Vážná recenze péče o pleť– Zdravá kůže

Vítám vás na našich webových stránkách, jsem ráda, že se se mnou chcete dozvědět o Vážná recenze péče o pleť

.

Historie vážné péče o pleť

Serious Skin Care založila Jennifer Flavin Stallone před více než dvěma desetiletími pro boj proti akné a problematické pleti. Jako mladá modelka Jennifer bojovala s akné, dokud neobjevila Serious Skin Care poté, co hledala řešení ve světě. Jakmile byla její pleť vyčištěna, spojila se s původci, aby spoluvytvořili značku, kterou známe dnes. Cílem značky je poskytovat rozumná a efektivní řešení mnoha problémů s krásou a krásou, které jsou dostupné a dostupné pro každého.

Stojí seriózní péče o pleť za ty peníze?

Častou otázkou u této značky je, zda produkty stojí za ty peníze.

Dle našeho názoru produkty Serious Skincare poskytují hodnotu za peníze, ale podívejte se na jiné značky, které od vás nevyžadují obětování vašich vzácných peněz.

Doporučujeme značky, které se zavázaly vytvářet čisté, ale účinné produkty.

Jednou ze značek je Carrot & Stick, čistá značka péče o pleť, která dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy.

Úvodní balíčky Carrot & Stick poskytují vynikající hodnotu za peníze, protože můžete kombinovat 3 produkty v plné velikosti v hodnotě až 240 USD za 88 USD.

Jaké jsou nejprodávanější produkty Serious Skin Care?

Produkty Serious Skin Care zahrnují čistící prostředky, exfolianty, séra, oční krémy, zvlhčovače, péči o tělo a kosmetické nástroje. Na webové stránce Serious Skin Care můžete nakupovat podle typu produktu, kožního problému nebo kolekce. Pokud si nejste jisti, kde začít s touto značkou, možná budete chtít zvážit tyto nejprodávanější produkty Serious Skin Care.

Glicolic Cleanser se seriózní péčí o pleť
Snad nejoblíbenějším produktem Serious Skin Care je Glycolic Cleanser značky. Tento čistící prostředek s nízkým pH a nízkým pH údajně pomáhá odstranit nahromaděné odumřelé kožní buňky a čistí póry do hloubky. Tento čistící prostředek je dostatečně jemný k tomu, aby se používal dvakrát denně a mohou jej používat všechny typy pleti.

Vážný pleťový krém s reverzním liftingem obličeje
Dalším nejprodávanějším produktem Serious Skin Care je Reverse Lift Cream, krém na obličej proti stárnutí, který pomáhá dočasně zpevnit, napnout a zlepšit vzhled ochablých kontur obličeje.

Seriózní péče o pleť Dry Lo Spot Treatment
Posledním nejprodávanějším produktem Serious Skin Care, o kterém bychom chtěli mluvit, je lék proti akné Dry Lo Spot Treatment. Toto bodové ošetření údajně pomáhá odstranit zabarvení akné, černé tečky a černé tečky. Všimli jsme si však, že tento vzorec produktu obsahuje několik problematických složek, o kterých budeme diskutovat později v části níže.

Jaké jsou klíčové složky Serious Skin Care?

Serious Skin Care se nezaměřuje na používání jedné klíčové složky ve všech produktových řadách. Značka spíše kombinuje množství přírodních i syntetických složek ve svých produktových recepturách. V této části si projdeme klíčové složky, které můžete očekávat v nejprodávanějších produktech Serious Skin Care, které jsme uvedli výše.

Kyselina glykolová Serious Skin Care obsahuje 9,8% kyseliny glykolové, což je typ alfa hydroxykyseliny (AHA), která má schopnost exfoliovat pokožku, stimulovat přirozený proces regenerace pokožky a pomáhá pokožce zůstat hydratovanou. Jednou z hlavních výhod kyseliny glykolové je její schopnost exfoliovat pokožku zacílením na korneocyty (odumřelé kožní buňky) v procesu zvaném exfoliace korneocytů. Zlepšením jejich odbourávání a zvyšováním separace kožních buněk se zvyšuje rychlost buněčné výměny, což vede k hladší a zářivější pleti. Tato vlastnost kyseliny glykolové je také velmi užitečná pro lidi, kteří bojují s mastnou a aknózní pokožkou.

Serious Skin Care Reverse Lift Cream obsahuje vysokou koncentraci anti-aging peptidu acetylhexapeptide-8, též známého jako Argireline. Tento peptid se šesti aminokyselinami je fragmentem SNAP-25 (substrát botulotoxinu). Funguje tak, že omezuje schopnost neurotransmiterů aktivovat pohyb svalů obličeje, například při vytváření výrazů obličeje, jako je úsměv nebo zamračení. Inhibicí nervů, které způsobují kontrakci obličejových svalů, se redukuje jemná mimika a vrásky se pak redukují. Reverse Lift Cream Serious Skin Care obsahuje také několik druhů hydratačních výtažků z řas a rostlinných olejů, jako je pupalkový olej, sladký mandlový olej, avokádový olej a mnohé další.

