Tyto Vánoce si dopřejte Holika Holika| Zdravápleť

05. prosinec Tyto Vánoce se hýčkejte s Holika Holika

Zveřejněno ve 20:55 v Carmen Drawings

Ahoj, ahoj kráska!

Jak se připravujete na Vánoce? Přátelé Holika Holika vás chtějí hýčkat tak, jak si zasloužíte, a proto vám dali dohromady 15 kusů Produkty Holika Holika jako na obrázku pro šťastnou krásku.

Chcete-li vyhrát tuto super loterii, pokračujte ve čtení!

Kdo se může účastnit?

Všichni lidé, kteří to chtějí udělat, se mohou účastnit prostřednictvím svého profilu na Instagramu, kteří mají bydliště ve Španělsku (poloostrov, ostrovy a autonomní města).

Jak můžete soutěžit?

Chcete-li se zúčastnit soutěže, musíte:

  • – Sledujte jeho profil sestřenice Y HolikaHolika_ro Na Instagramu.
  • – Označte, že se vám líbí fotografie soutěže, kterou budeme sdílet na Instagramu Primoru, a vzpomeňte přítele, abyste ho pozvali k účasti. Můžete zanechat libovolný počet komentářů, pokud v každém komentáři uvedete různé uživatele a jsou to skuteční uživatelé.
  • -Dodatečná účast sdílením obrázku kresby na IG Stories.
  • – Udržujte svůj profil otevřený až do vyhlášení vítězů soutěže.

Zúčastněné profily, které nesplňují výše uvedené požadavky, nebudou zařazeny do slosování.

Trvání soutěže

Do slosování se můžete zapojit mezi 5. a 11. prosincem ve 23:59 (GMT + 1). Jakákoliv účast před nebo po uvedeném datu nebude brána v úvahu při slosování.

Výběr vítězů

Z lidí, kteří splní všechny požadavky, bude prostřednictvím nástroje sortea2.com vybrán vítěz. Jeho jméno sdělíme 14. prosince na tomto blogu.

Výherce losování budeme kontaktovat prostřednictvím jeho instagramového profilu, aby nám mohl poskytnout úplnou dodací adresu. Neobdržíme-li odpověď do 48 hodin, losování proběhne znovu a vybereme nového výherce.

Doručování bude realizováno jen doma (ani do poštovních schránek, ani vyzvednuto v prodejnách Zdravaplet). Uskuteční se dva pokusy o doručení a pokud příjemce není doma, vrátí se odesílateli.

A cena?

Sada 15 produktů Holika Holika !!

Zúčastněte se a vyhrajte svůj loso Holika Holika!

——— Upraveno [14-12-2020 19:43h]—-

@lbengolea

———

Napsat komentář