Tyto krátké vrstvené střihy jsou nejvíce lichotivé| Zdravápleť

19. úno. Vrstvené krátké střihy, které budete chtít nosit toto jaro

Toto je rok textur, vrstev a krátkých vlasů. A jedno je jasné, nosí krátké střihy ve vrstvách a hodně. Krátké vlasy a vrstvy se dnes roztírají a zametají. Ať už v sítích nebo mezi celebritami, všude, kam se podíváme, najdeme nádherné příklady účesů, které si naléhavě zaslouží napodobování.

XL vlasy přišly o trůn, krátké vlasy se staly králem sezóny a vrstvy se vrátily! Nejlepší? Tento vzorec je vhodný pro všechny typy vlasů, obličeje a věkové kategorie. Navíc nabízí objem, pohyb, snadno se rozčesává a trvá roky.

Něco na poznámku o krátkých vrstvených střizích:

Je třeba mít na paměti několik věcí:

  • Jsou velmi všestranné: můžete si je přizpůsobit podle svých představ.
  • Jsou pohodlné a snadno se rozčesávají a myjí.
  • Potřebují údržbu, pokud je chcete udržet dokonalé a pryč.
  • Můžete ho nechat růst a přepínat na jiné styly, kdykoli budete chtít.
  • Máte-li kulatý obličej, vsaďte na střihy, jejichž délka přesahuje bradu. Boční ofina může být dobrým doplňkem.
  • Hranaté tváře jsou sladěny střihy, jejichž vrstvy jsou daleko od čelisti, aby zjemnily vaše rysy.
  • Dívky se mohou rozhodnout pro kterýkoli z vrstvených krátkých střihů, přičemž jsou oblíbené s jakýmkoli.

Vrstvené krátké střihy, které budete chtít nosit toto jaro:

Vrstvené krátké střihy nechávají prostor pro svět možností, přičemž naleznete různé typy střihů v závislosti na délce a stylu. Chcete si prohlédnout ty hlavní?

Nepříjemný:

Jeden z nejkontroverznějších účesů 90. let se vrátil, aby si celebrity a influencerky zamilovaly. Můžeme ho vidět v různých verzích: od nejdelší po nejkratší, čímž vytváří výrazný kontrast, který bude označovat jaro 2022.

Hime Cut:

Senzace sezóny. Přímo z Koreje se tento sestřih inspirovaný Japonskem dostal na TikTok a Instagram díky K-Pop divas. Jedná se o střih, který kombinuje různé vrstvy a nerovnosti a vytváří náhlý řez ve výšce líc nebo čelisti. Dá se nosit s ofinou, aby to dodalo extra dramatičnost.

Pixie:

Nepotřebujete prezentace. Jedná se o opravdu krátký střih, který kombinuje delší vrchní vrstvy s krátkými spodními vrstvami. Variací je nepočítaně a přizpůsobí se téměř všem tvářím. Nedávno jsme mohli vidět, jak Belén Rueda září a předvádí svůj nádherný pixie střih na gala Goya 2022.

bixie:

Název vám možná nezní povědomě, ale jakmile uvidíte fotku, identifikujete ji. Je to dlouhá verze pixie s vyšším efektem, aby se dala přizpůsobit různým texturám, povrchovým úpravám a stylům. V podstatě je to účes, který můžeme vidět u všech protagonistů romantických komedií z konce 80. a začátku 90. let: od Mega Ryana přes Julii Roberts přes Drew Barrymore či Cameron Diaz.

A-Line Pixie:

Věnujte pozornost tomuto střihu, protože Kaia Gerber je vybrána a jedna z nejvíce napodobovaných. Jedná se o rovný střih do délky po bradu, který se pojí s jemnými vrstvami kolem obličeje.

Vrstvený bob (neviditelný):

Střihy Bob se nosí i další sezónu, jak v rovné, tak ve vrstvené verzi. Posledním je dodat vlasům texturu a objem přes neviditelné vrstvy, které nejsou viditelné, ale nabízejí ten punc pohybu.

Shag:

Střih corovan pochází přímo ze 70. let. V různých verzích je tento střih identifikován svojí texturou, pohybem a dokonalými vrstvami pro nošení s kudrnatými vlasy. Vyžaduje jen velmi málo úsilí a je ideální nosit s ofinou.

Který si vybrat?

Noste krátké, vrstvené střihy. The bob stránkya KLADIVÁ nebo pixies déle než parmice, jsou odmítnuty několika způsoby, aby vašim vlasům dodaly pohyb, vitalitu a plynulost s prameny blízko obličeje, aby jim dodaly zvýraznění. Navíc jsou velmi lichotivé, osvěží váš vzhled a zvětší objem vlasů (pokud je máte jemné).

Pixie, bixie, boby a mulety jsou skvělé možnosti, pokud máte rovné vlasy. Máme-li naopak kudrnaté vlasy, huňaté střihy jsou pro vás jako stvořené. Přestože střihy bobů jsou ideální i pro vás.

Napsat komentář