Úžasné výhody zeleného čaje Matcha pro péči o pleť– Přirozeně pečujte o své tělo Andrea S. doporučuje:

Všude, kam se dnes podíváte, proudí vlna protekcionistických nálad. Přidáváme je do našich smoothies, připravujeme si z nich čaje a dokonce s nimi formulujeme naše produkty péče o pleť proti stárnutí. Jak již bylo řečeno, superpotraviny pro péči o pleť nejsou žádnou novinkou. Ve skutečnosti se mnohé z nich používají po staletí k podpoře krásy zevnitř. A zejména jedna kosmetická potravina zanechala svoji stopu na výrobcích péče o pleť i zkrášlujících výrobcích: zelený čaj matcha.

Zelený čaj Matcha je typ zeleného čaje – uhodli jste – který je obohacen o vitamíny a minerály bohaté na antioxidanty. Podle Belly Schneider, kosmetičky a zakladatelky LaBelle Day Spas & Salons, je matcha tak výjimečná, že se pěstuje jinak než běžný zelený čaj. „20 až 30 dní před sklizní je pokryt přímým slunečním zářením, aby se zvýšila hladina chlorofylu a produkce aminokyselin,“ říká Schneider. Po sklizni listů se z nich vytvoří silný prášek.

Jak tedy může být matcha prospěšná pro největší orgán těla? Podle certifikované dermatologky Dr. Debry Jaliman, docentky dermatologie na Icahn School of Medicine v Mount Sinai a autorky knihy Skin Rules: Trade Secrets od špičkového newyorského dermatologa, „může zlepšit zanícenou pokožku, je dobrá k exfoliaci a chrání pokožku. pokožku před poškozením volnými radikály.“ To však není všechno. „Matcha je skvělá léčba pro lidi s mastnou pokožkou, protože má čistící, detoxikační a antibakteriální účinky,“ dodává Schneider. „Matcha také pomáhá omladit pokožku, které chybí kyslík v důsledku bezesných nocí, kouření a toxicity ve vzduchu.“

Superpotravinu proti stárnutí, používanou po staletí v asijských kulturách, lze nyní nalézt ve všem od pleťových masek až po hydrogelové oční masky. Zde jsou některé z našich oblíbených produktů péče o pleť ze zeleného čaje matcha:

 1. Kupte nyní v

  1. HUM Nutrition Raw Beauty Green Superfood prášek

  Super Raw Green Beauty Green Powder značky HUM Nutrition, obohacený o alkalizující zeleninu, detoxikační bylinky, fytonutrienty podporující krásu, zelený čaj matcha bohatý na antioxidanty, je skvělým způsobem, jak vyživit vaše tělo i pokožku. Přidaná Matcha nejen dodává tělu energii, ale působí také v boji proti volným radikálům a předchází příznakům předčasného stárnutí.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  2. Elemis Superfood Matcha Eye Dew

  Líbá oteklé oči s Elemis Superfood Matcha Eye Dew. Tento oční gel, který obsahuje čaj matcha, kiwi a přírodní prebiotikum, zklidňuje žíznivou pokožku, rozjasňuje tmavé kruhy pod očima a působí na otok očních kontur.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  3. Super-antioxidační maska ​​Boscia Matcha Magic

  Pokud hledáte masku bohatou na antioxidanty, tedy dokáže chránit před škodlivými volnými radikály a podporuje mladou pleť, nehledejte nic jiného než superantioxidační masku Matcha Magic od boscie. Tato pleťová maska, obohacená o zelený čaj matcha a extrakt z vrbové kůry, redukuje vyrážky a odhaluje hydratovanou, zářivou a mladší vypadající pleť.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  4. ELEMIS Superfood denní krém

  Omlaďte svoji pokožku a vyrovnejte vlhkost pokožky s denním krémem ELEMIS Superfood. Obohacený o směs účinných složek proti stárnutí – zelený čaj matcha a probiotika – tento přírodní krém dělá své kouzlo při revitalizaci kožních buněk, zmírňuje podráždění a zlepšuje krevní oběh – a to vše a zároveň pomáhá vyživovat, zjemňovat, tonizovat a hydratovat pokožku.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  5. Mio Clay Away tělový čistič

  Nejprodávanější tělový čistící prostředek Clay Away značky Mio obsahuje bylinné složky, jako je zelený čistící jíl. Toto osvěžující mytí funguje jako maska ​​na celé tělo a zanechává pokožku zklidněnou a hloubkově vyčištěnou.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář