Vánoční make-up: Získejte skvělý vzhled pomocí těchto tipů| Zdravápleť

Vánoční make-up 6. prosince: Získejte skvělý vzhled s těmito tipy

Zveřejněno ve 12:00 v Makeup od Lauren Izquierdo

Sezóna přišla! A už není cesty zpět. Mariah Carey odstartovala vánoční sezónu a nyní se veškerá naše pozornost soustřeďuje na looky, které budeme nosit o svátcích. A i když víme, že hledáte ty silvestrovské šaty, které překvapí i Cristinu Pedroche, nezapomeňte na to nejdůležitější: váš vánoční make-up.

Mnozí (a mnozí!) dělají tu chybu, že si na svátky nalíčí příliš mnoho. Stop! Nedělej to. Pamatujte si, co řekl Chanel: méně je více.

korektor

Někteří říkají, že je to jediná kosmetika, kterou potřebujete, a to bez nadsázky. Cortex je produkt k líčení, který skrývá tmavé kruhy, váčky a nedokonalosti. Takže vás může zachránit před více než jedním shonem. Ne všechny jsou však stejné a při nonstop životním tempu je nejlepší sáhnout po těch, které nepraskají, mají střední krycí schopnost a jsou odolné vůči vodě, potu a vlhkosti. Naše oblíbené? Yves Saint Laurent High Coverage Concealer klíč a Guma Maybelline New York.

Buďte opatrní s červenáním

Pokud jej používáte správně, může pro vás udělat hodně, jako například dosáhnout „dobrého efektu obličeje“ hned. Samozřejmě, používejte jej s mírou a nepřehánějte to. Trik, jak vypadat lépe než kdokoli jiný? Nanášejte ho krouživými pohyby velmi velkým štětcem. To vám umožní zvýšit intenzitu s přirozeným finišem, který vás omladí a dodá vám spoustu světla.

Vyhněte se však oblasti křídel nosu, abyste se vyhnuli unavenému vzhledu.

Vaše oči: vsaďte všechno na jas

Nejlepší vánoční make-up je ten, který zvýrazní vzhled. Chcete-li se zaměřit na oči, použijte třpytivé stíny a nezapomínejte ani na oblast slz. Je to velmi jednoduchý, rychlý a účinný trik, který zvýší váš vzhled. Pokud naopak chcete soustředit veškerou svoji pozornost na rty, použijte matné odstíny v nahých barvách. Dosáhnete velmi elegantního výsledku.

rty

V závislosti na tom, jak jste se rozhodli udělat si make-up očí, se bude lišit také make-up vašich rtů. Pokud vaše oči příliš nevystupují, použijte barvu vášně. Čeká na vás množství červených rtěnek (a zde je seznam těch nejlepších). Pokud jste se naopak rozhodli, že váš vzhled bude monopolizovat všechny oči, vsaďte na hnědé a nahé tóny.

Vůně plavek

Už Carolina Herrera řekla: neviditelným doplňkem každého oděvu je dobrý parfém. Rozhodněte se pro ty druhy dřeva, které mají smyslnější tóny. Jsou to magnety svádění, slibuji!

nejlepší vánoční make-up

Je čas ji vyhodit a jít dál. A máme ty nejlepší produkty! Zarezervujte si je na tyto Vánoce!

Parfém Black Opium od Yves Saint Laurent

Je to jeden z nejsexy parfémů pro ženy na světě. Yves Saint Laurent, inspirovaný odvážnými, provokativními, rockovými a off-roadovými ženami, jim věnuje kontrastní vůni, která šokuje, vydrží a zůstane v paměti. Parfémová voda Black Opium YSL (EDP). Je to ženská vůně, která voní po ovoci a květinách a překvapí jemnými doteky nečekaných ingrediencí. Jeho vrchní tóny začínají hrou růžového pepře, pomerančového květu a charakteristické sladkosti hrušky. Pomalu postupuje k překvapivému srdci, které míchá kávová zrna s jasmínem, poté se opírá o základ z vanilky, cedru a pačuli. Žena YSL se nebojí a je jen jasné, že kamkoli přijde, zanechá stopu a nemůže a ani nechce být zapomenuta.

Paletka make-upu NARS Skin Deep Eyes

Je tak všestranný, že jej můžete použít bez ohledu na váš styl. Tato paleta s 12 odstíny od NARS má odstíny v různých povrchových úpravách, které dotvoří váš vánoční vzhled dotekem, který preferujete. Třpytky pro lesklou notu a matné pro přirozený a elegantní vzhled.

NARS Skin Deep Eye Palette.

Giorgio Armani Lip Power

Zamilujete si jej pro jeho ultra lehkou a živou pigmentaci, která přináší komfort a jemnost jakékoli zvolené barvě. Obsahuje ochranné oleje pro zvlhčení rtů a vysoce intenzivní pigmenty, které zajišťují dlouhotrvající nošení jediným pohybem.

Giorgio Armani Lip Power.

Snažili se opravit tmavé kruhy Maybelline

Snažili se opravit tmavé kruhy Maybelline Je to nezbytnost ve vaší rutině líčení. Je to korektor korektoru. Čistí tmavé kruhy, kryje nedokonalosti a sjednocuje tón pleti jediným tahem. Bez toho nebudete umět žít! Jeho úplné krytí a jeho hydratační složení obohacené o plody Goji a Haloxyl vám umožní ošetřit a zpevnit oční obrys bez vysušení nebo popraskání kůže. Navíc díky svému jemnému aplikátoru z mikrovlákna snižuje známky únavy a vyhlazuje nohy ghibi a mimické linky. Díky tomu získáte dlouhotrvající vzhled s okamžitým pěkným efektem. Kdo dá víc?

Clinique Sculptionary Cheek Blush

Clinique Sculptionary Cheek Blush je všestranná tvářenka pro vytvarování líček s přirozenými odstíny, které se dokonale mísí. Aplikujte samostatně k barvení, definování nebo zvýraznění. Nejlepší? Díky dlouhé povrchové úpravě bez obsahu oleje je ideální pro jakýkoli typ pleti.

Clinique Sculptionary Cheek Blush.

Estée Lauder Double Wear Makeup

Je to ikona. Estée Lauder Double Wear Makeup Dědí se z generace na generaci jako základ pod make-up vhodný pro všechny typy pleti s dlouhotrvajícím výsledkem, který zůstává bezvadný až 24 hodin. Jedná se o luxusní make-up se středním krytím, který kromě toho, že se přizpůsobí pleti a je lehký jako vzduch, reguluje tvorbu mazu na tváři. Také chrání před sluncem díky SPF+10, nepřenáší se a je odolný vůči vodě a vlhkosti. .

Napsat komentář