Typy skvrn, které existují, a nejlepší produkty pro boj proti nim| Zdravápleť

04 Sep Typy kožních skvrn, které existují a nejlepší produkty pro boj proti nim

Zveřejněno v 10:00 ve Skin od Fabra Communication

Pozornost, kterou věnujeme určitým aspektům naší pokožky a vlasů, se liší v závislosti na ročním období. V Zima právě suchost chladu nás vede k hledání výživných masek a reparačních pleťových krémů, přičemž v Léto jediné, na čem nám záleží, je chránit srst před sluncem a vyhnete se tak vzhledu nebo zvýraznění skvrny. Ale známe všechny typy skvrn, které existují? A co je důležitější, známe ty nejlepší produkty pro jejich léčbu?

Pokud ano, gratuluji. Můžete přeskočit kapitolu. Pokud jste byli k sobě upřímní a řekli jste ne, pokračujte ve čtení, protože zde budeme seznam typy kožních defektů nejběžnější, abyste je mohli identifikovat.

  • Pihy. Ty jsou pravděpodobně nejběžnější a nejvíce rozpoznatelné díky jejich malým rozměrům a hnědé barvě. U blond pleti jsou velmi časté a obecně nepředstavují zdravotní riziko, i když jednou z příčin jejich vzhledu může být také slunce.
  • Krtci. Tyto skvrny mohou být od narození nebo se mohou objevit během života v důsledku hormonálních faktorů. Tyto skvrny by měly být pravidelně sledovány u dermatologa.
  • Sluneční skvrny. Jedinou příčinou těchto skvrn je slunce. Jsou ploché (tj. bez reliéfu) a obecně mají světle hnědou barvu
  • Stařecké skvrny. Tyto typy skvrn jsou tmavé, malé a obvykle hnědé. Podobají se pihám, ale jsou o něco větší a vznikají také vlivem slunce a vystavení ultrafialovému světlu.

Typy skvrn podle barvy

Rovněž bychom mohli klasifikovat SKVRNY podle jeho tónu nebo barvy a odtud určit, který produkt značky se specializuje na skvrny, Transparentní laboratoř společnosti Zdravapletrozhodnout se je léčit.

Silvia Cortés hovoří o rozdílu mezi tmavými skvrnami a načervenalými skvrnami. Ty tmavé by produkovalo slunce a hormony a odpovídaly by přibližně výše uvedeným typům. Zarudnutí je způsobeno akné nebo pozánětlivými ranami.

Na zarudlé skvrny

Transparentní Lab PIE úprava proti skvrnám.

Toto ošetření je podle nich ideální pro ošetření skvrn s růžovým nebo načervenalým nádechem, které způsobují nerovnoměrný tón a objevují se po podráždění pokožky a zánětlivém akné.

Na tmavé skvrny

Transparentní úprava pro laboratorní skvrny

Na druhé straně je tento produkt perfektní pro ošetření tmavých skvrn, které, jak jsme pokročili, vznikají v důsledku nadprodukce melaninu po zánětech kůže, jizvách, hormonálních epizodách a slunění.

oba produkty lze používat denně na čistou pokožku aplikujte malé množství na ošetřovanou skvrnu.

Napsat komentář