Účesy střední délky, pohodlné, všestranné a krásné| Zdravápleť

25. listopadu Účesy střední délky, pohodlné, všestranné a krásné

Zveřejněno v 09:42 v sekci Vlasy od Fabra Communication

Dívky, nastal ten čas, neboť před Vánocemi bychom měli jít všechny ke kadeřnici. A beze strachu, protože pokud máme něco jasné, je to, že pro letošní rok 2022 střihy budou středně dlouhé.

A přišel čas, je čas nasadit si nůžky. Důvod? Získáte pohodlný, všestranný kosmetický vzhled, se kterým můžete dělat všechny druhy účesů pro přípravu vlasů pro nový rok.

Jaké středně dlouhé střihy mi vyhovují?

Pravidlo, ano. existuje. Rychlý způsob, jak zjistit, jestli vám vaše krátké vlasy vyhovují, je změřit si vzdálenost od ušního lalůčku po bradu. Chcete-li to provést, stiskněte a podržte tlačítko a horizontální tužka pod bradou a místo pravítko vertikálně pod uchem.

Místo, kde se tužka a pravítko protínají, odhaluje tajemství: pokud je vzdálenost menší než 5,5 centimetru, můžete se okamžitě bez váhání ostříhat. Pokud je velikost větší než 5,5 cm, vaše dlouhé vlasy budou lépe sedět. Mějte však na paměti, že hlavním pravidlem (av konečném důsledku jediným, na kterém záleží), je, že chcete-li to oříznout, udělejte to.

Středně dlouhý účes: Shaggy

Je to oblíbené. Nosí ho i celebrity Jennifer Aniston, Jeane Damas či Alexa Chunga klíčové je, že jsou přizpůsobeny. Žádné dva střapaté střihy nejsou stejné. Jde však o střih, který se doporučuje lidem, kteří nemají příliš dlouhou nebo vyhublou tvář, protože jejich parády by jejich tvář ještě více zjemnily.

Kromě toho se stal oblíbeným pro svoji všestrannost a snadnou údržbu. Na druhou stranu jde o modelovatelný účes, takže vlasový odborník bude vždy studovat vlastnosti svých klientů, aby si vybral ten, který mu nejvíc vyhovuje.

https://www.instagram.com/p/CQj0PEMNSXy/

Středně dlouhý účes: Rozcuchané vlasy

Hledáte praktický střih? Nepřemýšlej dvakrát potřebuješ rozcuchaný vzhled vlasů. Zametá, kam jde, a je pohodlný a všestranný. Ženy, které se většinou rozhodnou pro tento střih, hledají jen dvě věci: být praktické a módní. Anona off-roadech, kteří nemají čas strávit den úpravou vlasů. Je to však doporučený střih pro lidi, kteří nepotřebují zdůrazňovat žádné rysy.

https://www.instagram.com/p/CKM7jnfnDCN/

Středně dlouhý účes: Dlouhý bob

Penélope Cruz, María Pedraza nebo Juana Acosta jsou některé z hvězd, které se přidaly ke střihu, který „drží všechno, co na ně hodíte“. mimo, Je to nejžádanější střih u kadeřníka.což nás nepřekvapuje. Jsou tak všestranné a tak přizpůsobitelné, že byly středem pozornosti, dokud se nestaly králi let 2021 a 2022.

Jsou vhodné pro rovné i kudrnaté vlasy, které jsou vhodné pro všechny typy účesů a vypadají skvěle na všech typech tváří, včetně těch nejkulatějších. Cíl? Získejte svěží, přirozený povrch.

https://www.instagram.com/p/CNSHU0Ig9qZ/

Poloviční účes: Poloviční vlasy

Jednoduché. Jedná se o ideální hřívu, typickou, která není ani krátká, ani dlouhá, která je tak všestranná, že ji můžete buď zvednout, nebo nechat volnou. Jedná se o minimalismus přetavený do aspektu, který se od každého liší a je snadno tvarovatelný. Celebrity jako Marta Nieto a Marta Torné.

https://www.instagram.com/p/CMETXfRDcfy/

Středně dlouhý účes: Vrstvené vlasy

Jsou tací, kteří vám řeknou, že žádné peleríny se nenosí, ale v roce 2022 se nosí. Nebo to alespoň říkají Jeanne Damas a Natalia de Molina. Je to ideální střih pro dlouhé vlasy, které dávají spoustu pohybu a hloubky; Je ideální i pro ty jemné chloupky. Chcete zvýšit jeho účinek? Přidejte highlighty, které budou trendem příštího roku.

https://www.instagram.com/p/CMt5PShj2sl/

Středně dlouhý účes: čtvercový nebo tupý bob

Střih, který sahá do výšky brady (i když jsou i takové, které ji prodlouží o něco více). Obvykle se nosí v několika vrstvách s dělením ve středu nebo na jedné straně. Tyto typy střihů se dobře kombinují s tmavě hnědou a blond.

https://www.instagram.com/p/CFfaHCmDQcO/

Středně dlouhý účes: kudrnaté

Ideální střih na nošení ve výšce ramen, vybledlý as malým pohybem. Ideální pro bohémky, které si užívají přirozeného vzhledu bez přílišných komplikací. Trik, jak je nosit vysoko, je nedělat si velké starosti. Umyjte si vlasy a osušte je přímo fénem nebo klimatizací.

https://www.instagram.com/p/CDmZ5-FnQan/

Středně dlouhý střih: šéfkuchař XXL

Pamatujte, že střih je střih, který oživuje slavný střih 70. let. Začal jako muži a stal se z něj ležérní unisex styl. Je velmi všestranný a cítí se dobře bez ohledu na to, jaký typ obličeje máte. Samozřejmě je třeba podotknout, že jde o střih, aby nezůstal nepovšimnutý. Proto ji upřednostňují známé osobnosti jako Úrsula Corberó.

https://www.instagram.com/p/CMDAFEmhlFv/

.

Napsat komentář