Unisex krémový deodorant Mercadona Deliplus

Deodoranty jsou jednou z mých největších výzev. Najít deodorant bez chemikálií, který chrání a celý den zakrývat zápach, dosud to bylo jako hledat jehlu v kupce sena.

Ta, která neobsahuje „potkané“ chemikálie, zápach neodstraní a ta, která má rozsáhlý seznam složek, kterým se mnozí doporučují vyhnout.

Vyzkoušel jsem jejich desítky, ale nevzdávám se snahy objevit takový, o kterém jsem skutečně přesvědčen. Zatím a čekám na příchod toho DEODORANTU, velkými písmeny, vám přináším Unisex deodorační krém značky Mercadona, Deliplus.

Deodorační krém Mercadona pro citlivou pokožku

  • Suma: 50 ml
  • cena: 30 Kč
  • hedvábné proteiny
  • S extraktem z bavlny
  • Pro jemnou pokožku
  • 24 hodin účinnosti
  • 0% alkoholu
  • přísad (INCI): voda, hydrochlorid hlinitý, cetearylalkohol, triglycerid kyseliny kaprylové / kaprinové, propylenglykol, ceteareth-20, silylát oxidu křemičitého, parfém, triethylcitrát, ethylhexylglycerol, hydrolyzovaný hodvác , linalool, alfa-isometyl ionon, mutilfenyl methylpropionál, geraniol, hydroxycitronelal, limonen, polysorbát 80, isoegenol, jódovo-butylkarbamát, decylenglykol, 1,22-hexan.

Nikdy jsem ani jeden nezkoušel deodorační krém a kamarádka mi řekla, že je používala a že je velmi spokojená. V té době jsme dokončili Nivea Invisible deodorant pro Black and White, který také 95% dámských deodorantů obsahuje hydrochlorid hlinitý nebo co je tentýž chlorečnan hlinitý, přísada antiperspirant jehož funkcí je snižovat pocení pokožky ucpáváním žláz a tím snižovat tvorbu potu.

Jsou deodoranty lepší než antiperspiranty?

Kolem deodorantů a antiperspirantů je mnoho polemik, zda jsou dobré nebo ne, které jsou lepší a zda existuje přímá souvislost mezi složkami antiperspirantů a rakovinou. Myslím si, že existují vážné problémy, které je třeba brát na lehkou váhu a musíte se obrátit na spolehlivé zdroje, abyste to zjistili.

Jako novinář jsem četl spoustu studií na toto téma a znám odborníky, kteří také vypracovali své názory na toto téma, pokud vás to zajímá a chcete diskutovat hlouběji, napište mi do komentářů a začnu konkretizovat záznamy o nejkontroverznějších ingrediencích v kosmetice.

Ale hej, jsem zmatený… Vraťme se k němu Deodorant Deliplus To je 95% deodorantu, o kterém jsem vám říkal hydrochlorid hlinitý.

slíbit «účinně reguluje vlhkost regulace nadměrného pocení 24 hodin denně. Obsahovat výtažky z hedvábí a bavlny který díky svým vlastnostem dodává pokožce jemný dotek a zároveň příjemný pocit pohody ochranný, zvlhčující a zjemňující«. Kromě toho zajišťuje a Účinnost 24 hodin.

Vezmi si jedno vůně hezké, líbí se mastkový prášeka jeho textura je bělavá a hustá. Vyžaduje se malé množství k zakrytí podpaží. Obvykle používám asi dvě zrnka rýže na každé podpaží, abych měl představu.

Krémový deodorant Mercadona recenze

Zkoušení deodorantů mě zatím omrzelo a všichni mě „opustili“. Přiznám se, že je to to nejlepší, co jsem za poslední roky používal a za cenu, kterou má, si víc nemůžete přát.

Je pravda, že je to nutné hydrochlorid hlinitý ale i jinak co jsem předtím zkoušel to měli a účinnost byla nulová, takže tu ingredienci použiji aspoň pokud zabere.

Pocit, který zanechává, je dobrý alespoň pro mě nešpiní mi to oblečení tmavé, takže plus. Nevím, jestli to snižuje pocení, i když je to něco, co mě netrápí, co se mi nelíbí je, že to zapáchá a zapáchá. Vydrží celý den ai když sportujete, pořád nezapáchá.

Nejvíce se mi líbí, že je efektivněže pocit že dopisy jsou velmi dobřekterý voní a má také skvělou velikost, kterou si můžete vzít kamkoli a samozřejmě je cena!

Inverzní Nelíbí se mi, že má hliník mezi jeho hlavní složky.

Takže shrnutí:

✅ Je účinný

✅ Nešpini tmavé oblečení

✅ Příjemný pocit na pokožce

✅ Dobrá cena

✅ Ideální velikost

✅ Příjemně voní

❌ Obsahuje hydrochlorid hlinitý

Už jsem si to víckrát zopakovala, i když je pravda, že když přijde zima a méně se potíte, tak to střídám s přírodními.

A mimochodem, pokud chcete vědět, co je deodorant Východní klon v Deliplus Zvem vás, abyste si prošli příspěvek, ve kterém dělám široké srovnání obou.

⭐Skóre: 8/10

Pokud jste to vyzkoušeli, řekněte mi to a chcete-li doporučit nějaký, který vám vyhovuje, nechte ho v komentářích.

Objevte další prezentované články, jako například ten, ve kterém jsme mluvili o krému Lidl nebo o srovnání Weledy a březového oleje Lidl.

Napsat komentář