Serious Skin Care Dry Lo Spot Treatment obsahuje 10% síry jako klíčovou složku v boji proti akné. Síra funguje dobře na akné, protože je keratolytickým činidlem. Keratolytikum je složka, která uvolňuje odumřelé kožní buňky a pomáhá exfoliovat, čímž pomáhá předcházet ucpávání pórů. Síra také pomáhá redukovat mastnou pleť a má antimikrobiální vlastnosti. Jednou nevýhodou je, že může zhoršit velmi suchou pokožku, a proto by jej měli používat lidé s mastnou pokožkou. Další složkou tohoto bodového ošetření, která může způsobit nadměrné vysušení pokožky, je isopropylalkohol. Ve skutečnosti může být isopropylalkohol pro pokožku velmi škodlivý, a proto není složkou, kterou bychom v produktu rádi nacházeli!

Stojí za zmínku, že mnohé produkty Serious Skin Care obsahují parabeny (například Reverse Lift Cream Serious Skin Care obsahuje pět různých parabenů), kterým se mnozí spotřebitelé v současnosti snaží vyhnout. Parabeny jsou konzervační látky používané k prodloužení skladovatelnosti produktu tím, že zabraňují mikrobiální kontaminaci. Za posledních 10 let byly parabeny kritizovány za jejich použití v kosmetice, protože výzkum odhalil jejich potenciální souvislost se zdravotními problémy. Výzkumy týkající se parabenů jsou však rozporuplné a polarizující.

Některé studie například ukazují, že parabeny jsou bezpečné a preferované v kosmetice, protože jsou mírné, nealergické a vysoce účinné. Kromě toho tyto studie ukázaly, že parabeny nemají žádný vliv na tělo ve srovnání s přírodními hormony. Jiné studie zjistily, že parabeny jsou problematické. Obavy začaly, když studie z roku 2004 spojila parabeny v deodorantech s rakovinou prsu. Toto spojení se zdálo pravděpodobné, protože parabeny mohou napodobovat lidský estrogen a je známo, že vysoké hladiny estrogenu stimulují růst rakovinných buněk. Studie však byla od té doby zdiskreditována a Americká rakovinová společnost uvedla, že neexistují dostatečné vědecké důkazy o tom, že parabeny zvyšují riziko rakoviny prsu.

Kde se prodávají produkty Serious Skin Care?

Produkty Serious Skin Care se prodávají na webové stránce značky, jakož i od prodejců třetích stran, jako jsou Amazon, eBay a Evine (ShopHQ.com).

Jaké jsou zásady vrácení společnosti Serious Skin Care?

Zásady vrácení společnosti Serious Skin Care uvádějí: „Pokud z jakéhokoli důvodu nejste spokojeni s produkty Serious Skin Care, jednoduše vraťte nepoužitou část do 30 dnů a dostanete rychlou náhradu bez jakýchkoli otázek.“

Je Serious Skin Care bez krutosti?

Společnost Serious Skin Care nemá na své webové stránce žádné informace o testování na zvířatech.

Vážné recenze péče o pleť

Recenze na Serious Skin Care na stránce značky jsou vcelku pozitivní, avšak zákaznických recenzí není mnoho (některé produkty ještě nemají žádné recenze!). Na Evině je více recenzí Serious Skin Care, které jsou směsí velmi pozitivních a velmi negativních.

Recenze Serious Skin Care Glycolic Cleanser uvádějí, že tento produkt dobře čistí obličej a je vhodný i pro lidi s citlivou pokožkou. Několik negativních recenzí ovšem uvádí, že může způsobit suchou pokožku a nepříjemný zápach.

Několik recenze Reverse Lift Cream Serious Skin Care potvrzují, že tento produkt skutečně mění vzhled pokožky. Jeden zákazník však uvedl, že navzdory výsledkům produkt vysadil kvůli parabenům.

Recenze Serious Skin Care Dry Lo Spot Treatment uvádějí, že funguje dobře a je to skvělá rychlá oprava průrazy. Existuje však několik negativních recenzí Serious Skin Care na tento produkt, které uvádějí, že vůbec nefungoval.

Jaké jsou alternativy k vážné péči o pleť?

Pokud hledáte produkty péče o pleť, které dokážou bojovat proti známkám stárnutí, doporučujeme vám Carrot & Stick. Carrot & Stick maximalizuje použití účinných složek a minimalizuje použití povrchových složek, výsledkem čehož jsou pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší vypadající pleť.

Napsat komentář