Ultrazvukové čištění obličeje – zkušební kosmetika

O pleť se doma běžně staráme našimi čistícími prostředky, micelární vodou, tonery, sérami či hydratačními přípravky, ale existují takové péče o pleť, které vyžadují mnohem profesionálnější tým a my je doma nemáme.

The Čištění obličeje On je jedním z zásadní kroky při dermální péči bych dokonce zašel tak daleko, že bych řekl, že nejdůležitější. Proto, když mi přátelé nebo sledovatelé blogu píší s vysvětlením, že si nečistí tvář, tělem mi proběhne třesavka.

The pleť lze čistit různými přípravky v závislosti na typu pleti které má každý. Suchá pleť například velmi dobře snáší čistící mléko, jelikož je více hydratační a méně vysušené. Na druhé straně mastná pleť vyhledává lehké sloučeniny, jako jsou pěny nebo mýdla, které pomáhají odstranit mastnotu a zanechávají pocit hlubšího čištění.

Ale to, co vám dnes přináším, je hloubkové čištění co bychom měli všichni dělat jednou za měsíc, Co dokončí naši každodenní úklidovou rutinu, čímž se dosáhne intenzivnějšího odstranění povrchových vrstev kůže.

Jak mnozí z vás vědí, celoživotní čištění obličeje zahrnuje použití páry k otevření pórů a následné manuální odstranění černých teček a nečistot. Ti, kdo to zkusili, mi dají za pravdu, že tvář je chromová a červená jako rajče.

Dělala jsem toho víc a musím se přiznat, že jsem měla spoustu koníčků, tak jsem začala hledat jiné méně agresivní techniky čištění obličeje pro moji pleť. Potom mě doporučila moje kamarádka Paula ultrazvukové čištění obličeje. Jednou to udělala v různých kosmetických centrech v Zaragoze a byla velmi spokojena s výsledkem, tak jsem se rozhodl to vyzkoušet.

Co je ultrazvukové čištění obličeje?

Jedná se o techniku hloubkové čištění obličeje co se dělá se chirurgická špachtle z nerezavějící oceli a to přes ultrazvuk a malé vibrace dokáže odstranit nečistoty z pórů, odstranění černých teček a přebytečného tuku. s ní udělejte si malý peeling který také pomáhá stimulovat syntézu kolagenu a tím usnadňuje regeneraci pokožky.

Proto by se dalo říci, že jde o ošetření obličeje, které účinkuje dvě funkce: cel al čistí pleť a podle zlepšuje regeneraci buněk.

Výhody ultrazvukového čištění

  • Nebolí to
  • Hloubkově čistí pleť (ideální zejména pro mastnou a/nebo dehydrovanou pleť a citlivou pleť)
  • Rozzáří a sjednotí tón
  • Zlepšuje aknózní pleť
  • Stimuluje přirozenou tvorbu kolagenu, takže pomáhá i při prvních příznacích stárnutí

Jak provést ultrazvukové čištění obličeje?

Klíč k tomuto čištění je v zařízení, kterým se provádí, a chirurgická špachtle z nerezavějící ocelico nepoškozuje pokožkubýt léčbou platí pro jakýkoli typ pleti, včetně citlivé pleti.

S vlhká pokožka klouže špachtlí na tváři a vibrace kdo vydává jde ničení špíny a vynesení na povrch. Díky ultrazvuku proniká čištění do hlubších vrstev a provádí intenzivnější ošetření.

Mé zkušenosti

Byl jsem se svou přítelkyní Paulou hledat kosmetická centra v Zaragoze, abych udělal tento typ ultrazvukového čištění obličeje a našel jsem centrum Ana Manau (Calle Gertrudis Gómez de Avellaneda, 57), které jsem si velmi oblíbila, protože jsou velmi profesionální a používají také kosmetiku šetrnou k pokožce.

První odstraní váš make-up a vyčistěte všechny nečistoty, které můžete mít na pokožce k usnadnění léčby. Další aplikujte vodní roztok s bavlnou v oblastech, přes které bude špachtle procházet.

The špachtle mírně pohne tváří tlaky na podporu výskytu černých teček a pupínků. Je zaznamenán druh nenápadných vibrací. Možná jediná část, která vám nepřekáží, jsou křidélka nosu, protože musíte klást větší důraz na rohy.

Při každém průchodu špachtle odstraňuje nečistoty, které jsou vyčištěny v bavlnce, aby pokračovalo čištění celého obličeje.

Po dokončení extrakce ultrazvukem zadní strana špachtle stimuluje tvorbu kolagenu v důsledku galvanického proudu. To nejenže čistí póry, ale také vrací kyslík do pokožky, zlepšuje pevnost a pomáhá redukovat jemné vrásky. Kromě toho dodává tváři jas a jemnost.

Po ukončení ošetření není tvář tak červená jako při běžném čištění obličeje. A upravuje pokožku a aby mě uklidnili, jednu mi aplikovali relaxační maska ​​se zinkem, aloe vera, panthenolem a kokosovým olejem což bylo pro mě skvělé.

Všechny produkty které se při této léčbě používají jsou zn Bielenda, přírodní kosmetiky, s certifikátem Ecocert. Dívky Ana Manao provádějí předběžnou studii s cílem určit, které produkty použít v závislosti na typu pleti a jejích onemocnění. V mém případě s mastnou pletí použili řadu proti akné.

A je to tak, jak jsem již zmiňoval, Ultrazvukové čištění obličeje je vhodné zejména pro mastnou a smíšenou pleť a pro ty, kteří mají problémy dehydratace.

Po aplikaci maska ať někteří jednají patnáct minut že s relaxační hudbou a stmívání jsou nejpříjemnější.

Po této době maska ​​se odstraní vlhkým hadříkem, tonizuje pleť růžovou vodou a lehkou masáží naneste a zvlhčující dokončit léčbu.

Tato závěrečná masáž je potěšením a pokožka je hedvábná a hladká. V mém případě jsem si toho všiml mnohem jasněji a především ten pocit čistoty je tak dobrý, že zůstane.

Toto ošetření trvá přibližně hodinu a třičtvrtě, což je ideální na to, abyste si našli čas pro sebe a odpočinuli si, protože už teď vám říkám, že pokud se vám ošetření líbí, výsledky jsou lepší.

Myslím si, že takový úklid, který běžně doma nezvládneme, stojí za hodně. Kromě toho jsem si koupila i exfoliační toner i relaxační masku od Bielendy, takže v dalším příspěvku vám řeknu, jak se mi daří, protože slibuji!

⭐Skóre: 8,5/10

určitě zopakuji. Čas od času musíte o svou pleť pečovat trochu důkladněji. Je to tak, hledejte spolehlivé kosmetické centrum a chcete-li péči o pleť, bezpochyby je ultrazvukové čištění obličeje tou nejlepší volbou.

zkoušel už někdo? Jaký byl zážitek?

Chcete-li slevu 10 € na první ošetření v ANA MANAO, napište mi na Instagram, Facebook nebo mi zanechte komentář k tomuto příspěvku a já vám pošlu kartičku přítele se slevou.

Napsat komentář