značky jsou mixem pozitivních a negativních názorů. Určitě existuje několik nadšených recenzí na Versed Skincare. Například jedna recenzentka se podělila o své zkušenosti s používáním hydratační stanice Versed Skincare Moisturizing Station: „Toto sérum jsem používala měsíce a míchala jsem ho s podkladovou bází. Pomohl mi zvlhčit moji suchou pokožku a dodal lehkost textuře mého základu. Když mi dojde, určitě nakoupím znovu.”

Téměř na každý produkt se však najdou i nějaké negativní recenze. Například na opalovací krém Versed existuje poměrně mnoho negativních recenzí od zákazníků, kteří po použití tohoto produktu zažili špatné reakce. Jiní komentují, že opalovací krém Versed je mastný a špatně se mísí s jinými výrobky.

Jaké jsou alternativy k Versed Skincare?

Není třeba dělat kompromisy, pokud jde o nalezení účinné a bezpečné péče o pleť.

Pokud hledáte účinné produkty péče o pleť, které neobsahují škodlivé toxiny, doporučujeme Carrot & Stick.

Carrot & Stick se zavázala vytvářet receptury rostlinného původu, které přinášejí pozoruhodné výsledky bez spoléhání na toxické chemikálie nebo standardní konzervační látky.

Carrot & Stick má tvrdý přístup k péči o pleť, přičemž dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny s inovativní vědou.

Napsat komentář