Urban Decay upouští od paletky Naked

Pokud jste zde, protože se chcete dozvědět více o Urban Decay upouští od paletky Naked

.

Drazí, dnes jsme tady, abychom se rozloučili s jednou z nejžádanějších (a nejprodávanějších) paletek očních stínů ve světě krásy: s paletkou Urban Decay Naked. Ano, čtete správně: OG Naked Palette, která je od svého uvedení na trh v roce 2010 solidním číslem jeden ve světě krásy, se od dnešního dne přestane vyrábět – a zkáza je citelná.

„Je velmi hořkosladké rozloučit se s Nahem,“ řekla Wende Zomnir, zakládající partnerka Urban Decay. „Byl to důležitý moment v naší historii. Trochu bolí nechat svou minulost za sebou, ale je také důležité neustále se vyvíjet. Nahý mi bude vždy chybět, ale plánujeme přeměnit smutek na ještě větší velikost. Urban Decay bude pokračovat. aby se dařilo na Nahou památku a čest – jen počkejte a uvidíte.“

městský úpadek

Paletka 12 očních stínů obsahuje neutrální tóny v matných a třpytivých površích a od svého vzniku vygenerovala více než 1 miliardu dolarů s více než 30 miliony prodaných palet. Urban Decay dokonce vydaly tři různé verze po úspěchu jejich OG palety v průběhu let, včetně Naked 2, Naked 3 a Naked Heat. Než se však oficiálně rozloučíme, Urban Decay nám dává ještě jednu šanci dostat do rukou Naked Palette. Konečně si můžete koupit jeden (nebo dva, sakra, zásobte se!) za 27 dolarů v Sephore – výrazná sleva z původních 54 dolarů, musím dodat – od dnes, 23. srpna.

Paletka nahých očních stínů Urban Decay

Paletka nahých očních stínů Urban Decay

A pokud jste dnes v Newport Beach v Kalifornii, skupina influencerů jako Candy Johnson, Kristen Dominic, Katie DeGroot, Sheila Mitchell a Crissp se shromáždí, aby vzdali úctu na pohřbu Naked Palette (ano, jako na skutečném pohřbu). která skončí smuteční řečí nikoho jiného než Nicole Richie.

Editor Beauty Commerce

Nerisha je redaktorkou Beauty Commerce na Zdravaplet.com, která pokrývá všechny věci krásy (módu i hudbu). Má zálibu v teniskách a nahých lescích na rty a tráví příliš mnoho času opakovaným sledováním sitcomů z 90. let.

.

Napsat komentář