Tyto šampony na bílé vlasy jsou nejlepší na trhu| Zdravápleť

6. únor 7 Možnosti šamponu na bílé vlasy, které udrží žlutou barvu na uzdě

Zveřejněno ve 12:00 v sekci Vlasy od Fabra Communication

Šedé vlasy. A bílé vlasy. A platinová blond. Od přirozené textury až po pohyb bez make-upu, izolace byla revolucí v kosmetickém přizpůsobení. Dnes si však řekneme něco, co je už řadu let staré: šampon na bílé vlasy. V 90. letech to byl produkt pro prarodiče, nyní je to must have pro šedivé, šedivé, platinové či blond vlasy.

Mario Vaquerizo, Sarah Jessica Parker, Andie MacDowell, Regina Letizia nebo Carolina de Monaco řekli, že otevřete šediny! Jiné než Helen Mirren nebo Jane Fonda hrdě předváděly své bílé (a lesklé) vlasy. S platinovými blond vlasy otevřeně flirtovalo i mnoho jiných osobností veřejného života: muži i ženy. Od Gigi přes téměř všechny Kardashianky až po Arianu Grande či Zaca Efrona.

Samozřejmě nikdo neřekl, že cíl je snadný. Nic nemůže být dál od pravdy. Udržet si vlasy bílé, krásné, tónované a bez žluté barvy je ve skutečnosti naprostý inženýrský výkon. Ale nebojte se, základ je vybrat si dobrý šampon na bílé vlasy.

Dokonalá barva nezávisí jen na typu použité barvy nebo účesu, do kterého jdeme. Barvené vlasy vyžadují speciální péči, aby si udržely lesk, hebkost a objem, a to začíná správným šamponem.

V posledních letech jsme v tomto směru zaznamenali dva trendy. Na jedné straně velmi mladé ženy, které si odbarvovaly vlasy do takové míry, že je zbavily všech stop pigmentu, a na druhé straně ty, které si už česaly své obávané šediny a rozhodly se přejít od barvení k dělání. pečovat o ně, sublimovat je. Obě možnosti vyžadují dlouhý proces, chytrého odborníka a velkou péči.

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč jsou šampony na bílé vlasy fialové? Klíčem je, že fialová a žlutá jsou na barevném kolečku na sobě, a proto je šampon na bílé vlasy formulován s fialovými pigmenty. Tímto způsobem se neutralizují nehezké tóny žluté a oranžové.

Je-li pravda, že se doporučuje používat tyto šampony v kombinaci s jinými, bude třeba věnovat pozornost tomu, co uvádí leták každého produktu.

Ať už máte náladu na šedé, bílé nebo platinové vlasy, těchto sedm šamponů vám zachrání život.

7 možností pro šampon na bílé vlasy

Šampon na bílé vlasy REVLON

Posiluje bílé a šedé vlasy neutralizačním pigmentem, který odstraňuje nažloutlé tóny a dodává stříbrné odlesky. Výsledek? Stříbrný odstín, který zpevňuje praní po praní.

REVLON šampon na bílé vlasy (4,94 eur)

Šampon L’ORÉAL PROFESSIONAL Magnesium Expert Silver

Ideální pro udržení žluté barvy šedých nebo bílých vlasů. Navíc dodává lesk a hebkost, zatímco šedivým vlasům odstín. Díky vysoké koncentraci aminokyselin napomáhá obnově vlasového vlákna a dodává mu zdravý vzhled s přirozeným tónem.

Vlasová biologie PANTENE Šampon pro zářivý a hladký šedý odstín

Pro šedivé vlasy! Formulován s kombinací živin, které zesvětlují šediny, pomáhá eliminovat žluté tóny a uhlazuje rebelské vlasy. Výsledek? Zářivý, jemný šedý kabát. Jojobový olej a kombinace antioxidantů vyniká svým složením. Navíc neobsahuje parabeny, fosfáty a minerální oleje.

Tónovací šampon Elvive Color Vive Violet značky L’OREAL PARIS

Je to tónovací šampon, který eliminuje oranžové tóny žíhaných vlasů, bílých, blond, odbarvených či šedivých vlasů. Vyživuje a zvlhčuje a zároveň tónuje oranžové a žluté tóny díky fialovým pigmentům.

Blondýnka Absolu Bain Lumiere od KERASTASE

Blond, odbarvené nebo odbarvené vlasy? Dejte tento rozjasňující šampon na radar. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a výtažek z plesnivce pro posílení vlasového vlákna, stimulaci prokrvení pokožky hlavy a zlepšení elasticity a síly vlasů.

Šampon NUGGELA & SULÉ Silver N3

Zázrak. Tento šampon nejenže zlepšuje barvu vlasů, ale eliminuje také nažloutlé odlesky a posiluje vlasy při každém umytí. Obsahuje extrakt z červené cibule, přírodní rostlinný glycerin a UNICERT® Violet K7025-J (aktivní složka, která neutralizuje žluté tóny). Výsledkem této kombinace je šampon, který zvýrazňuje přirozenou barvu šedivých vlasů, odstraňuje nažloutlé odstíny, hydratuje, okamžitě rozjasňuje, posiluje, dodává vlasům objem, zastavuje vypadávání a stimuluje růst vlasů. Navíc nebarví, takže k nanášení není třeba používat rukavice.

Šampon KLORANE Centaurea

Ideální pro bílé a šedé vlasy díky svému složení s kyanocentaurinem (rostlinný pigment s namodralými odlesky), který nabízí stříbrné odlesky a redukuje nažloutlý tón. Respektuje vlasové vlákno, neobsahuje parabeny ani silikony a navíc nabízí extra lesk.

Napsat komentář