Utsukusy Enpitsu – zkušební kosmetika

Pokud se mi něco líbí, tak jsou to zkrášlovací procedury „před a po“. Před několika měsíci Susana z @susana_fernan Poslal mi své fotografie „dříve a po“ s jediným ošetřením Enpitsu z Utsukusy a já jsem se bál. Ale možná se ptáte, co je Enpitsu?

Utsukusy Enpitsu ošetření proti vráskám

také Enpitsu je technika regeneraci pokožky co pomáhá odstranění jizev a A vyplňuje vrásky. Díky vám je to možné dermální korektorové pero což je jakési „pero“ plné mikrovln, které zvládají provádět malé řezy v kůži, přes kterou přecházejí vitamíny a aktivní složky do dermis. Dosažení vyšší účinnosti při aplikaci léčebných postupů.

Tato kožená tužka má sterilizované titanové jehly a jednorázové. U kterých dochází k vzestupným a sestupným pohybům v celé oblasti smlouvy, jakož ik příčným, vytvářejíc stovky mikrokanálů, kterými prochází zboží. K úplnému ošetření je zapotřebí pět nebo šest sezení.

Ale dříve než začneme pokožka musí být dokonale připravena. Proto se provádí velmi přísný čistící rituál. Toto čištění se provádí pomocí Kyselina glykolová a další složky, které umožní větší průnik účinných látek a zabrání množení bakterií. Z tohoto důvodu musí specialista provádějící toto ošetření nosit rukavice a masku, aby se zabránilo kontaminaci pokožky.

V tomto případě Lurdy od Váš estetický moment připravila pokožku klienta s velkou péčí k zahájení léčby Enpitsu.

Když je pleť připravena, můžete si vybrat mezi různými ošetřeními podle toho, na co chcete zaútočit (vrásky, fleky…). V tomto případě bylo cílem zredukovat vrásky kolem očí a nosoretní rýhy, tzv. koncentrát pevnosti s 2 % kmenových buněk jablek a 0,4% arganových kmenových buněk a Kyselina hyaluronová do 3,5 %.

Lurdy se přihlásili obsah puchýřů na čisté pokožces větším důrazem na oblasti ke zlepšení. A poté, co mají připevnil hlavu jehly na tužku rozsvítí se a začne procházet oblastmi pokožky, se kterými chceme pracovat. Jehly přicházejí a vycházejí tak rychle, že jsou sotva viditelné. Pocit je spíše než světelný proud přetékající přes kůži.

The pohyby aby to proniklo, musí to být, jak už jsem zmínil, vzestupně, sestupně a diagonálně aby se dostali na celý povrch. V případě potřeby může odborník pracovat více v oblastech, které mají být ošetřeny.

Když skončíte naneste uklidňující masku na dívku, která má dovoleno jednat 15 minut. A nakonec ošetření končí aplikací séra a krému s barvou + opalovací krém. Konkrétně jde o sérum z dračích krve od značky Utsukusy a můžu zaručit, že je úžasné?

Můj názor

Výsledek, který můžete vidět výše, je „před a po“ (před dole a po hoře).

Největší efekt je vidět v oblasti nasolabiální rýhy, která je zřetelně plnější. Na straně vrásek kolem očí není změna tak viditelná a pacient by potřeboval více sezení, aby viděl větší výplň.

Jisté je, že s „Záběr“ vitamínů a účinných látek Pleť vypadá mnohem jasněji a šťavnatěji.

Tento typ ošetření nelze provést na citlivé pokožce, protože velmi zčervená, ale z jeho vlastností mohou těžit i jiné typy pleti.

Jedná se o novou a účinnou léčbu které výsledky jsou zřejmé již od prvního setkání av závislosti na vašich potřeb to může být jedna z nejlepších chatových procedur, jaké najdete.

The cena z pořad vy 50 €. K dispozici je také bonus za 3 sezení ve výši 150 € a dalších 5 sezení ve výši 250 €.

A pokud chcete vyzkoušet jedno z ošetření, které se mi líbí nejvíc as nejlepšími výsledky, musíte jít ke mně post lift a odstín řasbudeš mít halucinace před a po 😉

Zkoušel zde někdo léčbu Enpitsu?

Neviděli jste ten příspěvek o krému Lidl, který jsem psala při odstraňování etikety?

Napsat komentář