Velvet Body Milk Naobay – Testovaná kosmetika

vždy miluji objevovat nové značky a přesně to se mi stalo na akci Přírodní krásy Aragonska. Některé jsem v ten den potkal a jiné jsem už znal, ale ještě jsem to nezkoušel. Toto byl případ pro naobay kdo nám dal jeho Sametové tělové mléko a který jsem hned chtěl otestovat.

Před pár lety jsem potkala Naobay v Druni, kde mají velký stánek s kosmetikou této značky. Pro ty z vás, kteří žijí v Zaragoze, je stánek speciální v Gran Casa Druni. Nevím, jestli je Naobay v Primore, ale no tak, Druni je místo, kde to podle mě najdete snazší.

Jsem velkým fanouškem kosmetiky s duší, s příběhem podobným příběhu bratrů Javiera a Cristiny, inženýra a farmaceuta, kteří chtěli udělat něco jiného, ​​spoléhaje na ekologické povědomí a už mají dost zavádějících označení. Tak se to rodí NAOBAY (Přírodní a organické a krása vy) jasně vysvětlující, že přirozená a osobní péče si navzájem neodporují.

váš produkt Sametové tělové mléko Je to tělový krém hloubková hydratace a rychlé vstřebávání, s 99% přírodními složkami. Myslíte si, že když začneme a mluvíme o jeho složkách?

Tělové mléko Naobay Velvet

  • Suma: 400 ml
  • cena: cca 9 €
  • přísad (INCI): Aqua, Šťáva z listů Aloe Barbadensis*, Coco-Caprylát / Caprat, Glycerin, Ovocný olej Olea Europaea*, triglycerid kyseliny kaprylové / kaprinové, polyglyceryl-3 dicitrát / stearát, Butyrospermum Parkii máslo*, stearylalkohol, Cucurbita Pepo olej ze semen*, Kořenový olej Cyperus Esculentus*, Výtažek z ovoce Pyrus Malus*, Výtažek ze šalvěje Clary*, extrakt z citrusových plodů citron *, propandiol, sorban draselný, benzoan sodný, benzylalkohol, kyselina dehydrooctová, xantanová guma, kyselina citrónová, parfém, limonen, linalool.

Jak můžete vidět v jeho INCI, jedná se o poměrně jednoduchý vzorec a velmi podobný všemu, co najdeme v přírodní kosmetice.

s mnoha Aloe vera (druhá pozice) je doprovázena dalšími přísadami jako např. glycerinkterý provádí zvlhčující účinek.

Výživnou a hydratační část zajišťuje olivový oleja bambucké másloa dýňový olej a olej z tygřích ořechů. Tyto poslední dva nejsou tak běžné, ale pomáhají udržovat rovnováhu pokožky.

Na závěr bych rád zdůraznil extrakt ze šalvěje a jablko, které dodává pokožce antioxidanty a určitou pevnost.

Zkrátka pár velmi správných ingrediencí, které díky olejům dosahují větší výživy pokožky.

Naobay nádoba a textura na tělové mléko

Jeho balení je poměrně velké a sleduje linie s dřevěnými úpravami, které charakterizují Naobay. A pokud na něčem této značce záleží, tak je to obal s velmi pečlivým designem, díky kterému jej chcete používat.

Jedná se zejména o poměrně jednoduchou nádobu, kterou musíte zabalit, aby produkt mohl vyjít. Krém je z béžová a dost hustá. Na první pohled se tedy může zdát, že rozšíření vás bude stát, ale nic není dál od pravdy.

Nejvíce mě přesvědčila povrchová úprava a textura. Skvěle se roztírá a rychle se vstřebává.. Ale není to hydratační krém, který vydrží tak dlouho, jak jej masírujete, po jeho nanesení je pokožka velmi hydratovaná a ten pocit se mi líbí!

Můj názor na tělové mléko Naobay Velvet

Tento tělový krém Naobay jsem si velmi oblíbila. Jak svou texturou, tak ingrediencemi, ale zejména pocitem, že tělo hydratuje mnohem více než u běžných tělových krémů.

Fenomenálně se roztírá a pokožka jej snadno absorbuje, takže je to jedno z těch tělových mlék, které si můžete nabídnout a ihned se obléct (u mě velké plus!).

Jeho aroma je velmi neutrální takže dávám další pozitivní bod. Zkrátka vám můžu zaručit, že je to jeden z nejlepších tělových krémů, který jsem už dlouho vyzkoušela a který při zopakování určitě vezmu v úvahu.

Chcete-li si koupit Naobay v Druni, je to obvykle velmi dobrá cena. A pokud máte rádi přírodní kosmetiku jako já, mají tam spoustu značek. Objevil jsem v Druni na Přírodní estonský fialový tělový krém do kterého jsem se zamiloval a který mu teď bude těsně konkurovat. Z té sekce je také Tělový peeling Organic Shop Pokud jste to ještě nezkoušeli, už jste pozdě! ⁇

⭐Skóre: 8,8 / 10

S touto značkou mám v ústech dobrou chuť a tak bych byla ráda, kdybyste znali další Naobay produkty, které se vám líbí, doporučili byste mi je v komentářích?

Napsat komentář